Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske nohavicky wolbar ciri cierna m

Nájdených:    489 produktov

Wolbar Ciri

Dámské spodní kalhotky, přední díl zdobený krajkou, zadní díl hladký.

Viac informácií
od 11,91 €
Do obchodu

Wolbar Eco-EL

Bavlněné kalhotky Eco-EL s minimalizovaným přešitím švů pro Váš maximální komfort.

Viac informácií
od 10,15 €
Do obchodu

Dámske nohavičky FARA - WOLBAR čierna M

Klasické dámske nohavičky, ktoré sú strihané laserom. Nohavičky pri nosení netlačia a nerysujú sa pod oblečením. Zadný diel je ozdobený efektnou čipkou. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky ARIA - WOLBAR čierna M

Dámske nohavičky z mikrovlákna a kvetované čipky, so zníženým pásom. Ploché obšitie zaisťuje pohodlie a diskrétnosť. 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosti: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, telová.

Dámske nohavičky CARA - WOLBAR čierna M

Elegantné dámske nohavičky - šortky so zníženou bedrovou líniou. Predný diel modelu zdobí kvetovaná čipka, ktorá prechádza na zadný diel nohavičiek. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan. Rozmery: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky Eywa - WOLBAR čierna M

Pohodlné nohavičky z kvalitného materiálu. Vďaka plochým okrajom nie sú nohavičky vidieť pod oblečením a nesplošťujú zadoček. Vďaka sieťke sú dobre priedušné a ideálne na leto. Veľkosti: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, telová.

Dámske nohavičky Wolbar Leda čierna M

Dámske nohavičky.Nohavičky sú vyrobené z mikrovlákna a sieťoviny s efektnou čipkou.Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Kaja čierna M

Dámske nohavičky, ktoré ľahko tvarujú postavu. Nohavičky obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model je vyrobený z hladkého mikrovlákna a efektné čipky. Nohavičky sú pohodlné a príjemné na dotyk.

Dámske nohavičky Wolbar Promessa čierna M

Elegantné dámske tvarujúce nohavičky. Nohavičky pekne obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Nohavičky sú vo prednej časti modelu strihané laserom. Zadný diel nohavičiek zdobí efektný čipka. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Hoty čierna M

Dámske nohavičky s vysokým a plným strihom. Nohavičky jemne tvarujú postavu. Model je lemovaný pomocou lasera. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar slimey čierna M

Dámske tvarujúce nohavičky, ktoré obopínajú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a efektné čipky. Model je pohodlný a príjemný na dotyk.

Dámske nohavičky Wolbar Baha čierna M

Dámske nohavičky s klasickým strihom. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna az čipky s kvetinovým motívom. Na zadnom diele modelu je efektné šnurovanie saténovou páskou. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky LOLA - WOLBAR čierna M

Dámske nohavičky z jemnej čipky s kvietkovaným motívom. 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Eliana čierna M

Dámske bezšvové nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a ktoré sú strihané laserom.

Dámske nohavičky LEDA - WOLBAR čierna M

Klasické dámske nohavičky z mikrovlákna, sieťoviny a efektnej čipky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Fortunata čierna M

Dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Model pekne obopína bruško a zvýrazňuje líniu pása. Nohavičky sú vyrobené z hladkého mikrovlákna a čipky. Spodná časť modelu je strihaná laserom a vďaka tomu sa model nerýsuje pod poprsím. Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan (polyuretán).

Dámske nohavičky Wolbar Suprima čierna M

Sťahujúce a tvarujúce dámske nohavičky z kvalitnej tkaniny.O jednu veľkosť menej bez liposukcia. Sieťovina na zadnej časti a špeciálny strih nadvihujú zadok. Vďaka plochým zakončením na zadnej časti nohavičky nie sú viditeľné pod oblečením. V hornej línii na vnútornej strane silikónová páska proti skĺzavaniu. Zloženie: polyamid 58%, elastan 42%.

