Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske nohavicky wolbar ciri cierna s

Nájdených:    620 produktov

Wolbar Eco-EL

Bavlněné kalhotky Eco-EL s minimalizovaným přešitím švů pro Váš maximální komfort.

Viac informácií
od 10,15 €
Do obchodu

Dámske nohavičky FARA - WOLBAR čierna S

Klasické dámske nohavičky, ktoré sú strihané laserom. Nohavičky pri nosení netlačia a nerysujú sa pod oblečením. Zadný diel je ozdobený efektnou čipkou. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky ARIA - WOLBAR čierna S

Dámske nohavičky z mikrovlákna a kvetované čipky, so zníženým pásom. Ploché obšitie zaisťuje pohodlie a diskrétnosť. 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosti: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, telová.

Dámske nohavičky CARA - WOLBAR čierna S

Elegantné dámske nohavičky - šortky so zníženou bedrovou líniou. Predný diel modelu zdobí kvetovaná čipka, ktorá prechádza na zadný diel nohavičiek. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky Wolbar Leda čierna S

Dámske nohavičky.Nohavičky sú vyrobené z mikrovlákna a sieťoviny s efektnou čipkou.Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Baha čierna S

Dámske nohavičky s klasickým strihom. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna az čipky s kvetinovým motívom. Na zadnom diele modelu je efektné šnurovanie saténovou páskou. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky LOLA - WOLBAR čierna S

Dámske nohavičky z jemnej čipky s kvietkovaným motívom. 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Eywa - WOLBAR čierna S

Pohodlné nohavičky z kvalitného materiálu. Vďaka plochým okrajom nie sú nohavičky vidieť pod oblečením a nesplošťujú zadoček. Vďaka sieťke sú dobre priedušné a ideálne na leto. Veľkosti: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, telová.

Dámske nohavičky Wolbar Promessa čierna S

Elegantné dámske tvarujúce nohavičky. Nohavičky pekne obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Nohavičky sú vo prednej časti modelu strihané laserom. Zadný diel nohavičiek zdobí efektný čipka. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Misteria čierna S

Dámske nohavičky z mikrovlákna, zadná časť dekoruje čipka s kvetinovým motívom, horná línia hladká.Vysoké, sa širšej bočnej časti.Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Cantata čierna S

Dámske nohavičky (kombinácia nohavičiek string a šortiek), ktoré sú vyrobené z mikrovlákna, sieťovinového pásu a efektné čipky s kvetinovým motívom.Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar slimey čierna S

Dámske tvarujúce nohavičky, ktoré obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a efektné čipky. Model je pohodlný a príjemný na dotyk.

Dámske nohavičky LEDA - WOLBAR čierna S

Klasické dámske nohavičky z mikrovlákna, sieťoviny a efektnej čipky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Valoria čierna S

Vysoké dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Nohavičky obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model je vyrobený zo špeciálnej látky az efektné čipky. V hornej línii modelu je vnútri v páse silikónový pásik, vďaka ktorému sa nohavičky pri nosení nesesouvají a zostávajú na svojom mieste. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Fortunata čierna S

Dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Model pekne obopína bruško a zvýrazňuje líniu pása. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a čipky. Spodná časť modelu je strihaná laserom a vďaka tomu sa model nerýsuje pod poprsím. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan (polyuretán).

Dámske nohavičky KERA - WOLBAR S čierna

Dámske nohavičky-šortky ozdobené ažúrovou kPunčochové nohaviceE. Vďaka špeciálnemu materiálu decentne zoštíhľujú spodnej bruško. Materiálové zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Suprima čierna S

Sťahujúce a tvarujúce dámske nohavičky z kvalitnej tkaniny.O jednu veľkosť menej bez liposukcia. Sieťovina na zadnej časti a špeciálny strih nadvihujú zadok. Vďaka plochým zakončením na zadnej časti nohavičky nie sú viditeľné pod oblečením. V hornej línii na vnútornej strane silikónová páska proti skĺzavaniu. Zloženie: polyamid 58%, elastan 42%.

Dámske nohavičky NOVA čierna S

Originálne a zmyselné dámske čipkované nohavičky - šortky. Tieto nohavičky sú ideálne ako darček. Model ozdobí ženské telo a dodá mu sex-appeal. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Farba: biela, čierna. Veľkosť: S, M, L, XL.

