Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damske hodinky guess w11603l3

Nájdených:    118 produktov

Guess Dámske hodinky 20180761

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, puzdrom a remienkom z nerezovej ocele ružovozlatej farby, lunetou zdobenou kamienkami a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 42 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 22 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky W0838L2

Dámske hodinky s puzdrom z nerezovej ocele so zlatým IP povrchom s priemerom 30 mm s prstencom zdobeným kamienkami a remienkom z kože hnedej farby so zapínaním na oceľovú pracku. Ciferník hodiniek je zdobený logom značky a chráni ho minerálne tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu. Hodinový strojček: Quartz. Vodotesnosť: 3 ATM.

Guess Dámske hodinky W0638L4

Dámske hodinky s puzdrom z nerezovej ocele s ružovozlatým IP povrchom s priemerom 36,5 mm s prstencom zdobeným brúsenými kryštálmi a nerezovým remienkom so zapínaním na oceľovú sponu. Ciferník hodiniek je zdobený logom značky a chráni ho minerálne tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu. Hodinový strojček: Quartz. Vodotesnosť: 3 ATM.

Guess Dámske hodinky 20150726

Dámske analógové hodinky ružovej farby s okrúhlym puzdrom, quartzovým strojčekom, ružovým ciferníkom s funkciami dňa a dátumu, luminiscenčnými ručičkami a zapínaním na pracku. Materiál: plast. Vodotesnosť: 5 ATM. Šírka puzdra: 40 mm. Výška puzdra: 47 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 25 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20161697

Dámske analógové hodinky ružovozlatej farby s okrúhlym puzdrom, quartzovým strojčekom, ciferníkom ružovozlatej farby s funkciou dátumu, luminiscenčnými ručičkami a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Vodotesnosť: 5 ATM. Šírka puzdra: 36 mm. Výška puzdra: 36 mm. Šírka remienka: 18 mm. Dĺžka remienka: 20 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20162646

Dámske analógové hodinky s okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele zlatej farby, quartzovým strojčekom, ciferníkom so vzorom hadej kože s funkciou dátumu, koženým remienkom s efektom hadej kože a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 36 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20163990

Dámske analógové hodinky s okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele striebornej farby, lunetou zlatej farby s kamienkami, quartzovým strojčekom, ciferníkom so vzorom hadej kože s funkciou dňa a dáta, koženým remienkom s efektom hadej kože a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 39 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 20 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180674

Dámske analógové hodinky s okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele zlatej farby, lunetou tmavo hnedej farby, quartzovým strojčekom, ciferníkom s funkciou dňa, tachymetrom, luminiscenčnými ručičkami, hnedým koženým remienkom s efektom krokodílej kože a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 45 mm. Šírka remienka: 25 mm. Dĺžka remienka: 24 cm. Vodotesnosť: 10 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180718

Dámske analógové hodinky z nerezovej ocele ružovozlatej farby s quartzovým strojčekom, chronografom, okrúhlym puzdrom zdobeným kamienkami, quartzovým strojčekom, ciferníkom bielej farby so subciferníkmi, luminiscenčnými ručičkami, remienkom z nerezovej ocele a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 38 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 20 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180719

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele modrej farby, ružovými kamienkami na lunete, quartzovým strojčekom, ciferníkom modrej farby s kamienkami a logom, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 36 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180725

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, chronografom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele zlatej farby, ciferníkom bielej farby so subciferníky, modrým silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 40 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 20,5 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180726

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele zlatej farby zdobeným kamienkami, ciferníkom zlatej farby s trblietavými detailmi, bielym koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180734

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby zdobeným kamienkami, ciferníkom ružovozlatej farby s trblietavým srdiečkovým vzorom, koženým remienkom zlatej farby a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180739

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele zlatej farby, chronografom, ciferníkom modrej farby so subciferníky, silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer púzdra: 36 mm. Šírka remienka: 18 mm. Dĺžka remienka: 21,5 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180740

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby, ciferníkom so subciferníkmi a funkciou dátumu, bielym silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 38 mm. Šírka remienka: 22 mm. Dĺžka remienka: 23 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180741

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, chronografom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele zlatej farby s kamienkami, ciferníkom so subciferníkmi, modrým silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer púzdra: 42 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 21,5 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180742

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele s kamienkami, ciferníkom s trblietavým logom, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer púzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180743

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby s kamienkami, ciferníkom s trblietavým logom, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180744

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele s kamienkami, trblietavým ciferníkom s logom, textilným remienkom s denimovým vzhľadom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 40 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 20 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180750

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele zlatej farby s kamienkami, trblietavým ciferníkom s logom, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 44 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 21 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180752