Dámske nohavičky Wolbar Misteria čierna M

Dámske nohavičky z mikrovlákna, zadná časť dekoruje čipka s kvetinovým motívom, horná línia hladká.Vysoké, sa širšej bočnej časti.Zloženie: 58% polyamid, 42% elastan.

Dámske nohavičky Wolbar Cantata čierna M

Dámske nohavičky (kombinácia nohavičiek string a šortiek), ktoré sú vyrobené z mikrovlákna, sieťovinového pásu a efektné čipky s kvetinovým motívom.Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky Teri - Wolbar M čierna

Klasické, vysoké nohavičky zdobené čipkou. Majú špeciálny strih so zakrytým pozadím. Zloženie: 83% mikrovlákno / polyamid, 17% elastan

Dámske nohavičky Wolbar Chacona M čierna

Sexy biele nohavičky s čipkou vzoru imelo Čipkované pokušenie je ľahké ako pierko a zvodné. Nežná ako lesná víla: snová a nevinná. Vyniká na nich jemná mašlička, ozdobný detail, ktorý poteší. Nohavičky vyzerajú skvele a pritiahnu pohľad Vášho náprotivku. Budete vďaka nim ešte krajšie, ak je to vôbec možné. Kvalitný materiál a dômyselná prepracovanosť strihov. Majú elegantné prevedenie. Pracujú s detailmi tak, že celok je úplne dokonalý a harmonický. Neodolateľné, nadčasové, dokonale sa prispôso...

Dámske nohavičky NOVA čierna M

Originálne a zmyselné dámske čipkované nohavičky - šortky. Tieto nohavičky sú ideálne ako darček. Model ozdobí ženské telo a dodá mu sex-appeal. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Farba: biela, čierna. Veľkosť: S, M, L, XL.

Dámske nohavičky DEVA čierna M

DEVA - to sú dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z čipky s rastlinným motívom. Nohavičky jemne zvýrazňujú líniu bedier. Model je vďaka plochým švom pohodlný a komfortný. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky ELEGANTA čierna M

Elegantné plné dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej látky. Nohavičky tvarujú postavu - zoštíhľujú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model krásne spája pôvab krajkového spodnej bielizne s efektívnym zoštíhlením. Zloženie: 59% polyamid, 41% elastan. Farba: biela, čierna, béžová. Veľkosť: S, M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky TERI čierna M

Klasické vysoké dámske nohavičky, ktoré sú bohato zdobené čipkou. Špeciálny strih modelu pekne zakrýva zadok. Zloženie: 83% mikrovlákno (polyamid), 17% elastan (polyuretán). Farba: biela, čierna, béžová. Veľkosť: M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky LUXA čierna M

Elegantné vysoké dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna. Nohavičky sú ozdobené kvetovanou čipkou. Zvislé švy v prednej časti modelu opticky zoštíhľujú postavu. Čipka obopínajúca boky prechádza do zadnej časti modelu a dodáva mu rafinovaný vzhľad. Zloženie: 83% mikrovlákn (polyamid), 17% elastan. Veľkosť: M, L, XL, XXL Farba: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky BAHA čierna M

BAHA - to sú exkluzívne dámske nohavičky, ktoré sú bohato zdobené čipkou. Zadný diel modelu je hladký a v hornej časti je šnurovanie. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť: S, M, L a XL. Farba: biela, čierna.

Dámske nohavičky FUTURA čierna M

Elegantné dámske tvarujúce nohavičky s klasickým strihom. Zadný diel nohavičiek je plný. Vďaka špeciálnemu lemovanie károvanou látkou sa model nerysuje pod oblečením. Hladká vsadka vo prednej časti modelu tvaruje bruško a zvislé švy opticky zoštíhľujú postavu. Zloženie: 58% elastan, 42% polyamid. Farba: biela, béžová, čierna. Veľkosť: S, M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky BARI čierna M

Dámske nohavičky zdobené čipkou, majú znížený pás. Sú veľmi pohodlné a zároveň vyzerajú krásne. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastanFarba: biela, čiernaVeľkosť: S, M, L, XL

Dámske nohavičky FORTISSIMA čierna M

Pohodlné vysoké dámske nohavičky, ktoré pekne tvarujú postavu. Kalhotky tvarujú boky a pás a zoštíhľujú a splošťujú bruško. Model je vyrezaný laserom, a preto nie je viditeľný pod oblečením. V hornej časti modelu, na úrovni pása, je na vnútornej strane silikónový pásik, vďaka ktorému sa nohavičky pri nosení nezošmyknú. Farby: čierna, béžová. Veľkosti: S - XXL.

