Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske nohavicky lovely bila s

Nájdených:    1205 produktov

Wolbar Eco-EL

Bavlněné kalhotky Eco-EL s minimalizovaným přešitím švů pro Váš maximální komfort.

Viac informácií
od 9,05 €
Do obchodu

Dámske nohavičky Lovely white

Elegantné dámske nohavičky Lovely Wolbar sú vyrobené z kvalitnej elastickej bavlny v kombinácii s luxusnou čipkou.

šaty letné a nohavičky, Minoti, LOVELY 7, bílá

šaty letné a nohavičky Minot LOVELY 7 Dojčenské ružovučké volánikové šatôčky s bavlneného plátna, zapínanie vzadu na cvočky. V sete čipkované nohavičky v páse na gumu. Farba: biela, ružová Zloženie: 100% bavlna

šaty letné a nohavičky, Minoti, LOVELY 7, bílá

šaty letné a nohavičky Minot LOVELY 7 Dievčenské ružovučké volánikové šatôčky s bavlneného plátna, zapínanie vzadu na cvočky. V sete čipkované nohavičky v páse na gumu. Farba: biela, ružová Zloženie: 100% bavlna

Dámske nohavičky Lovely soft white - WOLBAR biela S

Elegantné dámske nohavičky Lovely Wolbar - sú vyrobené z kvalitnej elastickej bavlny v kombinácii s luxusnou čipkou Materiálové zloženie: 90% bavlna + 7% elastan + 3% polyamid veľkosti nohavičiek XS S M L XL XXL Obvod bokov (cm) 74-82cm 88-92cm 92-96cm 104-114cm 114-126cm 126-138cm Obvod pása (cm) 48-56cm 56-64cm 64-74cm 74-84cm 84-94cm 94-104cm

Dámske nohavičky BBL2006 bílá S

Dámske nohavičky s elastickým, zoštíhľujúcim pásom. Ušité z hladkej látky, v páse strihané laserom. Nohavičky zadnú stranu zdobí čipka.

Dámske nohavičky HANA bílá S

Klasické dámske nohavičky typu midi bikiny. Nohavičky sú vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny (95%) s prídavkom elastanu. Boky a zadný diel modelu zdobí čipka s kvetinovým motívom.

Dámske nohavičky BBL132 bílá S

Dámske nohavičky s plným strihom. Nohavičky sú vyrobené z veľmi kvalitnej hladkej bavlny. Model je vďaka plochým okrajom pri nosení pohodlný a komfortný.

Dámske nohavičky BBL121 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z jemného mikrovlákna. Nohavičky sú ozdobené vsadkou z efektnej čipky s kvetinovým motívom. Zloženie: 80% polyamid, 20% elastan.

Dámske nohavičky BBL106 bílá S

Dámske nohavičky s vyšším strihom a plnšími bokmi. Nohavičky tvarujú postavu - silne zoštíhľujú bruško a zvýrazňujú líniu pása. V páse je mäkká pružná páska. Zloženie: 80% polyamid, 20% elastan.

Dámske nohavičky BBL107 bílá S

Bavlnené dámske nohavičky s čipkou. Balené v krabičke. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky DEVA bílá S

DEVA - to sú dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z čipky s rastlinným motívom. Nohavičky jemne zvýrazňujú líniu bedier. Model je vďaka plochým švom pohodlný a komfortný. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Veľkosť: S, M, L, XL. Farby: biela, čierna, béžová.

Dámske nohavičky NOVA bílá S

Originálne a zmyselné dámske čipkované nohavičky - šortky. Tieto nohavičky sú ideálne ako darček. Model ozdobí ženské telo a dodá mu sex-appeal. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastan. Farba: biela, čierna. Veľkosť: S, M, L, XL.

Dámske nohavičky BBL119 bílá S

Dámske nohavičky z kvalitnej bavlny. Na pozadí efektné čipka s kvietkovaným vzorom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky VALENTINA bílá S

Dámske modelujúci nohavičky s čipkovanými všivkami. Dostupné v troch farbách. Zloženie: 80% polyamid, 17% elastan, 3% bavlna.

Dámske nohavičky M123 bílá S

Dámske nohavičky ušité z efektnej čipky s kvietkovaným motívom. Zadná strana je čipkovaná. Skład: 85% polyamid, 15% elastan

Dámske nohavičky BBL120 bílá S

Dámske nohavičky ušité z kvalitnej bavlny. Zadná strana je čipkovaná, s kvietkovaným motívom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky Elegant bílá S

Elegantné plné dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej látky. Nohavičky tvarujú postavu - zoštíhľujú bruško a zvýrazňujú líniu pása. Model krásne spája pôvab krajkového spodnej bielizne s efektívnym zoštíhlením. Zloženie: 59% polyamid, 41% elastan. Farba: biela, čierna, béžová. Veľkosť: S, M, L, XL, XXL.

