Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske nohavicky wolbar ciri cierna xl

Nájdených:    422 produktov

Dámske nohavičky FARA - WOLBAR čierna XL

Klasické dámske nohavičky, ktoré sú strihané laserom. Nohavičky pri nosení netlačia a nerysujú sa pod oblečením. Zadný diel je ozdobený efektnou čipkou. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky ARIA - WOLBAR čierna XL

Dámske nohavičky z mikrovlákna a kvetované čipky, so zníženým pásom. Ploché obšitie zaisťuje pohodlie a diskrétnosť. 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosti: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, telová.

Dámske nohavičky CARA - WOLBAR čierna XL

Elegantné dámske nohavičky - šortky so zníženou bedrovou líniou. Predný diel modelu zdobí kvetovaná čipka, ktorá prechádza na zadný diel nohavičiek. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky Eywa - WOLBAR čierna XL

Pohodlné nohavičky z kvalitného materiálu. Vďaka plochým okrajom nie sú nohavičky vidieť pod oblečením a nesplošťujú zadoček. Vďaka sieťke sú dobre priedušné a ideálne na leto. Veľkosti: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, telová.

Dámske nohavičky Uniqa - WOLBAR XL čierna

Tvarovacie nohavičky z modernej 3D látky, ktorá je pružná v troch smeroch. Dokonale zoštíhľuje brucho a tvaruje líniu bokov, pričom si zachováva svoje pohodlie pri nosení. Nohavičky sa vďaka použitiu mikrovlákien nelepí a neelektrizujú. Vďaka dvom špeciálnemu strihu mierne pozdvihujú zadoček. Veľkosti: S, M, L, XL, XXL. Farba biela, čierna a béžová. Materiál zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Leda čierna XL

Dámske nohavičky.Nohavičky sú vyrobené z mikrovlákna a sieťoviny s efektnou čipkou.Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Kaja čierna XL

Dámske nohavičky, ktoré ľahko tvarujú postavu. Nohavičky obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model je vyrobený z hladkého mikrovlákna a efektné čipky. Nohavičky sú pohodlné a príjemné na dotyk.

Dámske nohavičky Wolbar Promessa čierna XL

Elegantné dámske tvarujúce nohavičky. Nohavičky pekne obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Nohavičky sú vo prednej časti modelu strihané laserom. Zadný diel nohavičiek zdobí efektný čipka. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Hoty čierna XL

Dámske nohavičky s vysokým a plným strihom. Nohavičky jemne tvarujú postavu. Model je lemovaný pomocou lasera. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar slimey čierna XL

Dámske tvarujúce nohavičky, ktoré obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a efektné čipky. Model je pohodlný a príjemný na dotyk.

Dámske nohavičky Wolbar Eliana čierna XL

Dámske bezšvové nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a ktoré sú strihané laserom.

Dámske nohavičky Wolbar Valoria čierna XL

Vysoké dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Nohavičky obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model je vyrobený zo špeciálnej látky az efektné čipky. V hornej línii modelu je vnútri v páse silikónový pásik, vďaka ktorému sa nohavičky pri nosení nesesouvají a zostávajú na svojom mieste. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky LEDA - WOLBAR čierna XL

Klasické dámske nohavičky z mikrovlákna, sieťoviny a efektnej čipky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Fortunata čierna XL

Dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Model pekne obopína bruško a zvýrazňuje líniu pása. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a čipky. Spodná časť modelu je strihaná laserom a vďaka tomu sa model nerýsuje pod poprsím. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan (polyuretán).

Dámske nohavičky Wolbar Misteria čierna XL

Dámske nohavičky z mikrovlákna, zadná časť dekoruje čipka s kvetinovým motívom, horná línia hladká.Vysoké, sa širšej bočnej časti.Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Cantata čierna XL

Dámske nohavičky (kombinácia nohavičiek string a šortiek), ktoré sú vyrobené z mikrovlákna, sieťovinového pásu a efektné čipky s kvetinovým motívom.Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Cantata - Wolbar XL čierna

Dámske nohavičky (kombinácia nohavičiek string a šortiek), ktoré sú vyrobené z mikrovlákna, sieťovinového pásu a efektné čipky s kvetinovým motívom. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Uniqata čierna XL

Korigujúce dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z modernej 3D tkaniny (s pružnosťou v troch smeroch). Nohavičky efektívne zoštíhľujú bruško a tvarujú líniu bedier. Zároveň sú pri nosení pohodlné a komfortné. Vďaka ušľachtilému mikrovláknu model eliminuje efekt elektrizovania oblečenia. Špeciálny strih a sieťovina v zadnej časti modelu pekne nadnáša zadok. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Uniqa čierna XL

Dámske tvarujúce nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej látky. Predný diel modelu je spevnený druhou vrstvou látky, ktorá zoštíhľuje bruško. Špeciálny strih a sieťovina vzadu pekne nadnáša zadok. Vďaka plochému lemovanie sieťoviny a vrchnej časti nohavičiek sa model nerysuje pod oblečením. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Nina - Wolbar XL čierna

Nohavičky z veľmi kvalitnej mikrofibry s prídavkom elastanu. Vďaka podielu elastanu ideálne priliehajú k telu, drží tvar a sú vhodné pod tesný odev. Krásna čipka zdobí prednú časť a prechádza do zadnej časti nohavičiek. Pas zakončuje mäkká prádlová gumička. Dolný lem nohavičky je bez obruby, strihaný laserom, vďaka čomu bude zakončenie nielen pohodlné, ale aj neviditeľné pod oblečením. Materiál zloženia: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky NOVA čierna XL

Originálne a zmyselné dámske čipkované nohavičky - šortky. Tieto nohavičky sú ideálne ako darček. Model ozdobí ženské telo a dodá mu sex-appeal. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Farba: biela, čierna. Veľkosť: S, M, L, XL.

