Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damska ruzova kabelka

Nájdených:    284 produktov

Dámska ružová kabelka AVORA

Dámska ružová kabelka značky JOHN-C je elegantná, spoločenská, listová kabelka. Vhodná na spoločenskú príležitosť. Je to menšia kabelka do ruky, ale má aj dlhšiu retiazku čo si môžte dať cez plece. Na našom eshope môžete nájsť tento model aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka TIONA

Dámska kabelka značky JOHN-C je ružová kabelka cez plece. Je vyrobená zo syntetického materiálu. Zaujímavá je vďaka aplikáciám v prednej časti, ktoré sú v strieborno-modrom prevedení. Určite s touto kabelkou zaujmete. Tento model u nás na eshope nájdete aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka POSSIE

Dámska kabelka značky JOHN-C v ružovej farbe. Zapína sa pomocou magnetiek. Môže slúžiť ako listová kabelka alebo ju môžete nosiť aj cez rameno.

Dámska ružová kabelka CHIEV

Dámska kabelka značky JOHN-C v ružovej farbe. Je to priestranná kabelka. Je vhodná na bežné nosenie k Vášmu outfitu aj na spoločenskú udalosť. Vyrobená je zo syntetického materiálu. Kabelka má krátky remienok. Túto kabelku máme aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka ZEIDA

Dámska kabelka Zeida značky JohnC je elegantná spoločenská, listová kabelka. Vhodná na spoločenskú príležitosť. Je to menšia kabelka do ruky, ale má aj dlhšiu retiazku čo si môžte dať cez plece. Na našom eshope môžete nájsť tento model aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka DEVOIT

Dámska kabelka značky JOHN-C v jemnej ružovej farbe. Zapína sa pomocou magnetiek. Môže slúžiť ako crossbody kabelka alebo ju môžete nosiť len tak v rukách.

Dámska ružová kabelka TANIA

Dámska kabelka Tania značky JohnC je elegantná spoločenská, listová kabelka. Vhodná na spoločenskú príležitosť. Je to menšia kabelka do ruky, ale má aj dlhšiu retiazku čo si môžte dať cez plece. Zaujímavá je tým, že je na poli lesklá a na poli je matná. Na našom eshope môžete nájsť tento model aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka VIDORETA

Dámska kabelka značky JOHN-C je v ružovej farbe. Zapína sa pomocou zipsu. Tvár ako malý cestovný kufor. Môže slúžiť ako listová kabelka, ale má aj ramienko, čiže si ju môžete dať aj cez plece. HIT toho leta :D.

Dámska ružová kabelka LELY

Dámska kabelka značky JOHN-C je štýlová kabelka ružovej farby. Vyrobená je zo syntetického materiálu. Zapína sa pomocou zlatej pracky, ktorá je na vrchnej časti kabelky. Tvar je okrúhly a vďaka tomuto tvaru určite zaujmete. Tento model kabelky nájdete na našom eshope aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka LESSI

Dámska kabelka značky JOHN-C je v ružovej farbe. Je veľmi priestranná. Vyrobená je zo syntetického materiálu. Kabelka má zaujímavý vzhľad, ktorým určite vo svojom okolí zaujmete. Zapína sa pomocou zipsu po celej dĺžke kabelky. Je vhodná do školy, práce, výlety a podobne. Tento model u nás nájdete aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka RECHO

Dámska kabelka značky JOHN-C je v ružovej farbe v kombinácií s bielou. Je to veľmi štýlová kabelka do ruky. Má aj dlhý remienok, vďaka ktorému môžete nosiť kabelku aj cez plece. Ozdobená je bielymi vybíjanými kamienkami. S touto kabelkou určite zaujmete a nájdete ju u nás na eshope aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka EMERI

Dámska kabelka značky JOHN-C, krorá je cez plece, alebo len do ruky. Je vo veľmi peknej ružovej farbe. Vyrobená je zo syntetického materiálu. Z prednej a zadnej časti je zdobená kúskami látky, ktoré sú v rôznych farbách. Vďaka nim sa kabelka veľmi ľahko kombinuje k Vášmu outfitu. Tento model môžete u nás na eshope nájsť aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka DERT

Dámska štýlová kabelka značky JOHN-C je v peknej ružovej farbe. Nosiť ju môžete v ruke ako listovú kabelku alebo cez plece vďaka remienku. Zapína sa pomocou pracky, ktorá je v striebornej farbe. Kabelka má aj zips po celej svojej dĺžke. Ozdobená je vybíjanými kamienkami, ktoré ju robia zaujímavou. Určite si túto kabelku obľúbite a taktiež ju u nás na eshope nájdete aj v iných farbách. 

