Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Detske piano s mikrofonom

Nájdených:    3 produkty

Little Tikes Detské piano

Malé detské piánko so štyrmi klávesami. Každý malý hudobník musí nejako začať. Farebne sú odlíšené jednotlivé klávesy, ktoré vydávajú rôzne tóny. Hrajte spoločne s deťmi ich obľúbené piesne a prebuďte v nich zmysel pre rytmus. Špecifikácia: Detské piáno so štyrmi klávesmi a malým xylofónom. Rozvíja zručnosti a zmysly. Ľahko stisknutelné klávesy. Vhodné pre deti od 6-tich mesiacov.

Hape Toys Piano červené

Detské červené piano s 18-timi klávesmi je veľmi robustné a poskytuje tak veľa zábavy malým hudobným nadšencom. Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu. Špecifikácia: Detské piano je vyrobené u kvalitného dreva v červenom farebnom prevedení. Hračka rozvíja motorické a hudobné zručnosti. Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Rozmery piana: 36,5 × 30 × 33,5 cm. Rozmery balenia: 30 × 37 × 34 cm. Vhodné pre deti od 3 rokov.

B-Toys Mačacie piano Meowsic

Elektronické piano Btoys s funkčným mikrofónom pre malých hudobníkov. Možnosť voľby z 5 inštrumentov, 5 rytmov, 20 známych melódií a 7 mačacích pesničiek. Nastavenie hlasitosti a tempa. Funkcia nahranie vlastnej melódie umožňuje zaznamenať prvé skladateľské pokusy. Mikrofón je možné odpojiť. Vhodné pre deti od 2 do 6 rokov.