Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske saty pre matky na svadbu

Nájdených:    6 produktov

Vila Dámske šaty VISHEA CAPSLEEVE DRESS / DC Pale Mauve 34

Vila Dámske šaty VISHEA CAPSLEEVE DRESS / DC Pale Mauve 34.Aktuálnu ponuku pančúch nájdete tu. Materiál: 98% polyester, 2% elastan Dámske šaty vhodné pre spoločenskú udalosť, jemný elegantný dizajn, vzadu zapínanie na zips a gombíky, môžete si ich vziať na ples, na párty aj na svadbu.

Vila Dámske šaty VISHEA CAPSLEEVE DRESS / DC Pale Mauve 40

Vila Dámske šaty VISHEA CAPSLEEVE DRESS / DC Pale Mauve 40.Aktuálnu ponuku pančúch nájdete tu. Materiál: 98% polyester, 2% elastan Dámske šaty vhodné pre spoločenskú udalosť, jemný elegantný dizajn, vzadu zapínanie na zips a gombíky, môžete si ich vziať na ples, na párty aj na svadbu.

Vila Dámske šaty VISHEA CAPSLEEVE DRESS / DC Pale Mauve 42

Vila Dámske šaty VISHEA CAPSLEEVE DRESS / DC Pale Mauve 42.Aktuálnu ponuku pančúch nájdete tu. Materiál: 98% polyester, 2% elastan Dámske šaty vhodné pre spoločenskú udalosť, jemný elegantný dizajn, vzadu zapínanie na zips a gombíky, môžete si ich vziať na ples, na párty aj na svadbu.

Vila Dámske šaty VISHEA CAPSLEEVE DRESS / DC Pale Mauve 38

Vila Dámske šaty VISHEA CAPSLEEVE DRESS / DC Pale Mauve 38.Aktuálnu ponuku pančúch nájdete tu. Materiál: 98% polyester, 2% elastan Dámske šaty vhodné pre spoločenskú udalosť, jemný elegantný dizajn, vzadu zapínanie na zips a gombíky, môžete si ich vziať na ples, na párty aj na svadbu.

Dámske spoločenské šaty EVA & LOLA stredne dlhé ružové - Ružová / S - EVA & LOLA S

Dámske spoločenské šaty EVA & LOLA stredne dlhé ružové Zaujímavé dámske spoločenské šaty so zdôrazneným pásom a voľnými bokmi. Šaty sú v oblasti hrudníka a chrbta zdobené jemnou čipkou, ktorá šatám dodáva romantický dojem. Tento model je vhodný na maturitný ples, spoločenské plesy alebo na svadbu. Materiál, z ktorého sú šaty vyrobené je príjemný na dotyk.Kvalitné dámske šaty.Dámske značkové oblečenie vyrobené pre EÚ. Odporúčame, aby ste sa riadili nižšie uvedenými rozmery (odchýlka +/- 1-2 cm)....

Dámske spoločenské a párty šaty MESH so sieťovinou biele - Biela / M - OEM M

Dámske spoločenské a párty šaty MESH so sieťovinou bielej Rozmery týchto šiat nájdete nižšie. Prosíme porovnajte ich s Vašimi mierami.Dámske spoločenské a párty šaty MESH so sieťovinou v bielom prevedení. Šatám dominuje predovšetkým priesvitná sieťovina, ktorá je použitá v časti živôtiku a v oblasti pásu. Zapínanie je riešené zipsom na boku šiat a materiál bol zvolený univerzálny polyester, ktorý vykazuje dobrú elasticitu a priaznivé vlastnosti. Šaty sú ideálne na párty a do spoločnosti, prípad...