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby s kamienkami, ciferníkom s logom a kamienkami, koženým remienkom s efektom krokodílej kože a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 38 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 20,5 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180753

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele striebornej a ružovozlatej farby s kamienkami, trblietavým ciferníkom s kontrastnými detailmi a logom, silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 44 mm. Šírka remienka: 23 mm. Dĺžka remienka: 22 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180755

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby s kamienkami, ciferníkom s funkciou dátumu, luminiscenčnými ručičkami a trblietavými detailmi, koženým remienkom s efektom krokodílej kože a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 40 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 21,5 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180756

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby s kamienkami a trblietkami, ciferníkom s funkciou dátumu, luminiscenčnými ručičkami a trblietavými detailmi, koženým remienkom s efektom krokodílej kože a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer púzdra: 38 mm. Šírka remienka: 21 mm. Dĺžka remienka: 21,5 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180762

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, puzdrom a remienkom z nerezovej ocele zlatej farby, ciferníkom s funkciou dátumu a so subciferníkmi a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer púzdra: 42 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 22 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180769

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, puzdrom z nerezovej ocele zlatej farby zdobeným kamienkami, ciferníkom zlatej farby s kamienkami, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 45 mm. Šírka remienka: 19 mm. Dĺžka remienka: 20,5 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180771

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby zdobeným kamienkami, ciferníkom striebornej farby s funkciou dátumu a so subciferníkmi, silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 41 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 22 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180777

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, puzdrom z nerezovej ocele strieborno-bielo-ružovozlatej farby, ciferníkom bielej farby s funkciou dátumu a so subciferníkmi, silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 38 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 21,5 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180778

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, puzdrom z nerezovej ocele strieborno-fialovej farby, trblietavým ciferníkom s funkciou dáumu a so subciferníkmi, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 38 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 21,5 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky W0638L4

Dámske hodinky s puzdrom z nerezovej ocele s ružovozlatým IP povrchom s priemerom 36,5 mm s prstencom zdobeným brúsenými kryštálmi a nerezovým remienkom so zapínaním na oceľovú sponu. Ciferník hodiniek je zdobený logom značky a chráni ho minerálne tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu. Hodinový strojček: Quartz. Vodotesnosť: 3 ATM.

Guess Dámske hodinky 20180753

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele striebornej a ružovozlatej farby s kamienkami, trblietavým ciferníkom s kontrastnými detailmi a logom, silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 44 mm. Šírka remienka: 23 mm. Dĺžka remienka: 22 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180734

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby zdobeným kamienkami, ciferníkom ružovozlatej farby s trblietavým srdiečkovým vzorom, koženým remienkom zlatej farby a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky W0838L2

Dámske hodinky s puzdrom z nerezovej ocele so zlatým IP povrchom s priemerom 30 mm s prstencom zdobeným kamienkami a remienkom z kože hnedej farby so zapínaním na oceľovú pracku. Ciferník hodiniek je zdobený logom značky a chráni ho minerálne tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu. Hodinový strojček: Quartz. Vodotesnosť: 3 ATM.

Guess Dámske hodinky 20180742

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele s kamienkami, ciferníkom s trblietavým logom, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer púzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180734

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele ružovozlatej farby zdobeným kamienkami, ciferníkom ružovozlatej farby s trblietavým srdiečkovým vzorom, koženým remienkom zlatej farby a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Vodotesnosť: 5 ATM. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180744

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele s kamienkami, trblietavým ciferníkom s logom, textilným remienkom s denimovým vzhľadom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 40 mm. Šírka remienka: 20 mm. Dĺžka remienka: 20 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180742

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele s kamienkami, ciferníkom s trblietavým logom, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer púzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180742

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele s kamienkami, ciferníkom s trblietavým logom, koženým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer púzdra: 35 mm. Šírka remienka: 16 mm. Dĺžka remienka: 19 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky 20180753

Dámske analógové hodinky s quartzovým strojčekom, okrúhlym puzdrom z nerezovej ocele striebornej a ružovozlatej farby s kamienkami, trblietavým ciferníkom s kontrastnými detailmi a logom, silikónovým remienkom a zapínaním na pracku. Materiál: nerezová oceľ. Priemer puzdra: 44 mm. Šírka remienka: 23 mm. Dĺžka remienka: 22 cm. Dodávané v darčekovej krabičke.

Guess Dámske hodinky W0838L2

Dámske hodinky s puzdrom z nerezovej ocele so zlatým IP povrchom s priemerom 30 mm s prstencom zdobeným kamienkami a remienkom z kože hnedej farby so zapínaním na oceľovú pracku. Ciferník hodiniek je zdobený logom značky a chráni ho minerálne tvrdené sklo odolné proti poškriabaniu. Hodinový strojček: Quartz. Vodotesnosť: 3 ATM.