Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Denim voda po holeni gold 100ml

Nájdených:    9 produktov

Denim Azure voda po holení 100ml

Jedinečné zloženie Denim vody po holení s jedinečnou vôňou zanechá Vašu pleť prirodzene jemnú, hebkú a vláčnu. Okamžite upokojuje práve oholenú pokožku a pomáha ju upokojiť. Pokožka je svieža a posilnená vďaka podmanivej Denim vôni.

Denim Gold voda po holení 100 ml

Vôňa DENIM Gold na Vás zanechá jedinečnú vôňu. Budete sa cítiť svieži a prirodzený. Táto vôňa je orientálno-drevitá. Vďaka nej Vás nemôže nič prekvapiť. Vôňa je poskladaná z drevitých tónov, ambry a zmesi korenia.

Denim Gold voda po holení pre mužov 100 ml

Voda po holení pre mužov Denim Gold dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Osvieži pleť, ktorá je po holení podráždená a začervenaná, prevonia ju a dodá novú porciu energie.

Denim Gold - voda po holení 100 ml + deodorant ve spreji 150 ml + toaletní taška

Vôňa DENIM Gold na Vás zanechá jedinečnú vôňu. Budete sa cítiť svieži a prirodzený. S touto vôňou Vás nemôže nič prekvapiť.

DENIM VPH 100ML ORIGINAL

VODA PO HOLENÍ . Voda po holení Denim Original revitalizuje a upokojuje pokožku po holení. Zároveň jej dodáva dlhodobý pocit sviežosti. Voda po holení Denim Original zanechá pokožku mimoriadne jemnú, vláčnu a hebkú.

DENIM VPH 100ML BLACK

VODA PO HOLENÍ . Voda po holení Denim Black revitalizuje a upokojuje pokožku po holení. Zároveň jej dodáva dlhodobý pocit sviežosti. Voda po holení Denim Black zanechá pokožku mimoriadne jemnú, vláčnu a hebkú.