Dámska ružová kabelka AMNIS

Dámska kabelka značky JOHN-C v ružovej farbe. Zdobia ju z pravej aj ľavej strany aplikácie reťaze, ktorá je sfarbená do rôznych farebných odtieňov. Nič touto kabelkou určite nepokazíte. Môžete ju nájsť na našom eshope aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka MARTY

Dámska kabelka značky JOHN-C je v ružovej farbe. Je veľmi priestranná a praktická. Zapína sa pomocou zipsu, ktorý je po celej šírke kabelky. Je vhodná na nosenie do práce, školy a podobne. Na našom eshope nájdete túto kabelku aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka LOGIES

Dámska kabelka značky JOHN-C je v ružovej farbe. Je veľmi priestranná a praktická. Zapína sa pomocou zipsu, ktorý je po celej šírke kabelky. Okolie zipsu je ozdobené striebornými guľôčkami. Je vhodná na nosenie do práce, školy a podobne. Na našom eshope nájdete túto kabelku aj v iných farbách.

Dámska ružová kabelka FLOWER

Dámska kabelka značky JOHN-C je v ružovom prevedení. Je dostatočne priestranná a dá sa nosiť cez plece alebo len v ruke. Jej zvláštnosťou je priehľadnosť, ale vo vnútri nájdete menšiu kabelku, ktorá je už nepriehľadná. Kabelku navyše zdobia veľmi pekné aplikácie štyroch väčších kvetov. S touto kabelkou určite zažiarite najmä v letnom období. Tento model u nás na eshope nájdete aj v inýh farbách.

Dámska ružová kabelka AGNES PERME

Dámska ružová, listová kabelka PERME značky AGNES. Je to jednoduchá kabelka na akúkoľvek spoločenskú udalosť, s ktorou aj napriek tomu zažiarite. Je ozdobená zlatou aplikáciu. Nosiť ju môžete v ruke alebo cez plece. Určite s ňou ľahko skombinujete Váš šatník.

Dámska ružová kabelka AGNES ROMANE

Dámska ružová, lesklá, listová kabelka ROMANE značky AGNES. Je to jednoduchá kabelka na akúkoľvek spoločenskú udalosť, s ktorou aj napriek tomu zažiarite. Je ozdobená zlatou aplikáciu. Zapína sa pomocou magnetiek. Môže slúžiť ako listová kabelka alebo ju môžete nosiť aj cez rameno. Určite s ňou ľahko skombinujete Váš šatník.

Dámska ružová kabelka AGNES AVAIL

Dámska ružová, semišová, listová kabelka AVAIL značky AGNES. Je to jednoduchá kabelka na akúkoľvek spoločenskú udalosť, s ktorou aj napriek tomu zažiarite. Je ozdobená zlatou aplikáciu. Nosiť ju môžete v ruke alebo cez plece. Určite s ňou ľahko skombinujete Váš šatník.

Dámska zlato-ružová kabelka VIERNA

Dámska kabelka značky JOHN-C v zlato-ružovom prevedení, ktorá je ozdobená rôznymi aplikáciami. Zapína sa pomocou pracky v prednej časti a zipsu, ktorý je po celej vnútornej dĺžke kabelky. Môžete ju nosiť nielen v ruke, ale aj cez plece vďaka remienku. Táto kabelka je veľmi pekná, štýlová a ľahko sa kombinuje. Tento model u nás na eshope nájdete aj v iných farbách.

