Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Doplnok stravy star

Nájdených:    274 produktov

STARLIFE OREGANO STAR 60 tob.

Doplnok stravy Oregano Star obsahuje pamajorán, ktorá normalizuje tráviaci systém.

STARLIFE INULIN STAR 60 tob.

Doplnok stravy Inulín Star prispieva k udržaniu normálnej fukce črevného traktu.

STARLIFE INULIN STAR 60 tob.

Doplnok stravy Inulín Star prispieva k udržaniu normálnej fukce črevného traktu.

STARLIFE ANGELICA STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy Angelica Star je určený na starostlivosť o ženský organizmus.

STARLIFE IMMUNITY STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy Immunity Star predstavuje kombinovanú formulu pre normálnu funkciu imunitného systému.

Cell Guard Star- výživový doplnok

CELL GUARD Výživové doplnky CELL GUARD je výživový doplnok, ktorý pôsobí pri zlepšení kvality imunity, napomáha k správnemu krvnému obehu a srdcovej činnosti. Medzi ďalšie prednosti patrí aj to, že je prospešný pre trávenie, kĺby, kosti, pokožku, činnosť mozgu – ide predovšetkým o koncentráciu a lepšiu pamäť. Má antioxidačné účinky. Je cenovo dostupný a nachádza sa nielen v internetových obchodoch, ale aj v kamenných predajniach. Cell Gurad STAR - hlavné zložky: CELL GUARD je kombinovaná fo...

STARLIFE RESPIRAL STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy RESPIRAL STAR je bylinný produkt, ktorý prispieva normálnej činnosti dýchacích ciest.

Starlife Glucosamine Star 60 tbl.

Doplnok stravy Ginger Star obsahuje zázvor, ktorý prispieva k normálnej funkcii tráviaceho systému.

STARLIFE ALFALFA STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy ALFALFA STAR alebo ak lucerna je bohatá na rad zdraviu prospešných látok.

STARLIFE MIGRELIFE STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy MIGRELIFE STAR obsahuje byliny, ktoré sú známe svojimi posilňujúcimi a upokojujúcimi účinkami.

STARLIFE Cinnamon Star 60 kapsúl

Doplnok stravy Cinnamon Star prispieva k normálnej funkcii tráviaceho systému a na kontrolu telesnej hmotnosti.

STARLIFE CHLOROPHYLL STAR 60 tob.

Doplnok stravy CHLOROPHYLL STAR obsahuje chlorofyl, skupinu zelených farbív vyšších rastlín, ktoré sa zúčastňujú metabolizmu kyslíka.

STARLIFE MULTI STAR 500 ml

Doplnok stravy Multi Star slúži pre doplnenie všetkých minerálov, stopových prvkov, vitamínov, esenciálnych aminokyselín a enzýmov.

STARLIFE NONI STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy Noni Star obsahuje rastlinu Morinda citrifolia (Noni) z Havaja, ktorá prispieva k optimalizácii funkcií organizmu.

STARLIFE VILCACORA STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy Vilcacora Star je formula zostavená z rastlín obsahujúcich látky, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

STARLIFE Grep STAR 60 tbl.

Doplnok stravy grepy STAR je tvorený radom prírodných zložiek, ktoré majú synergický účinok a široké uplatnenie pre ľudský organizmus.

STARLIFE BRAIN STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy Brain Star je formula pre výživu mozgu s patentovanou koncentrovanou zmesou Neuro-PS®, vyvinutú na základe potrieb moderného človeka.

STARLIFE FIBER STAR 60 tbl.

Doplnok stravy FIBER STAR je bohatý na vlákninu s vynikajúcimi väzbovými vlastnosťami. Produkt FIBER STAR je preto vhodným doplnkom pri kontrole hmotnosti.

STARLIFE ENZYME STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy Enzyme Star obsahuje zažívacie enzýmy, hlavne amylázu, gluoamylázu, invertázu, celulázu, proteázu, lipázu, ktoré celkovo prispievajú k normálnej funkcii tráviaceho ústrojenstva.

STARLIFE Tramostic Star 60 kapsúl

Prípravok TRAMOSTIC STAR prispieva k normálnej činnosti močových ciest a prostaty. Doplnok stravy TRAMOSTIC STAR je obzvlášť vhodný pre mužov od 45 rokov.

STARLIFE Tramostic Star 60 kapsúl

Prípravok TRAMOSTIC STAR prispieva k normálnej činnosti močových ciest a prostaty. Doplnok stravy TRAMOSTIC STAR je obzvlášť vhodný pre mužov od 45 rokov.

STARLIFE BETA GLUCAN STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy Beta Glucan Star prispieva k normálnej hladine cholesterolu.

STARLIFE SILICA STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy SILICA STAR s extraktom prasličky roľnej obsahuje kyselinu kremičitú (koloidný oxid kremičitý), ktorá prispieva k ukladaniu vápnika do tkanív. Prípravok SILICA STAR prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov.

STARLIFE GOTU KOLA STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy GOTU KOLA STAR obsahuje kultové bylinu pupočník ázijský (Centella asiatica).

