Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Detska zaclona s masinky

Nájdených:    5 produktov

Albani Detská záclona Motýle, 140 x 245 cm

Urobte izbičku vašich detí originálnou so značkou Albani! Pomôže vám k tomu záclona s farebnými a veselými motýľmi, ktoré sa postarajú o tú najpohodovejšiu atmosféru a dobrú náladu v izbe. Kvalitný materiál zabezpečí dlhodobú životnosť tejto záclony.

Albani Detská záclona Spring, 140 x 245 cm

Urobte izbičku vašich detí originálnou so značkou Albani! Pomôže vám k tomu záclona s príjemným i veselým motívom s vtáčikmi a motýľmi, ktorý sa postará o tú najpohodovejšiu atmosféru a dobrú náladu v izbe. Kvalitný materiál zabezpečí dlhodobú životnosť tejto záclony.

Záclona Disney Cars, 300 x 160 cm

Detská záclona s hrdinami filmu Cars ozdobí okná a zútulní každú detskú izbu. Roztomilý motív obľúbenej postavičky Disney rozveselí Vašu ratolesť a vnesie do miestnosti tú správnu atmosféru.

Záclona Disney Minnie Mouse, 300 x 160 cm

Detská záclona s Minnie Mouse ozdobí okná a zútulní každú detskú izbu. Roztomilý motív obľúbenej postavičky Disney rozveselí vašu ratolesť a vnesie do miestnosti tú správnu atmosféru.

Jedálenská súprava Orion Krtek biela

<br /> <ul><li>Dětská sada nádobí - miska s uchy, talířek a hrneček s pítkem s motivem Krtečka a mašinky.</li> <li>Vyrobeno z nezávadného melaminu (atest brněnské zkušebny).</li> <li>Lze mýt v myčce nádobí.</li> <li>Nedoporučuje se použití v mikrovlnné troubě.</li></ul><br /> <b>Parametry:</b><br /> <br /> <ul><li>Materiál: melamin</li> <li>Rozměry: miska pr. 11,5 cm, v. 5 cm&...