Dámske nohavičky SUPERIA čierna M

Klasické dámske nohavičky s vyšším strihom, ktoré jemne tvarujú nedokonalosti postavy. Nohavičky sú vyrobené zo sťahujúcej polyamidovej tkaniny. Okraje modelu sú strihané laserom, a preto sa pri nosení nestrapkajú. Tieto tvarujúce dámske nohavičky sú vhodné pod tesné oblečenie. Model má vyšší strih.

Dámske nohavičky IDEALIA čierna M

Vysoké, korigujúce nohavičky. Modelujú pás a boky, splošťujú brucho. Všivky na prednej strane opticky predlžujú postavu. Na hornom okraji z vnútornej strany je silikónový opasok, ktorý bráni zosúvaniu nohavičiek. Veľkosti: S, M, L, XL, XXL. Farby: biela, čierna, telová

Dámske nohavičky RELAXA čierna M

Tvarujúce dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a sieťoviny. Nohavičky majú vyšší strih. Sieťovina na nohavičkách ideálne zoštíhľuje postavu. Vďaka plochému lemovaniu sieťoviny a vrchnej časti modelu sa nohavičky nerysujú pod oblečením.

Dámske nohavičky EXPERIA čierna M

Elegantné dámske nohavičky s vyšším strihom, ktoré pekne korigujú postavu. Nohavice krásne tvarujú bedrá a bruško. Predný diel modelu je ozdobený jemnou výšivkou s rastlinným motívom na sieťovine. Nohavičky majú ploché švy. Nohavičky sú vyrobené z dvojitej sieťoviny.

Dámske nohavičky CURANTA čierna M

Dámske šortkové tangá bohato zdobené čipkou. Krásne zvýrazňujú krásu ženského tela. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť S, M, L, L.Farba biela a čierna

Dámske nohavičky MIMI čierna M

Klasické dámske nohavičky zdobené čipkou. Špeciálny strih zvýrazňuje zadoček. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky AIDA čierna M

Plné dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mikrovlákna a čipky. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky SUPRIMETTA čierna M

Dámske sťahujúce a korigujúce nohavičky, ktoré sú vyrobené zo sťahujúcej tkaniny. Model je o rozmer menší a nesplošťuje zadok. Sieťovina v zadnej časti modelu a špeciálny strih nadnáša zadok. Vďaka plochým švom sa nohavičky nerysujú pod oblečením. V hornej línii pasu je na vnútornej strane silikónová páska, vďaka ktorej sa nohavičky pri nosení nesesouvají.

Dámske nohavičky ZOYA čierna M

Dámske nohavičky klasického strihu, zdobené efektnou čipkou. Ploché švy zabezpečujú pohodlie. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan.

Dámske nohavičky RONA čierna M

Dámske nohavičky "bermudy", ktoré sú vyrobené z mikromodalu. Nohavičky sú na nohavičkách ozdobené pružným čipkovým pruhom. Jemná a mäkká tkanina predchádza podráždeniu a odreninám v citlivých oblastiach a poskytuje tak najvyššiu mieru pohodlia. Špeciálne vybraný strih opticky zoštíhľuje postavu.

Dámske nohavičky NINA čierna M

Pohodlné hladké dámske nohavičky s plnším strihom. Nohavičky sú ozdobené jemnými čipkovými vsadkami, vďaka ktorým získava model na ľahkosti a ženskom vzhľade. Čipkové zdobenie je ako v prednej časti na stehnách, tak aj pozdĺž zadku. Zloženie: 87% polyamid, 13% elastan.