Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damska penazenka kozena

Nájdených:    1076 produktov

Prsteň L007

Chirurgická ocelŠířka 4 mmVe velikostech 49,51,53

Viac informácií
od 7,66 €
Do obchodu

Dámska kožená peňaženka

Priestranná dámska peňaženka je vyrobená z kvalitnej čiernej kože. Pod klopovým zapínaním na patent sa skrýva vrecko na drobné mince, tri veľké priehradky na bankovky a mnoho menších na karty.; material: Useň (Koža)

Dámska kožená peňaženka

Priestranná dámska peňaženka je vyrobená z kvalitnej kože v červenom odtieni. Pod klopovým zapínaním na patent sa skrýva vrecko na drobné mince, tri veľké priehradky na bankovky a mnoho menších na karty.; material: Useň (Koža)

Čierna dámska kožená peňaženka

Dámska kožená peňaženka má obdĺžnikový tvar, a tak sa Vám do nej pekne zmestia bankovky. Nechýba ani zipsové vrecko na mince a niekoľko priehradiek na karty, zapínanie je riešené cvočkami. Dokonale nadčasový kúsok do každej kabelky!; material: Useň (Koža)

Hnedá dámska kožená peňaženka

Dámska peňaženka z kvalitnej kože má nadčasový strih a hnedý zvršok. Vnútri nájdete dostatočný priestor pre bankovky, sloty na platobné karty aj vrecko na mince. Pod klopňou s kovovou sponou sa ukrýva ďalšie praktické vrecko. Peňaženka skvele doplní každú vašu kabelku!; material: Useň (Koža)

Tmavomodrá dámska kožená peňaženka

Táto priestranná dámska peňaženka je vyrobená z kvalitnej kože a jej tmavomodrý odtieň skvele doplní vašu obľúbenú kabelku. Pod klopovým zapínaním na patent sa skrývajú veľké priehradky na bankovky a mnoho menších na karty. Peňaženka disponuje tiež zipsovým vreckom, ktorá ukryje všetky mince.; material: Useň (Koža)

Dámska hnedá kožená peňaženka

Táto dámska peňaženka podlhovastého tvaru je vyrobená z hladkej hnedej kože. Je zdobená zlatou decentnou sponou. Zapína sa pomocou magnetického druku. Vnútri má niekoľko vreciek na karty a priestor oddelený zipsom.; material: Useň (Koža)

Červená dámska kožená peňaženka

Táto dámska peňaženka podlhovastého tvaru je vyrobená z kvalitnej kože vo výraznej červenej farbe. Zdobí ju výrazné prešívanie. Vnútri je praktické zipsové vrecko na mince a nechýbajú ani priehradky pre bankovky a karty.; material: Useň (Koža)

Dámska hnedá kožená peňaženka

Táto dámska peňaženka má klasický obdĺžnikový tvar a hnedý zvršok z kvalitnej kože. Jej minimalistický dizajn oživuje iba kovový detail a výrazný zips. Vnútri je praktické zipsové vrecko na mince a nechýbajú ani priehradky pre bankovky a karty.; material: Useň (Koža)

Dámska podlhovastá peňaženka kožená LIZ čierna

Dámska podlhovastá peňaženka kožená LIZ čierna

Dámska obojstranná peňaženka kožená DOUBLE tmavomodrá

Dámska obojstranná peňaženka kožená DOUBLE tmavomodrá

Dámska podlhovastá peňaženka kožená TYLER čierna

Dámska podlhovastá peňaženka kožená TYLER čierna

Dámska trblietavá peňaženka kožená CHICK modrá

Dámska trblietavá peňaženka kožená CHICK modrá

Dámska podlhovastá peňaženka kožená KYRAN sivá

Dámska podlhovastá peňaženka kožená KYRAN sivá

Lagen dámska peňaženka kožená LG-10 / T - červená - RED

<p>Dámska peňaženka vyrobená z pravej prírodnej kože.</p> <p>Rozmery peňaženky: 13 cm x 9 cm.</p> <p>Vnútri je tiež kožený materiál kombinovaný s textilnou podšívkou.</p> <p>2x priehradka na bankovky</p> <p>3x priehradka na doklady</p> <p>9x priehradka na kreditné karty</p> <p>1x vrecko na mince</p>

Lagen dámska peňaženka kožená LG-11 / D - hnedá - CARAMEL

<p>Dámska peňaženka vyrobená z pravej prírodnej kože.</p> <p>Rozmery peňaženky: 14 cm x 9 cm.</p> <p>Vnútri je tiež kožený materiál kombinovaný s textilnou podšívkou.</p> <p>2x priehradka na bankovky</p> <p>3x priehradka na doklady</p> <p>12x priehradka na kreditné karty</p> <p>2v1 vrecko na mince</p>