Dámske nohavičky DEVA čierna S

DEVA - to sú dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z čipky s rastlinným motívom. Nohavičky jemne zvýrazňujú líniu bedier. Model je vďaka plochým švom pohodlný a komfortný. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky ELEGANTA čierna S

Elegantné plné dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej látky. Nohavičky tvarujú postavu - zoštíhľujú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model krásne spája pôvab krajkového spodnej bielizne s efektívnym zoštíhlením. Zloženie: 59% polyamid, 41% elastan. Farba: biela, čierna, béžová. Veľkosť: S, M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky FORTISSIMA čierna S

Pohodlné vysoké dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Kalhotky tvarujú boky a pás a zoštíhľujú a splošťujú bruško. Model je vyrezaný laserom, a preto nie je viditeľný pod oblečením. V hornej časti modelu, na úrovni pása, je na vnútornej strane silikónový pásik, vďaka ktorému sa nohavičky pri nosení nezošmyknú. Farby: čierna, béžová. Veľkosti: S - XXL.

Dámske nohavičky FUTURA čierna S

Elegantné dámske tvarujúce nohavičky s klasickým strihom. Zadný diel nohavičiek je plný. Vďaka špeciálnemu lemovanie károvanou látkou sa model nerysuje pod oblečením. Hladká vsadka vo prednej časti modelu tvaruje bruško a zvislé švy opticky zoštíhľujú postavu. Zloženie: 58% elastan, 42% polyamid. Farba: biela, béžová, čierna. Veľkosť: S, M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky BARI čierna S

Dámske nohavičky zdobené čipkou, majú znížený pás. Sú veľmi pohodlné a zároveň vyzerajú krásne. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastanFarba: biela, čiernaVeľkosť: S, M, L, XL

Dámske nohavičky BIBI čierna S

Pekné klasické dámske nohavičky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky MIMI čierna S

Klasické dámske nohavičky zdobené čipkou. Špeciálny strih zvýrazňuje zadoček. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky AIDA čierna S

Plné dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a čipky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky ALBA čierna S

Zmyselné dámske nohavičky zdobené mäkkou čipkou, sú vkusné a pohodlné. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky ZOYA čierna S

Dámske nohavičky klasického strihu, zdobené efektnou čipkou. Ploché švy zabezpečujú pohodlie. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky MINIMA čierna S

Vysoké dámske nohavičky, ktoré tvarujú bruško, pás a líniu bedier. Vďaka ultra tenké látke, ktorá je strihaná laserom, a vďaka plochým švom sa nohavičky nerysujú pod oblečením. Špeciálny strih modelu je zárukou neobyčajného pohodlie pri nosení. Zloženie: 58% elastan, 42% polyamid.

Dámske nohavičky NAVI čierna S

Dámske čipkované nohavičky. Zadná strana je riešená sieťkou „clean cut“ a vďaka tomu nie je vidieť pod oblečením. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky IDEALIA čierna S

Vysoké, korigujúce nohavičky. Modelujú pás a boky, splošťujú brucho. Všivky na prednej strane opticky predlžujú postavu. Na hornom okraji z vnútornej strany je silikónový opasok, ktorý bráni zosúvaniu nohavičiek. Veľkosti: S, M, L, XL, XXL. Farby: biela, čierna, telová

Dámske nohavičky ADORANTA čierna S

Dámske modelujúci nohavičky. Obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Na hornom okraji z vnútornej strany je silikónový opasok, ktorý zabraňuje zosúvaniu nohavičiek. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky EFECTA čierna S

Dámske modelujúce nohavičky, ktoré obopínajú brucho a zvýrazňujú líniu pása. Ušité zo špeciálneho hladkého mikrovlákna. Spodný okraj je strihaný laserom a vďaka tomu nie je vidieť pod oblečením. Sú veľmi príjemné na dotyk. Zloženie: 59% polyamid, 41% elastan.

Dámske nohavičky CURANTA čierna S

Dámske šortkové tangá bohato zdobené čipkou. Krásne zvýrazňujú krásu ženského tela. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť S, M, L, L.Farba biela a čierna

Dámske sťahovacie nohavičky Supressa - Wolbar S čierna

Dámske sťahovacie nohavičky Wolbar Supressa béžovej za najlepšie ceny. Modelujúci dámske nohavičky Supressa Wolbar tvarujúci postavu. Kvalitné dámske nohavičky sú vyrobené z vysoko kvalitného mikrovlákna. Vďaka plochému švu nie sú nohavičky viditeľné pod oblečením. Vnútorné lemovanie pása je vybavené silikónovým pásikom, ktorý zabraňuje skĺzavaniu nohavičiek. Materiál: 80% polyamid + 20% elastan

Dámske nohavičky Wolbar eco-EL čierna S

Dámske nohavičky Wolbar eco-EL z vysoko kvalitnej bavlny s dodatkom lycry, ideálne sedí na tele, zaisťujú komfortné nosenie.

Dámske nohavičky Wolbar eco-ES čierna S

Dámske nohavičky Wolbar eco-ES ušité z kvalitnej bavlny s prídavkom lycry.Krásne sa prispôsobí na telo a sú veľmi pohodlné. Strihané laserom.