STARLIFE GOTU KOLA STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy GOTU KOLA STAR obsahuje kultové bylinu pupočník ázijský (Centella asiatica).

STARLIFE CARNOSINE STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy CARNOSINE STAR obsahuje biologicky aktívne peptid tvorený 2 aminokyselinami. V tele je ho najviac v kostrových svaloch, srdci a mozgu. Karnosin, označovaný aj ako "látka dlhovekosti", má mnoho biologických funkcií.

STARLIFE CELL GUARD STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy CELL GUARD STAR je kombinovaná formula s vysokým množstvom účinných antioxidantov.

STARLIFE Cordyceps Star 60 kapsúl

Doplnok stravy CORDYCEPS STAR je originálny produkt z cisárskej dynastie Ming, ktorý obsahuje vysoko účinné extrakty z húb a bylín. Parazitárne huby a časti použitých bylín sú v tradičnej čínskej medicíne cenené pre svoju účinnosť.

STARLIFE RELAX STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy RELAX STAR je unikátnou kombináciou látok, ktoré pôsobia blahodárne na celé telo. Pôsobenie rastlinných zložiek výrazne podporujú aj pridané vitamíny a ostatné fyziologicky účinné látky, zvlášť vitamíny skupiny B normalizujú funkciu celého nervového systému.

STARLIFE VITAMÍN K2 STAR 60 tob.

Doplnok stravy Vitamín K2 Star prispieva k udržaniu zdravých kostí a na normálne zrážanlivosti krvi.

STARLIFE WILD YAM STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy WILD YAM STAR obsahuje Yamy chlpatého, ktorá prispieva k normálnej funkcii žliaz s vnútorným vylučovaním.

STARLIFE YUCCA STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy YUCCA STAR obsahuje Yucca, ktorá je prírodným čističom organizmu. V Yucca sa totiž nachádzajú mnohé enzýmy, chlorofyl, antioxidanty, ale predovšetkým steroidné saponíny, ktoré sa dokážu nadviazať na usadeniny, škodlivé prvky a toxické látky a tak prispieť k ich odstránenie z organizmu.

STARLIFE CORAL CALCIUM STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy Coral Calcium Star obsahuje morský korálový vápnik, ktorý je zdrojom vápnika, horčíka a vitamínu D pre normálny stav kostí.

STARLIFE JOINT MOBILITY STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy JOINT MOBILITY STAR je formula špeciálne zostavená pre pohybový aparát ľudského tela. Obsiahnuté zložky prispievajú k udržaniu zdravých spojivových tkanív.

STARLIFE L-ARGININE STAR 60 kapsúl

Doplnok stravy L-ARGININE STAR obsahuje esenciálne aminokyselinu arginín, ktorá je dôležitá pre výživu a rast tkanív. Prípravok L-ARGININE STAR je preto vhodný najmä pre športovcov.

STARLIFE OMEGA-3 STAR 60 tob.

Doplnok stravy OMEGA-3 STAR obsahuje zdraviu prospešné mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Formule OMEGA-3 STAR obsahuje aj antioxidačne pôsobiace vitamín E.

STARLIFE JOINT ACTIVITY STAR 60 tbl.

Doplnok stravy JOINT ACTIVITY STAR je vysoko účinnou kombináciou látok - glukosamín, chondroitín a MSM (metylsulfonylmetán), ktorá prispieva k normálnej funkcii kĺbového systému - chrupaviek, kostí, väzív a šliach.

STARLIFE TREND RELAX STAR 60 tbl.

Doplnok stravy TREND RELAX STAR obsahuje extrakty bylín prispievajúcich k celkovému upokojeniu a navodenie spánku. Formula bola zostavená tak, aby v organizme pôsobila synergicky a pôsobenie jednotlivých komponentov malo optimálny účinok.

Emperor Star

EMPERO STAR Doplnok stravy Empero Star je prípravok, ktorý svojimi účinkami priaznivo pôsobí u ľudí pravidelne vystavovaných psychickej záťaži. Receptúru možno pozorovať u domorodcov starej Číny, ktorí jeho zložky využívali v ajurvédskej medicíne. Obsahuje rehmaniu, kozinec, špargľu, kokorík, kustovnicu a cistanchu. Tie sú významné pre ľudové liečiteľstvo. Empero Star napomáha: posilňovať a povzbudzovať pri enormnom pracovnom vyťažení a strese harmonizovať, regenerovať a posilňovať orga...

Fiber Star

FIBER STAR Doplnok stravy Fiber Star je rastlinný prípravok, ktorý je vhodným doplnkom vlákniny. Látky, ktoré obsahuje majú väzobné vlastnosti. Obsahuje liečivé rastliny ľan siaty, skorocel psyllium, plody slivky, artičok, proskurník, horec žltý, kôra brestu, echinaceu purpurovú, Aloe vera, Alfalfu a kayenské korenie. Napomáha pri problémoch s trávením, peristaltike a zdraviu čriev, prečisťuje zažívací systém a črevný trakt, pomáha pri zápaloch žalúdka a liečbe žalúdočných a dvanástnikových v...