Dámske nohavičky DEVA čierna XL

DEVA - to sú dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z čipky s rastlinným motívom. Nohavičky jemne zvýrazňujú líniu bedier. Model je vďaka plochým švom pohodlný a komfortný. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky ELEGANTA čierna XL

Elegantné plné dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej látky. Nohavičky tvarujú postavu - zoštíhľujú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model krásne spája pôvab krajkového spodnej bielizne s efektívnym zoštíhlením. Zloženie: 59% polyamid, 41% elastan. Farba: biela, čierna, béžová. Veľkosť: S, M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky TERI čierna XL

Klasické vysoké dámske nohavičky, ktoré sú bohato zdobené čipkou. Špeciálny strih modelu pekne zakrýva zadok. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan (polyuretán). Farba: biela, čierna, béžová. Veľkosť: M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky LUXA čierna XL

Elegantné vysoké dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna. Nohavičky sú ozdobené kvetovanou čipkou. Zvislé švy v prednej časti modelu opticky zoštíhľujú postavu. Čipka obopínajúca boky prechádza do zadnej časti modelu a dodáva mu rafinovaný vzhľad. Zloženie: 83% mikrovlákn (polyamid), 17% elastan. Veľkosť: M, L, XL, XXL Farba: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky BAHA čierna XL

BAHA - to sú exkluzívne dámske nohavičky, ktoré sú bohato zdobené čipkou. Zadný diel modelu je hladký a v hornej časti je šnurovanie. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť: S, M, L a XL. Farba: biela, čierna.

Dámske nohavičky BARI čierna XL

Dámske nohavičky zdobené čipkou, majú znížený pás. Sú veľmi pohodlné a zároveň vyzerajú krásne. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastanFarba: biela, čiernaVeľkosť: S, M, L, XL

Dámske nohavičky IDEALIA čierna XL

Vysoké, korigujúce nohavičky. Modelujú pás a boky, splošťujú brucho. Všivky na prednej strane opticky predlžujú postavu. Na hornom okraji z vnútornej strany je silikónový opasok, ktorý bráni zosúvaniu nohavičiek. Veľkosti: S, M, L, XL, XXL. Farby: biela, čierna, telová

Dámske nohavičky FORTISSIMA čierna XL

Pohodlné vysoké dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Kalhotky tvarujú boky a pás a zoštíhľujú a splošťujú bruško. Model je vyrezaný laserom, a preto nie je viditeľný pod oblečením. V hornej časti modelu, na úrovni pása, je na vnútornej strane silikónový pásik, vďaka ktorému sa nohavičky pri nosení nezošmyknú. Farby: čierna, béžová. Veľkosti: S - XXL.

Dámske nohavičky RELAXA čierna XL

Tvarujúce dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a sieťoviny. Nohavičky majú vyšší strih. Sieťovina na nohavičkách ideálne zoštíhľuje postavu. Vďaka plochému lemovaniu sieťoviny a vrchnej časti modelu sa nohavičky nerysujú pod oblečením.

Dámske nohavičky EXPERIA čierna XL

Elegantné dámske nohavičky s vyšším strihom, ktoré pekne korigujú postavu. Nohavice krásne tvarujú bedrá a bruško. Predný diel modelu je ozdobený jemnou výšivkou s rastlinným motívom na sieťovine. Nohavičky majú ploché švy. Nohavičky sú vyrobené z dvojitej sieťoviny.

Dámske nohavičky BIBI čierna XL

Pekné klasické dámske nohavičky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky MIMI čierna XL

Klasické dámske nohavičky zdobené čipkou. Špeciálny strih zvýrazňuje zadoček. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky ALBA čierna XL

Zmyselné dámske nohavičky zdobené mäkkou čipkou, sú vkusné a pohodlné. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky AIDA čierna XL

Plné dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a čipky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky SUPRIMETTA čierna XL

Dámske sťahujúce a korigujúce nohavičky, ktoré sú vyrobené zo sťahujúcej tkaniny. Model je o rozmer menší a nesplošťuje zadok. Sieťovina v zadnej časti modelu a špeciálny strih nadnáša zadok. Vďaka plochým švom sa nohavičky nerysujú pod oblečením. V hornej línii pasu je na vnútornej strane silikónová páska, vďaka ktorej sa nohavičky pri nosení nesesouvají.

Dámske nohavičky ZOYA čierna XL

Dámske nohavičky klasického strihu, zdobené efektnou čipkou. Ploché švy zabezpečujú pohodlie. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky RONA čierna XL

Dámske nohavičky "bermudy", ktoré sú vyrobené z mikromodalu. Nohavičky sú na nohavičkách ozdobené pružným čipkovým pruhom. Jemná a mäkká tkanina predchádza podráždeniu a odreninám v citlivých oblastiach a poskytuje tak najvyššiu mieru pohodlia. Špeciálne vybraný strih opticky zoštíhľuje postavu.

Dámske nohavičky Evita čierna XL

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z príjemného materiálu. Model má plný strih. Zadný diel nohavičiek je ušitý z tylu.

Dámske nohavičky NAVI čierna XL

Dámske čipkované nohavičky. Zadná strana je riešená sieťkou „clean cut“ a vďaka tomu nie je vidieť pod oblečením. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.