Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Diachrom tbl 80 zomelie sladidlo

Nájdených:    5 produktov

DiaChrom Nízkokalorické sladidlo 80 ks

DiaChrom nízkokalorické sladidlo tbl 1x80 ks DiaChrom je moderné stolové sladidlo na bázi aspartámu obohatené chrómom. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Agrobac DiaChrom nízkokalorické sladidlo 600 tbl.

DiaChrom nízkokalorické sladidlo 600 tbl Obsah: DiaChrom nízkokalorické sladidlo 600tbl Charakteristika DiaChrom nízkokalorické sladidlo: DiaChrom je moderné stolové sladidlo na bázi aspartámu (E 951) obohatené chrómom. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Chróm prispieva k správnej látkovej premene makronutientov (min. 6 mikrogramov Cr/den tj. 4 tablety DiaChromu). Veľkou prednosťou sladidla je chuť podobná cukru (bez pachutí typických pre bežné stolové sladidlá). Je d...

DiaChrom se steviolglykosidy tbl.80

DiaChrom nízkokalorické sladidlo s glykozidmi steviolu 80 tbl Obsah: DiaChrom nízkokalorické sladidlo s glykozidmi steviolu 80 tbl 1x80tbl Charakteristika DiaChrom nízkokalorické sladidlo s glykozidmi steviolu: DiaChrom - nízkokalorické stolové sladidlo na báze glykozidov steviolu (E 960) s aktívnym trojmocným chrómom, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k správnej látkovej premene makronutrientov (min 6 mikrogramov Cr/deň tj. 4 tabletky ). Sladidlo má čistú sladkú chu...

DiaChrom nízkokalorické sladidlo 600 tabliet

DiaChrom nízkokalorické sladidlo tbl 1x600 ks DiaChrom je moderné stolové sladidlo na bázi aspartámu obohatené chrómom. Chróm prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Chróm prispieva k správnej látkovej premene makronutientov (min. 6 mikrogramov Cr/den tj. 4 tablety DiaChromu). Veľkou prednosťou sladidla je chuť podobná cukru (bez pachutí typických pre bežné stolové sladidlá). Je dodávaný v balení po 80 alebo 600 tabletách a v sypkej forme.

DiaChrom s glykozidmi steviolu 80 tabliet 80 ks

DiaChrom s glykozidmi steviolu tbl 1x80 ks Nízkokalorické stolové sladidlo na báze glykozidov steviolu s aktívnym trojmocným chrómom, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k správnej látkovej premene makronutrientov (min 6 mikrogramov Cr/deň tj. 6 tabliet ).