Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske nohavicky eco es white

Nájdených:    29 produktov

Dámske nohavičky eco-ES white

Klasické a zároveň veľmi príťažlivé hladké dámske nohavičky Wolbar Eco-ES s širšími bokmi. Nohavičky sú vyrobené z vysoko akostnej ekologickej bavlny. Sú hladké.

Dámske nohavičky eco-ES black

Klasické a zároveň veľmi príťažlivé hladké dámske nohavičky Wolbar Eco-ES s širšími bokmi. Nohavičky sú vyrobené z vysoko akostnej ekologickej bavlny. Sú hladké.

Dámske nohavičky eco-ES beige

Klasické a zároveň veľmi príťažlivé hladké dámske nohavičky Wolbar Eco-ES s širšími bokmi. Nohavičky sú vyrobené z vysoko akostnej ekologickej bavlny. Sú hladké.

Dámske nohavičky eco-LO white

Príjemné dámske nohavičky eco-LO Wolbar. Dámske nohavičky klasického strihu z príjemnej mäkkej bavlny. V prednej časti je čipkovaná aplikácia.

Dámske nohavičky eco-RE white

Luxusné dámske nohavičky Wolbar eco-RE, sú jemne elastické a zdobené krásnou krajkou.

Dámske nohavičky eco-LE white

Luxusné dámske nohavičky Wolbar eco-LE, sú jemne elastické a zdobené krásnou krajkou.

Dámske nohavičky eco-Nu white

Dámske nohavičky Eco-NU Wolbar na bokoch ozdobené čipkou. Zadný diel je hladký.

Dámske nohavičky eco-EL white

Klasické a zároveň veľmi príťažlivé hladké dámske nohavičky Wol-Bar Eco-El s širšími bokmi. Nohavičky sú vyrobené z vysoko akostnej ekologickej bavlny.

Dámske nohavičky eco-PA white

Krásne dámske nohavičky eco-PA Wolbar sú vyrobené z tkaniny s jemným rebrovaným vzorom. Po bokoch je dekoratívna kvetinová čipka. Nohavičky sú veľmi pohodlné.

Dámske nohavičky eco-MI white

Luxusné dámske nohavičky Wolbar eco-MI, sú jemne elastické a zdobené krásnou krajkou. Farba: biela, čierna.

Dámske nohavičky eco-QI white

Dámske nohavičky Eco-QI Wolbar vyššieho strihu. Predná časť je vyrobená z kombinácie tkaniny a prúžky.

Dámske nohavičky eco-RO white

Dámske nohavičky Eco-RO Wolbar vyššieho strihu. Predný diel je zdobený čipkovou výšivkou, zadný diel je hladký.

Dámske nohavičky eco-DA white

Dámske nohavičky Eco-DA Wolbar vyššieho strihu. Predný diel je zdobený čipkovou výšivkou, zadný diel je hladký.

Dámske nohavičky eco-RI white

Dámske bokové nohavičky Eco-RI Wolbar so zvýšeným pásom, predná časť je zdobená kombináciou výšivky a tkaniny so vzorom prúžkov. Zadná časť je hladká. Nohavičky sú vyrobené z kvalitnej ekologickej bavlny.

Dámske nohavičky eco-SO white

Dámske nohavičky Eco-SO Wolbar sú vyrobené z kvalitnej ekologickej bavlny. Predná časť je zdobená čipkovou výšivkou a zadná časť je hladká.

Dámske nohavičky eco-DO white

Dámske nohavičky Wolbar eco-DO s výšivkou a čipkou. Nohavičky sú v zadnej časti bez ozdobných motívov. Ich prednosťou je nielen ich jedinečný dizajn, ale predovšetkým materiál, z ktorého sú vyrobené. Farba: biela, čierna.

Dámske nohavičky eco-SI white

Bavlnené dámske nohavičky Wobar eco-SI s ozdobnou čipkou v bokové časti. Zadný diel je hladký, bez zdobenia. Zdobné prešitie je v prednej časti. Tieto nohavičky zaručujú vyššiu komfortnosť a schopnosť prispôsobenia sa Vašej postave.

Dámske nohavičky eco-FI white

Bavlnené dámske nohavičky Wolbar eco-FI s čipkovým zdobením a motívom drobných prúžkov. Nohavičky sú v zadnej časti hladké, bez ozdobných prvkov. Vďaka materiálu, z ktorého sú vyrobené, sa perfektne prispôsobí Vašej postave. Farba: biela, čierna.

Dámske nohavičky eco-LA white

Dámske nohavičky eco-LA Wolbar na prednej strane z priehľadného tylu ozdobeného čipkou. Nohavičky sú vyrobené z veľmi príjemného, prispôsobivého materiálu z väčšej časti z bavlny. Dolný lem nohavičky je bez obruby, vďaka čomu bude zakončenie nielen pohodlné, ale aj neviditeľné pod oblečením. Farba: biela, čierna.

Dámske nohavičky eco-Su white

Skvelé dámske nohavičky Eco-Su Wolbarvyrobené z krásnej čipkyvložka na prednej časti z bavlneného materiáluklasický strih

Dámske nohavičky eco-DI white

Dámske nohavičky Wolbar eco-DI s čipkou a výšivkou s prúžkovaním. Nohavičky sú vyrobené z príjemného materiálu v kombinácii s výraznou čipkou okolo stehien. Vyššia v páse. V zadnej časti hladké, bez ozdobných prvkov. S perfektnou prispôsobivosťou Vašej postave. Farba: biela, čierna.

Dámske nohavičky eco-Em white

Dámske nohavičky Eco-Em Wolbarz kvalitnej ekologickej bavlny s prímesou lycryzadná časť je hladkáboky dekoruje všivka z efektnej čipky

Dámske nohavičky eco-Qu white

Pohodlné nohavičky Eco-Qu Wolbarsú vyrobené z tkaniny s jemným rebrovaným vzorompo bokoch je dekoratívna kvetinová čipkanohavičky sú veľmi pohodlné

Dámske nohavičky eco-Ka white

Pohodlné nohavičky Eco-Ka Wolbars vyšším pásomvpredu čipkovaná aplikácia a pruhovaný vzormodel vhodný pre ženy s plnšími tvarmi

Dámske nohavičky eco-Fa white

Vysoké nohavičky Eco-Fa Wolbarso širokou bočnou časťouz kvalitnej ekologickej bavlny s prímesou lycryspredu dekoratívne čipkové všivkyzadná časť hladká