Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damsky retiazka z ocele

Nájdených:    7312 produktov

Dámsky retiazka z nerezovej ocele

Dámsky retiazka z nerezovej ocele so strieborným príveskom. moderný švédsky dizajn precízne spracovanie 100% prírodné materiály Všetky materiály sú testované na olovo, kadmium a nikel.

Dámsky retiazka

Dámsky retiazka z ušĺachtilej nerezovej ocele s kryštálmi striebra. Krištáĺovo vyrobený reťaz je držaný so sponou na háčik a je individuálne nastaviteĺný. Elegantný vzhĺad.

Dámsky retiazka s príveskom PEARLY

Dámsky retiazka z nerezovej ocele s príveskom Hope silver. Používajú sa iba 100% prírodné materiály, všetky materiály sú testované na olovo, kadmium a nikel.

Dámsky retiazka s príveskom PEARLY

Dámsky retiazka z nerezovej ocele s príveskom Hope gold. moderný švédsky dizajn precízne spracovanie 100% prírodné materiály Všetky materiály sú testované na olovo, kadmium a nikel.

Retiazka tenká 24" z chirurgickej ocele

Tenká retiazka 24" z chirurgickej ocele. Produkt je zabezpečovaný centrálne/externým dodávateľom. Štandardná lehota dodania - 10 pracovných dní - Objednávky zadané v utorok do 10:00 hod., budú dodané na centrálny sklad (BA) vo štvrtok daného týždňa. Následne sú distribuované do FaxCopy predajne vyzdvihnutia, kde sú k dispozícii v piatok v danom týždni. V prípade sviatku sa dodacia lehota predlžuje o počet dní sviatkov. Expresná lehota dodania - objednávky zadané do 10:00 hod. budú d...