Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Detske piano s mikrofonom

Nájdených:    3 produkty

Detské kľúče s mikrofónom Alltoys 18 kláves

Dětské stolní piano s 18 ti klávesami a s mikrofonem. <br /> <br /> 4 tlačítka hrající bicí nebo reprodukují zvířecí zvuky, 4 různé melodie, 4 různé rytmy, 6 různých přednastavených melodií, můžeš si nahrát vlastní melodie a poté znova přehrát. <br /> Zvuk a tempo lze nastavit. <br /> Automatické vypínání.<br /> <br /> Věk: 2+.

Little Tikes Detské piano

Malé detské piánko so štyrmi klávesami. Každý malý hudobník musí nejako začať. Farebne sú odlíšené jednotlivé klávesy, ktoré vydávajú rôzne tóny. Hrajte spoločne s deťmi ich obľúbené piesne a prebuďte v nich zmysel pre rytmus. Špecifikácia: Detské piáno so štyrmi klávesmi a malým xylofónom. Rozvíja zručnosti a zmysly. Ľahko stisknutelné klávesy. Vhodné pre deti od 6-tich mesiacov.

B-Toys Mačacie piano Meowsic

Elektronické piano Btoys s funkčným mikrofónom pre malých hudobníkov. Možnosť voľby z 5 inštrumentov, 5 rytmov, 20 známych melódií a 7 mačacích pesničiek. Nastavenie hlasitosti a tempa. Funkcia nahranie vlastnej melódie umožňuje zaznamenať prvé skladateľské pokusy. Mikrofón je možné odpojiť. Vhodné pre deti od 2 do 6 rokov.