Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Divine horka cokolada 100g 70 kakaa

Nájdených:    5 produktov

Divine Chocolate horká čokoláda s malinami 70 %, 90 g

Divine Chocolate horká čokoláda s malinami 70 %, 90 g Lahodná horká čokoláda s vysokým obsahom kakaa 70 %, s kúskami mrazom sušených malín od pestovateľov z družstva Kuapa Koko v Ghane. Neobsahuje sóju. S prírodným Fairtrade cukrom.

Divine Chocolate Hořká čokoládová Ghana 70%, 90g

Divine Chocolate Horká čokoládová Ghana 70%, 90g Lahodná horká čokoláda s vysokým obsahom kakaa 70% od pestovateľov z družstva Kuapa Kokoo v Ghane. Neobsahuje sóju. S prírodným Fairtrade cukrom. Zloženie kakaová hmota, surový trstinový cukor, kakaové maslo, emulgátor: slnečnicový lecitín, van...

Divine Chocolate horká čokoládová tyčinka Ghana 70 %, 35 g

Divine Chocolate horká čokoládová tyčinka Ghana 70 %, 35 g Lahodná horká čokoládová tyčinka s vysokým obsahom kakaa (70 %) od pestovateľov z družstva Kuapa Koko v Ghane. Neobsahuje sóju. S prírodným Fairtrade cukrom. Chuť Lahodná horká čokoládová tyčinka s vysokým podielom kakaa (70 %). Dosladená prírodným trstinovým cukrom.

Divine Chocolate Mléčná čokoládová tyčinka Ghana 26%, 35g

Divine Chocolate Horká čokoládová tyčinka s karamelom 55%, 35g Jemná mliečna čokoládová tyčinka s vysokým obsahom kakaa 26% od pestovateľov z družstva Kuapa Koko v Ghane. Neobsahuje sóju. Dosladený prírodným trstinovým cukrom. zloženie surový trstinový cukor °, kakaové maslo ...

BrainMax Pure CéBéDé Chocolate horká, 80 g

BrainMax Pure CéBéDé Chocolate horká, 80 g BrainMax PureCéBéDé Chocolate obsahuje 70% kakaovej hmoty a je vyrobená zo starostlivo vybraných surovín. Kakaové bôby sú nabité antioxidantmi a minerálmi.