Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damska mikina kilp leana cierna 38

Nájdených:    5 produktov

Dámska mikina Erin-w čierna - Kilpi 38

Funkčná mikina musia pri športe dokonale odvádzať vlhkosť zo spodných vrstiev a izolovať pred vonkajším chladom. Dámska mikina Kilp ERIN-W však nie je len čisto športový model.Materiálové zloženie:

Dámska mikina Eria-w čierna - Kilpi 38

Kilp Eriam-W je absolútne univerzálny celorozopínacia mikina bez kapucne, ktorej vlastnosti si obľúbite pri športe aj vo voľnom čase. Efektné dizajn a dôležitú funkčnosť utvára kombinácia dvoch materiálov OPTI-STRETCH.Materiálové zloženie:

Dámska mikina Tomms-w čierna - Kilpi 38

Dolaďte svoj outdoorový outfit o funkčné mikinu, ktorá slúži ako všestranná izolačná stredná vrstva. Dámska mikina Kilp TOMMS-W je vďaka materiálu OPTI-STRETCH vysoko elastická, pomáha odvádzať vlhkosť zo spodnej vrstvy a chráni pred vonkajším chladom.Materiálové zloženie:

Dámska mikina Junie-w čierna - Kilpi 38

Dámsku mikinu Kilp Juni-W využijete hneď pri niekoľkých príležitostiach. Tento mimoriadne elastický model sa hodí ako stredná vrstva pod lyžiarsku bundu aj ako bežné oblečenie pre voľný čas.Materiálové zloženie:

Dámska fleecová mikina Almeri-w čierna - Kilpi 38

Dámska fleecová mikina Kilp Almere-W predstavuje univerzálne funkčné oblečenie s dôrazom na komfort. Hrejivý materiál OPTI-HEAT vás dostane kombináciou svojich schopností udržať vlastné teplo a ochranou pred chladom zvonku.Materiálové zloženie: