Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damska podprsenka 1458 tyrkysova 75d

Nájdených:    6 produktov

Dámska podprsenka AV 1927 TURQUOISE tyrkysová 75D

Jemná dámska podprsenka - model AV 1927 dokonale doplní jarné a letné oblečenie. Táto polovystužená dámska podprsenka typu "semi-soft" dokonale tvaruje poprsie vďaka skvele navrhnutým košíčkom, ktoré sú v spodnej časti podšité penou a mäkkou bavlnou. Vrchná časť košíčkov je vyrobená zo stabilného tylu v telovej farbe a je olemovaná béžovou lemovkou, ktorá dokonale prilieha k oblým krivkám poprsia. Výšivka v tvare anjelských krídiel v tyrkysovej farbe pokrýva transparentné košíčky a dodáva model...

Dámska podprsenka AV 1929 TURQUOISE tyrkysová 75D

Éterická dámska podprsenka AV 1929 - to je precízne vypracovaná konštrukcia a strih a materiály ľahké ako hmlistý opar. Mäkké košíčky sú v spodnej časti podšité jemným materiálom, vďaka čomu pekne nadnáša poprsie a dodávajú mu prirodzený vzhľad. Vrchná časť košíčkov je vyrobená z béžového tylu a je olemovaná tenkou lemovkou zvýrazňujúcou líniu poprsia. Boky a vrchná vrchná vrstva košíčkov sú pokryté tyrkysovou výšivkou, ktorá sa tiahne až k ramienkom ak pracke vo farbe "rose gold" ozdobené kriš...

Dámska podprsenka CORA M-3344/22 tyrkysová 75D

Vystužená dámska podprsenka typu "semi-soft" s efektnou čipkou. Vnútorná strana košíčkov je pokrytá bavlnou. Boky modelu sú čipkované. Ramienka je možné nastaviť, ale nemožno ich odopnúť. Model dokonale nadnáša poprsie a poskytuje mu oporu. Podprsenka má strih a konštrukciu typu Carmela. Zloženie: 35% polyamid, 25% polyester, 17% bavlna, 17% polyuretán, 6% elastan.

Dámska plavková podprsenka Ava SK 142 tyrkysová 75D

Mäkká dámska plavková podprsenka typu "soft". Košíčky majú kostice. Spojenie kostíc zdobí bižutérny prvok. Ramienka je možné nastaviť, ale nemožno ich odopnúť. Obvod podprsenky sa zapína kovovým klipsom. Zloženie: 80% polyamid, 20% elastan.

Vystužená dámska plavková podprsenka full cup Ava SK 141 tyrkysová 75D

Vystužená dámska plavková podprsenka typu "full cup". Podprsenka je vyrobená zo vzorovaného mikrovlákna. Košíčky s kosticami sú ľahko vystužené. Pohodlná ramienka sú prispôsobené veľkosti a rozmeru podprsenky. Pekný komplet je možné vytvoriť s plavkovými nohavičkami SF 141/2. Zloženie: 80% polyamid, 20% elastan.

Vystužená dámska podprsenka full cup Mat M-3344/22 Cora Turkus tyrkysová 75D

Vystužená dámska podprsenka, ktorá je vyrobená z efektnej čipky. Vnútorná strana košíčkov je pokrytá bavlnou. Boky podprsenky sú čipkované. Ramienka je možné nastaviť, ale nemožno ich odopnúť. Model ideálne nadnáša poprsie a poskytuje mu oporu. Podprsenka má strih a konštrukciu typu Carmela. Zloženie: 35% polyamid, 25% polyester, 17% bavlna, 17% polyuretán, 6% elastan.