Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske pyzamo xxl

Nájdených:    7 produktov

Evona Dámske pyžamo Party XXL

Evona Dámske pyžamo Party XXL. Materiál: 100% bavlna Dámske pyžamo, z pohodlného bavlneného materiálu, tričko s dlhými rukávmi a potlačou, nohavice s celoplošnou potlačou a pružnou gumou v páse.

Evona Dámske pyžamo Palm a XXL

Evona Dámske pyžamo Palm a XXL. Materiál: 100% bavlna Dámske pyžamo, z pohodlného bavlneného materiálu, tričko s dlhými rukávmi a potlačou, nohavice s celoplošnou potlačou a pružnou gumou v páse.

Evona Dámske pyžamo P1406 364 XXL

Evona Dámske pyžamo P1406 364 XXL.Materiál: 100% bavlna Dámske pyžamo z veľmi pohodlného bavlneného materiálu, nohavice s pružnou gumou v páse, s potlačou drobných sedmokrások, výstrih a spodný okraj rukávov je zakončený kontrastným lemovaním.

Evona Dámske pyžamo MERYL čierne XXL

Evona Dámske pyžamo MERYL čierne XXL. Materiál: 100% bavlna Ďalšie použité farby: sivá, ružová Dámske pyžamo z kvalitného bavlneného materiálu, tričko s krátkym rukávom a kontrastne olemovaným výstrihom, dlhé nohavice s motívom sušienok a pružnou gumou v páse.

Evona Dámske pyžamo P 1422- 402 XXL

Evona Dámske pyžamo P 1422- 402 XXL.Materiál: 80% bavlna, 20% polyester Dámske pyžamo, z veľmi pohodlného a hrejivého materiálu, nohavice s pružnou gumou v páse, s potlačou drobných hviezdičiek.

Evona Dámske pyžamo P VALERIE BASS XXL

Evona Dámske pyžamo P VALERIE BASS XXL.Materiál: 100% bavlna Ďalšie použité farby: červená, sivá Dámske pyžamo z veľmi pohodlného bavlneného materiálu, nohavice s pružnou gumou v páse, s potlačou drobných srdiečok, výstrih a spodný okraj rukávov je zakončený kontrastným lemovaním.

Dámske pyžamo s dlhým rukávom Inga556 SKLADOM

!!! SKLADOM !!! Dámske pyžamo s dlhým rukávom a dlhými nohavicami. Vrchný diel pyžama je so vzorom - kvetmi, zapínaním na gombíky po celej dĺžke prednej časti a vreckom na pravej strane. Pyžamové nohavice sú jednofarebné a v páse majú gumu. Materiál pyžama: 100% bavlna. Farba: modrá Veľkosť: XXL