Dámska zlato-ružová kabelka VIARNA

Dámska kabelka značky JOHN-C v zlato-ružovej farbe, ktorá je ozdobená rôznymi aplikáciami, najmä kvetmi. Zapína sa pomocou magnetky v prednej časti a zipsu, ktorý je po celej vnútornej dĺžke kabelky. Môžete ju nosiť nielen v ruke, ale aj cez plece vďaka remienku. Táto kabelka je veľmi pekná, štýlová a ľahko sa kombinuje k Vášmu outfitu. Tento model u nás na eshope nájdete aj v iných farbách.

Dámska ružová kožená kabelka PINKY

Dámska kožená kabelka značky JOHN-C je v ružovom prevedení. Je dostatočne priestranná a dá sa nosiť cez plece alebo len v ruke. S touto kabelkou určite zažiarite najmä v letnom období.

Dámska vybíjaná kabelka ružová

Zaujímavá kabelka za výhodnú cenu. Kabelka je praktická a veľmi priestranná.

Dámska pudrovo-ružová kabelka AGNES ROMANE

Dámska pudrová, matná, listová kabelka ROMANE značky AGNES. Je to jednoduchá kabelka na akúkoľvek spoločenskú udalosť, s ktorou aj napriek tomu zažiarite. Je ozdobená zlatou aplikáciu. Zapína sa pomocou magnetiek. Môže slúžiť ako listová kabelka alebo ju môžete nosiť aj cez rameno. Určite s ňou ľahko skombinujete Váš šatník.

Ružová dámska kabelka s popruhom

Dámska kabelka od značky Gabor má originálny strih a nežný staroružový odtieň, ktorý dodá šmrnc vašim outfitom. Kabelka má dlhú rúčku cez rameno a odnímateľný popruh, takže ju môžete nosiť aj ako Crossbody. Hlavný priestor sa zapína na zips a vaše drobnosti pojmú menšie vrecká na prednej a zadnej strane. Už viete, k čomu túto krásku skombinujete?; material: Syntetický materiál

Dámská kabelka růžová - Carine C1000 ružová

Užite si leto, módu a štýl s touto originálnou strieborno ružovou kabelkou z dielne Carine. Objednajte ešte dnes a vyskúšajte, vrátiť ju môžete až za 30 dní! Veľký model, v modernom dizajne vrelo odporúčame. Táto syntetická kráska zaujme nejedno oko! :) Nosiť ju môžete cez plece alebo crossbody s popruhom. Dizajn a obvod kabelky dopĺňajú prepletené povrázky v podobe laniek a v staroružovej farbe. Kabelka je priestorná, mäkká, hlavná kapsa so zipsom je skôr v strede tašky. Vnútri je voľná kapsič...

Dámska ružová crossbody kabelka so zlatými cvokmi - UNI

Dámska ružová crossbody kabelka so zlatými cvokmi. Dámska malá crossbody kabelka v ružovej farbe zdobená zlatým zapínaním a cvokmi. možnosť nosenia v ruke alebo s ramienkom cez plece. Výrobca: Turecko Rozmery: výška 15cm, šírka 19cm, bočná šírka 11cm Materiál: syntetická koža

Dámska kabelka ružová - David Jones Minerwa ružová

Ak máte rada módu a eleganciu, táto menšia, ružová kabelka od značky David Jones je pre Vás presne tá pravá! Bude sa Vám hodiť do mesta, do spoločnosti, ale aj na zábavu. Nosiť ju môžete v ruke, alebo vďaka odnímateľnému popruhu aj cez plece. Pojme osobné veci, aj menší diár. Chlopňa kabelky sa otvára nenápadným kovovým štipcom, ktorý treba stlačiť smerom nahor. Pod klopou sa nachádza hlavné vrecko na zips. Vnútorný priestor sa delí látkovou prepážkou a nájdete tu voľnú kapsičku na telefón aleb...

Módna dámska kabelka ružová - Carine Baylee ružová

Ďalším módnym modelom na zimnú sezónu je ružová kabelka Bayley od Carine. Táto módna záležitosť pre každodenné nosenie nesmie chýbať žiadnej úspešnej žene. Svojou eleganciou a originálnym spracovaním zvýrazní Vašu osobnosť a navyše Vám poskytne neoceniteľnú službu. Je mäkká, priestranná, má pevné dno a pohodlne sa do nej zmestí zložka formátu A4. Hlavné vrecko je priestranné, uzatvárateľné zipsom, vo vnútri sú ďalšie vrecká na drobnosti. Ďalšie väčšie vrecko nájdete na zadnej strane kabelky. Lo...

