Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Divci a damska penazenka

Nájdených:    494 produktov

Vuch Dámska peňaženka Dorian a

Vuch Dámska peňaženka Dorian a. Dámska peňaženka, priestor až pre 14 kariet a 2 foto priehradky, vonkajšie oddelená vrecko na mince so zapínaním na zips, zatváranie peňaženky na patent.

Vuch Dámska peňaženka Bell a

Vuch Dámska peňaženka Bell a.Materiál: 100% polyuretán Dámska trendy peňaženka, uzatvárateľné vrecko na zips na mince, priehradka na fotku, veľké priestorné vrecko na bankovky, 12 slotov na karty.

Carmelo Dámska peňaženka 2106 A Bordó

Carmelo Dámska peňaženka 2106 A Bordó. Dámska peňaženka od značky Carmelo, kvalitný materiál, s originálnym vzorom, priehradka na bankovky, sloty na karty a ID okienko, skvelá peňaženka, ktorá vám urobí radosť.

Vuch Dámska kožená peňaženka Lion a

Vuch Dámska kožená peňaženka Lion a.Materiál: 100% koža Dámska kožená peňaženka, vnútorné vrecko na mince so zatváraním na zips, 1 priehradka na fotku, 12 slotov na karty, pútko na ruku - možno nosiť ako listová kabelka.

Carmelo Dámska peňaženka 2105 A Bordó

Carmelo Dámska peňaženka 2105 A Bordó. Dámska peňaženka od značky Carmelo, kvalitný pevný materiál, trendy lesklé prevedenie v nádhernom bordó odtieni, vrecko na drobné na zips, priehradka na bankovky, sloty na karty a ID okienko, praktická menšia veľkosť, vďaka ktorej si nájde svoje miesto v každej kabelke.

Dámska elegantná peňaženka

Dámska peňaženka v bielom prevedení má priehradky na bankovky a karty. rozmery: 20 x 12 x 2 cm (dĺžka x výška x šírka)

Dámska štýlová peňaženka

Dámska peňaženka, ktorá je vyrobená z kvalitného materiálu a v štýlovom prevedení, poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše peniaze a doklady. Je vybavená priehradkami na mince i bankovky. čierne prevedenie rozmery: 20 x 12 x 2 cm (dĺžka x výška x šírka)

Dámska štýlová peňaženka

Dámska peňaženka, ktorá je vyrobená z kvalitného materiálu a v štýlovom prevedení, poskytuje dostatok úložného priestoru pre vaše peniaze a doklady. Je vybavená priehradkami na mince i bankovky. Zapína sa na zips. marhuĺovej prevedenie rozmery: 20 x 11 x 2 cm (dĺžka x výška x šírka)

Dámska štýlová peňaženka

Elegantná dámska peňaženka v hnedej farbe je vybavená priehradkami na mince, bankovky i karty alebo doklady a perfektne doplní akýkoĺvek váš outfit. rozmery: 19 x 10 x 4 cm (dĺžka x výška x šírka)

Dámska módna peňaženka

Elegantná dámska peňaženka v tmavo modrej farbe je vybavená priehradkami na mince, bankovky i karty alebo doklady a perfektne doplní akýkoĺvek váš outfit. rozmery: 18 x 10 x 4 cm (dĺžka x výška x šírka)

Dámska štýlová peňaženka

Skvelá dámska peňaženka v čiernej farbe, ktorá ponúka dostatok priehradok na vaše bankovky, karty, osobné doklady aj mince. Zapína sa na zips a cvočky. rozmery: 19 x 10 x 4 cm (dĺžka x výška x šírka)

Dámska štýlová peňaženka

Táto dámska štýlová peňaženka, ktorá je vyrobená z kvalitnej syntetiky, ponúka dostatok priestoru pre vaše peniaze a doklady. Je vybavená priehradkami na mince, bankovky i karty. Zapína sa na zips. biele prevedenie rozmery: 20 x 11 x 2 cm (dĺžka x výška x šírka)

Dámska elegantná peňaženka

Dámska štýlová peňaženka, ktorá je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože, ponúka množstvo priehradok pre mince, doklady i bankovky. Zmestí sa do nej všetko dôležité a využijete ju preto takmer vždy. modré prevedenie rozmery: 16 x 11 x 4 cm (dĺžka x výška x šírka)

Doca Dámska peňaženka 65724

Doca Dámska peňaženka 65724. Materiál: 100% polyuretán Ošetrovanie: utierať vlhkou handričkou Dámska peňaženka v praktickom prevedení, kvalitný a pevný materiál, dve hlavné zipsové vrecká na drobné mince a bankovky, ideálna veľkosť aj do menších kabeliek.

Doca Dámska peňaženka 65689

Doca Dámska peňaženka 65689. Materiál: 100% polyuretán Ošetrovanie: utierať vlhkou handričkou Dámska peňaženka s názvom značky na prednej strane, oslní vás priestorom a prehľadnosťou, hlavné zipsové vrecko na drobné mince a bankovky, dostatok slotov na platobné karty.

Doca Dámska peňaženka 65833

Doca Dámska peňaženka 65833.Materiál: 100% polyuretánDámska peňaženka, zipsové vrecko na drobné a na bankovky, dostatok slotov na karty.

Doca Dámska peňaženka 65834

Doca Dámska peňaženka 65834.Materiál: 100% polyuretán Dámska peňaženka, zipsové vrecko na drobné a na bankovky, dostatok slotov na karty.

Vuch Dámska peňaženka Marina

Vuch Dámska peňaženka Marina. Materiál: 100% polyvinylchlorid Dámska trendy peňaženka v praktickom malom prevedení, priehradka na fotku a minimálne 10 slotov nielen na platobné karty, má veľkú kapsu na bankovky a uzatvárateľnú kapsu na zips na mince, vďaka farebnému dizajnu ju nebudete v kabelke dlho hľadať.

Doca Dámska peňaženka 65857

Doca Dámska peňaženka 65857.Materiál: 100% polyuretánDámska peňaženka, 11 slotov na karty, okienko na foto, zipsové vrecko na drobné a priestor na bankovky.

Vuch Dámska peňaženka Alice

Vuch Dámska peňaženka Alice. Dámska peňaženka, priestor až pre 14 kariet a 2 foto priehradky, vonkajšie oddelená vrecko na mince so zapínaním na zips, zatváranie peňaženky na patent.

Vuch Dámska peňaženka Armia

Vuch Dámska peňaženka Armia. Dámska peňaženka, priestor až pre 14 kariet a 2 foto priehradky, vonkajšie oddelená vrecko na mince so zapínaním na zips, zatváranie peňaženky na patent.

Vuch Dámska peňaženka klod

Vuch Dámska peňaženka klod. Dámska peňaženka, priestor až pre 14 kariet a 2 foto priehradky, vonkajšie oddelená vrecko na mince so zapínaním na zips, zatváranie peňaženky na patent.

Albi Dámska peňaženka 39222

Albi Dámska peňaženka 39222. Dámska peňaženka, oceníte kvalitu a spracovanie, 7 priehradiek na karty, vrecko na drobné mince so zapínaním na zips, oddelené priehradky na bankovky.

Vuch Dámska peňaženka Naive

Vuch Dámska peňaženka Naive. Materiál: 100% polyuretán Farba komponentov: strieborná Dámska peňaženka s motívom bodiek a strieborným logom, uzatvárateľné vrecko na zips na mince, sloty na karty.

Doca Dámska peňaženka 65715

Doca Dámska peňaženka 65715. Materiál: 100% polyuretán Ošetrovanie: utierať vlhkou handričkou Dámska priestranná peňaženka, ľahko a rýchlo prístupná, zipsové vrecko na drobné mince, veľkosť, ktorá skvele padne do ruky.

Albi Dámska peňaženka 41443

Albi Dámska peňaženka 41443. Dámska peňaženka, 5 vreciek na doklady, vrecko s okienkom na fotografie, vrecko na bankovky a to celé so zapínaním na cvoček, 2 samostatné priehradky na drobné mince sa zapínajú na zips.

Doca Dámska peňaženka 65594

Doca Dámska peňaženka 65594. Materiál: 100% polyuretán Ošetrovanie: utierať vlhkou handričkou Dámska peňaženka z kvalitného materiálu, zipsové vrecko na drobné mince, bez problémov pojme všetky vaše platobné a zľavové karty, samostatná priehradka na bankovky.

Doca Dámska peňaženka 65433

Doca Dámska peňaženka 65433. Materiál: 100% polyuretán Ošetrovanie: utierať vlhkou handričkou Dámska peňaženka v malom prevedení, 7 slotov na karty a ID okienko, samostatná zipsové vrecko na drobné mince, 1 priehradka na bankovky.

Doca Dámska peňaženka 65405

Doca Dámska peňaženka 65405.Materiál: 100% polyuretán Ošetrovanie: utierať vlhkou handričkou Dámska peňaženka s výrazným vzorom, 8 slotov na karty a okienko na ID, samostatná zipsové vrecko na drobné mince, priehradky na bankovky.

Doca Dámska peňaženka 65406

Doca Dámska peňaženka 65406.Materiál: 100% polyuretán Ošetrovanie: utierať vlhkou handričkou Dámska peňaženka s výrazným vzorom, 8 slotov na karty a okienko na ID, samostatná zipsové vrecko na drobné mince, priehradky na bankovky.

Peňaženka dámska sh-pe1003br

Dámská moderní peněženka se zipovým zapínáním a semišovým vzhledem. Barva: hnědá Materiál: eko kůže Rozměry: 10 x 19 x 4 cm 3 komory, prostor pro mince i karty. Baleno v krabičce

Dámska peňaženka sh-pe1005bl

Dámská peněženka se zapínáním na druk. Semišový a kožený vzhled Barva: černá Materiál: eko kůže Rozměry: 10 x 19 x 4 cm 3 komory, prostor pro mince i karty. Baleno v krabičce.

Dámska peňaženka sh-pe1004hn

Dámská peněženka se zipovým zapínáním. Semišový a kožený vzhled Barva: tm.hnědá Materiál: eko kůže Rozměry: 10 x 19 x 4 cm 3 komory, prostor pro mince i karty. Baleno v krabičce.

Peňaženka dámska sh-pe1004ze

Dámská peněženka se zipovým zapínáním. Semišový a kožený vzhled Barva: tm.zelená Materiál: eko kůže Rozměry: 10 x 19 x 4 cm 3 komory, prostor pro mince i karty. Baleno v krabičce.

Dámska peňaženka sh-pe1005hn

Dámská peněženka se zapínáním na druk. Semišový a kožený vzhled Barva: tm.hnědá Materiál: eko kůže Rozměry: 10 x 19 x 4 cm 3 komory, prostor pro mince i karty. Baleno v krabičce.

Dámska peňaženka sh-pe1005ze

Dámská peněženka se zapínáním na druk. Semišový a kožený vzhled Barva: tm.zelená Materiál: eko kůže Rozměry: 10 x 19 x 4 cm 3 komory, prostor pro mince i karty. Baleno v krabičce.

Peňaženka dámska sh-pe1005gr

Dámská peněženka se zapínáním na druk. Semišový a kožený vzhled Barva: tm.šedá Materiál: eko kůže Rozměry: 10 x 19 x 4 cm 3 komory, prostor pro mince i karty. Baleno v krabičce.

Albi Dámska peňaženka 36300

Oživte svůj outfit barvami. Textilní peněženky vám dodají styl a budou skvělým doplňkem vašeho šatníku. Peněženky mají oblíbené motivy z kolekce Originální dárky. 7 přihrádek a kapsa na drobné se zapínáním na zip jsou dostačující jak na peníze tak i na karty.

Albi Dámska peňaženka 36301

Oživte svůj outfit barvami. Textilní peněženky vám dodají styl a budou skvělým doplňkem vašeho šatníku. Peněženky mají oblíbené motivy z kolekce Originální dárky. 7 přihrádek a kapsa na drobné se zapínáním na zip jsou dostačující jak na peníze tak i na karty.

Albi Dámska peňaženka 36298

Oživte svůj outfit barvami. Textilní peněženky vám dodají styl a budou skvělým doplňkem vašeho šatníku. Peněženky mají oblíbené motivy z kolekce Originální dárky. 7 přihrádek a kapsa na drobné se zapínáním na zip jsou dostačující jak na peníze tak i na karty.