Dámske nohavičky BBL141 bílá S

Dámske nohavičky "String-šortky". Nohavičky sú vyrobené z jemnej a efektné čipky. Zloženie: 82% polyamid, 18% elastan.

Dámske nohavičky BBL116 bílá S

Tvarujúce dámske nohavičky s vyšším a plnším strihom. Spevnený predný panel a tiež bočné panely ideálne tvarujú postavu. Vďaka vysokému obsahu bavlny sú nohavičky pri nosení pohodlné a komfortné. V páse je vnútri silikónová páska, vďaka ktorej sa nohavičky pri nosení nesesouvají a zostávajú na svojom mieste. Zloženie: 54% polyamid, 26% elastan, 20% bavlna.

Dámske nohavičky BBL099 bílá S

Bavlnené dámske nohavičky s prídavkom elastanu. Boky a zadný diel modelu zdobí jemná čipka. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL117 bílá S

Bavlnené dámske nohavičky s čipkovaným zadným dielom. V páse modelu je pohodlná plochá guma. Zloženie: 92% polyamid, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL139 bílá S

Dámske nohavičky ušité z jemnej bavlny. Na bokoch majú čipkované všivky s kvietkovaným motívom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL042 bílá S

Dámske nohavičky z kvalitného mikrovlákna. - na hornom okraji široký, čipkovaný pás - zadná strana hladká s čipkovou všivkou. Zloženie: 80% polyamid, 20% elastan

Dámske nohavičky BBL2001 bílá S

Dámske nohavičky ušité z jemného mikrovlákna s tenkými okrajmi - nie sú vidieť pod oblečením. Balené v ozdobnej krabičke. Zloženie: 85% polyamid, 15% elastan.

Dámske nohavičky BBL129 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Zadný diel modelu lemuje efektné čipka s kvetinovým motívom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL131 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Zadný diel modelu lemuje efektné čipka s kvetinovým motívom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL128 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Zadný diel modelu lemuje efektné čipka s kvetinovým motívom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL134 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Zadný diel modelu je olemovaný efektné čipkou s kvetinovým motívom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BARI bílá S

Dámske nohavičky zdobené čipkou, majú znížený pás. Sú veľmi pohodlné a zároveň vyzerajú krásne. Zloženie: 83% polyamid, 17% elastanFarba: biela, čiernaVeľkosť: S, M, L, XL

Dámske nohavičky BBL2002 bílá S

Dámske nohavičky ušité z jemného mikrovlákna, s veľmi tenkými okrajmi, ktoré nie sú vidieť pod oblečením. Balené v ozdobnej krabičke. Zloženie: 85% polyamid, 15% elastan.

Dámske nohavičky BBL135 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z jemnej bavlny. Predný aj zadný diel nohavičiek je ozdobený efektné čipkou s kvetinovým motívom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL130 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z jemnej bavlny. Predný aj zadný diel nohavičiek je ozdobený efektné čipkou s kvetinovým motívom. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky N099 bílá S

Pekné dámske nohavičky. Zloženie: 85% polyamid, 15% elastan.

Dámske nohavičky N003 bílá S

Pekné dámske nohavičky. Zloženie: 85% polyamid, 15% elastan.

Dámske nohavičky N004 bílá S

Pekné dámske nohavičky. Zloženie: 85% polyamid, 15% elastan.

Dámske nohavičky VENUS bílá S

Dámske sťahovacie a modelovacie nohavičky. 85% polyamid, 15% elastan.

Dámske nohavičky VITA bílá S

Dámske nohavičky, ktoré ľahko tvarujú spodné partie bruška a zadok. Zadný diel modelu je čipkový. Nohavičky sú k dostaniu v troch farbách. Zloženie: 80% polyamid, 17% elastan, 3% bavlna.

Dámske nohavičky BBL105 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z jemnej bavlny. Predný diel modelu je olemovaný čipkou. V páse je pohodlná plochá guma. Nohavičky sú zabalené v škatuli. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL140 bílá S

Vysoké dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z mäkkej a príjemnej čipky. Model má v prednej časti bavlnenou vsadku. Nohavičky sa pri nosení nerysujú pod oblečením. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.

Dámske nohavičky BBL118 bílá S

Dámske nohavičky, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej bavlny. Zadný diel modelu je ozdobený čipkou s kvetinovým motívom. V páse modelu je pohodlná plochá guma. Zloženie: 92% bavlna, 8% elastan.