Dámska kabelka ružová - DIANA & CO Liliána ružová

Letné horúce novinky a nová značka nášho eshopu DIANA & CO. Veľmi krásna a originálna malá kabelka v rôznych farbách a variantách Vás perfektne doplní v meste i na párty. Syntetická ružovo-kvetinová kabelka je pevnejšia, zaguľatená a jej dno je pevné, rovné, s malinkými cvočkami vo farbe kabelky. Všetky detaily sú vo farbe kabelky. Otvára sa duálnym zipsom a to až ku dnu. Po stranách nájdete látkové membrány, zabráni sa tak vypadnutiu akéhokoľvek predmetu. Kabelku možno nosiť za ploché ucho v r...

Dámska crossbody kabelka ružová - Romina Chasing ružová

Ak sledujete módne trendy, zaiste viete, že kabelka je dnes neoddeliteľnou súčasťou outfitu každej ženy. ROMINA & CO BAGS je značka, ktorá vyrába moderné, praktické a hlavne cenovo dostupné crossbody kabelky. Tento ružový model je malý, akurát pre osobné veci .. telefón, doklady, kľúče či menší diár .. Objednajte ešte dnes a vyskúšajte, vrátiť ju môžete až za 30 dní! Kabelku možno nosiť crossbody alebo cez plece, má užší, klasický, nastaviteľný popruh. Príjemne Vás prekvapí priestor hlavnej kap...

Elegantná dámska ružová crossbody kabelka - Silvia Rosa Meylin ružová

Predstavujeme Vám prvotriednu crossbody kabelku s lesklými prvkami, v imitácii brúsenej kože, v ružovej farbe. Značka Silvia Rosa si na tejto kabelke dala záležať. Robustný, no napriek tomu jemný dizajn dodáva kabelke na nevšednosti a Vám rozhodne dodá sebavedomie! Prednú stranu zdobí logo značky a vrecko lemované lesklým pásom, ako bonus má zips vrecka strapce. Podšívka je zamatovo hladká, nechýbajú tu kapsičky na telefón, cennosti a podobné osobné veci. Kabelku možno nosiť aj cez plece, má ľa...

Ružová dámska shopper kabelka vel. univerzální

Dámska shopper kabelka s logom. hlavná priehradka na zips vnútorné vrecká, vrecko na drobnosti a telefón podšívka nastaviteĺné rukoväte rozmery: výška 32 cm, šírka 39 cm

Ružová dámska shopper kabelka vel. univerzální

Dámska shopper kabelka. Zapínanie na zips vnútorné vrecká Dve vonkajšie vrecká na zips vysoká rukoväť Je možné vložiť formát A4 Rozmery: šírka 41 cm, výška 35 cm

Ružová dámska shopper kabelka vel. univerzální

Dámska shopper kabelka. Zapínanie na zips Vnútorné vrecko na zips a otvorená kapsa odnímateĺný popruh podšívka Je možné vložiť formát A4 Rozmery: výška 33 cm, šírka 41 cm

Ružová dámska shopper kabelka vel. univerzální

Dámska shopper kabelka. Zapínanie na zips Vnútri vrecko na zips a jedna otvorená kapsa Dve vonkajšie vrecká na zips Odnímateĺný, nastaviteĺný popruh podšívka Je možné vložiť formát A4 Rozmery: 42 x 34 cm

Ružová dámska kabelka v Tote strihu

Dámska kabelka z radu Red Label v Tote strihu má minimalistický dizajn a skvele sa hodí do kancelárie aj na voľný čas. Súčasťou kabelky je aj malé vzorované púzdro - to môžete kedykoľvek odopnúť a používať samostatne. Jej ružový odtieň rozžiari aj ten najjednoduchší outfit! Skúste napríklad biele šaty alebo klasické džínsy a jednofarebné voľnejšie tričko.; material: Syntetický materiál