Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske tielko singing rock

Nájdených:    12 produktov

tielko dámske SPIRAL - GOTHIC ROCK - P002G090

dámske originálne tielko značky SPIRAL. Tielko je bez potlače. Tielko je mierne elastické, ramienka sú vyrobené z ozdobné sieťoviny, zadná diel je predĺžený. Farba: čierna. Zloženie: 95% viskóza, 5% elasten. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (dámske produkty SPIRAL)

tielko dámske SPIRAL - GOTHIC ROCK - P002G083

dámske originálne tielko značky SPIRAL so zadným potlačou. Celý zadný diel je vyrobený zo sieťoviny. Tielko je mierne elastické. Farba: čierna. Zloženie: predná strana - 95% viskóza, 5% elasten, zadná strana - 100% polyester. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (dámske produkty SPIRAL)

tielko dámske METAL MULISHA ROCK - SHOW - CHA

dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. Tielko je vyrobené z tenkého materiálu, má veľké vykrojenie pod pažami, spodné kontrastné švy bielej farby, materiál trička je "vypraný". Farba: šedá-spraná. Zloženie: 100% bavlna. Táto americká značka METAL MULISHA je zameraná nielen pre motorkárov a motokros ale aj pre freestyle moto, army style, skateboarding, box, apod Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tielko dámske SPIRAL - ROCK ETERNAL - Black - T136G028

dámske originálne tielko značky SPIRAL s prednou potlačou. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty SPIRAL)

tielko dámske SPIRAL - GOTHIC ROCK - Black - P002G072

dámske mierne elastické tielko bez potlače. Farba: čierna. Zloženie: 95% viskóza, 5% elasten. Značka: SPIRAL. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Dámske produkty SPIRAL)

tielko dámske Ramones - Hey Ho - ROCK OFF - RAVT02LG

dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka ROCK OFF. Farba: šedá. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tielko dámske Doors - L America - ROCK OFF - DOVT02LB

ľahko elastické dámske tielko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka ROCK OFF. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tielko dámske Green Day - American Idiot - ROCK OFF - GDTVT01LC

dámske mierne elastické tielko zdobené strapcami a prednou potlačou. Tričko má ležérny vzhľad. Zloženie: 100% bavlna. Značka: ROCK OFF. Farba: šedá - spraná. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tielko dámske (top) Black Sabbath - Babydoll - Char - ROCK OFF - BSTVT01LC

dámske mierne elastické tielko zdobené strapcami a prednou potlačou. Tričko má ležérny vzhľad. Zloženie: 100% bavlna. Značka: ROCK OFF. Farba: šedá - spraná. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tielko dámske Rolling Stones - Only Rock N Roll - BRAVADO - RST1583

dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. V tielku sú vystrihnuté dierky o rôznych priemeroch - viď foto. Zloženie: 100% bavlna. Značka: BRAVADO. Farba: čierna. DOPORUČENIE - značka Bravado v mnohých prípadoch volia tlač na textil, kde veľkosť S rozmerovo zodpovedá veľkosti M, veľkosť M zodpovedá rozmerovo veľkosti L atď. Preto odporúčame objednávať veľkosti podľa tohto pravidla. Aby ste mali úplnú istotu, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu prostredníctvom telefónu, chat...

tielko dámske BLACK HEART - ROCK N ROLL - BLACK - 011-0050-BLK

dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. Značka: BLACK HEART. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Miery sú v kľudovom (nenataženém stave) - Materiál je ľahko elastický. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tielko dámske Kittie - I Heart Kittie - JSR - KIT1031

dámske mierne elastické tielko s prednou potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka: JUST SAY ROCK. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm cca. (OBVOD je 2x šírka)