Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Deuter kid comfort i

Nájdených:    7 produktov

Turistický nosič Deuter Kid Comfort - maron

Turistický nosič Deuter Kid Comfort - maron je vylepšená novinka najpredávanejšieho nosiča Kid Comfort II s ešte prepracovanejším chrbtovým systémom Deuter Aircontact.

Detský nosič Deuter Kid Comfort Pro

Turistický nosič Deuter Kid Comfort Pro je vlajkovou loďou nosičov Deuter.

Detská sedačka DEUTER Kid Comfort maron

Detská sedačka DEUTER Kid Comfort je určená pre najmenších cestovateľov, ktorí toho ešte toľko neujdú, ale chcú byť súčasťou rodinného výletu. Sedačka je veľmi komfortná, jej výšku aj šírku je možné ľahko a individuálne nastaviť podľa potreby. Prístupná je zhora aj zboku a dieťa do nej môže dokonca samo bezpečne nastúpiť. Vnútorná sedačka s čalúneným posedom a bezpečnostnými popruhmi je konštruovaná tak, aby udržala dieťa v pohodlnom a prirodzenom sede. Pre vaše pohodlie je sedačka vybavená chr...

Turistický nosič Deuter Kid Comfort - midnight

Vylepšená novinka najpredávanejšieho nosiča Kid Comfort II s ešte prepracovanejším chrbtovým systémom Deuter Aircontact.

Turistický nosič Deuter Kid Comfort Active SL

Turistický nosič Deuter Kid Comfort Active SL je nosič pre mamku.

Detská sedačka Deuter Kid Comfort Pro midnight

Detská sedačka Deuter Kid Comfort Pro príde vhod všetkým nadšeným turistom s malými deťmi. Sedačka má veľmi pohodlný posed, je plne nastaviteľná, a to od dĺžky chrbta až po ramenné popruhy a bedrový pás. Svojbytná konštrukcia bude úplne šetrná k vašej chrbtici a zároveň poskytne maximálny komfort dieťaťu. Súčasťou sedačky je tiež desaťlitrový batoh, ktorý sa pod ňou ľahko schová a postará sa o dostatok úložného priestoru pre všetky nevyhnutnosti a potreby pre vaše ratolesti. Tým však jej vymože...

Deuter KC Chin Pad

Deuter Chin Pad je ergonomický vankúšik pre väčší komfort od firmy Deuter, ktorý je kompatibilný so všetkými modelmi sedačiek Kid Comfort.