Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damska kabelka cierna tommy hilfiger

Nájdených:    88 produktov

Dámska kabelka Tommy Hilfiger Sabina - čierna

Elegantná priestranná dámska kabelka značky Tommy Hilfiger! Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Tommy Hilfiger. Táto priestranná kabelka je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože. Do kabelky nie je problém vložiť dokumenty formátu A4 a alebo menšie notebook. Kabelka je prakticky členená a ponúkne Vám 3 samostatné vrecká (dve na mag. Patentiek a jednu na zips). Vnútri prostrednej kapsy nájdete dve otvorené vrecká na drobnosti a vrecko na zips. Uši kabelky sú dostatočné dl...

Kabelka Tommy Hilfiger Čierna

Farba: čierna Úložný priestor: hlavné vrecko Zapínanie: na zips Udržiteľnosť: využitie recyklovaných materiálov Materiál: 99% recyklovaný polyamid, 1% polyuretán

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW10089BDS

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW10089BDS.Materiál: 100% polyuretánDámska luxusná kabelka, vnútorné zipsové vrecko, súčasťou je odnímateľný popruh, prehľadne členená a priestranná.

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW10240DW5

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW10240DW5.Materiál: 100% polyuretánDámska luxusná kabelka, odnímateľný, nastaviteľný popruh, logo značky na prednej strane, vnútorné zipsové vrecko.

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW10153BDS

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW10153BDS.Materiál: 100% polyuretán Dámska luxusná kabelka, zipsové zapínanie, prehľadná a priestranná, vnútorné voľná vrecko na drobnosti.

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW09657BDS

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW09657BDS.Materiál: 100% polyuretán Dámska kabelka, s vyberateľnou zipsovým vreckom, nastaviteľná dĺžka popruhov, súčasťou je odnímateľný popruh.

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW099200GY

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW099200GY.Materiál: 100% polyuretán Dámska kabelka, nastaviteľná dĺžka popruhov, zapínanie na magnet, s odnímateľným popruhom, súčasťou je vyberateľná zipsová taška.

Dámska kabelka Tommy Hilfiger Astrie

Elegantná priestranná dámska kabelka značky Tommy Hilfiger! Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Tommy Hilfiger. Táto priestranná kabelka je vyrobená z kvalitného textilného materiálu - nylonu. Do kabelky nie je problém vložiť dokumenty formátu A4. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom a jej vnútorný priestor je nedelený. Vnútri nájdete jednu praktickú kapsu uzatvárateľnú zipsom. Uši kabelky sú dostatočné dlhé a preto je ju možné nosiť prehodenú cez rameno....

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW09658BDS

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW09658BDS.Materiál: 100% polyuretánDámska kabelka, členená na 3 hlavné vrecká, z toho jedno je zipsové, pohodlne sa nosí v ruke, súčasťou je crossbody popruh, priestranná a praktická pre každý deň.

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW09655DW5

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW09655DW5.Materiál: 100% polyuretánMateriál: 100% polyuretánFarba komponentov: zlatá Dámska crossbody kabelka, s kovovým logom značky, ktoré slúžia ako zapínanie, vnútorné zipsové vrecko, súčasťou je odnímateľný popruh. Originálna dámska kabelka, s kovovými doplnkami v zlatej farbe, odopínateľný crossbody popruh....

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW10098XJD

Tommy Hilfiger Dámska kabelka AW0AW10098XJD.Materiál: 100% polyuretán Dámska kabelka, súčasťou je odnímateľný crossbody popruh, vnútorné zipsové vrecko, perfektne drží svoj tvar a príjemne sa nosí, hravo do nej uschováte všetko nevyhnutné, ideálny do práce, na pracovnú schôdzku aj na rande.

Kabelka Tommy Hilfiger

Farba: čierna Úložný priestor: hlavné vrecko Zapínanie: na zips Udržiteľnosť: využitie recyklovaných materiálov Materiál: 99% recyklovaný polyamid, 1% polyuretán

Dámska kabelka Tommy Hilfiger vel. uniwersalny

Dámska kabelka cez rameno Tommy Hilfiger v červenom prevedení.

Dámska kabelka Tommy Hilfiger vel. uniwersalny

Dámska kabelka cez rameno Tommy Hilfiger v béžovom prevedení.

Dámska crossbody kabelka Tommy Hilfiger Amalia

Elegantná priestranná dámska kabelka značky Tommy Hilfiger! Predstavujeme Vám dámsku crossbody kabelku z najnovšej kolekcie značky Tommy Hilfiger. Táto priestranná kabelka je vyrobená z kvalitného textilného materiálu - nylonu. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom a jej vnútorný priestor je nedelený. Neoddeliteľnou súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno, ktorý je vyrobený zo syntetickej kože.

Tommy Hilfiger POPPY TOTE - Dámska kabelka

Dámska fashion kabelka Tommy Hilfiger POPPY TOTE j je vyrobená z kvalitného materiálu, a vďaka svojej jednoduchosti sa ti bude hodiť k veľkému množstvu outfitov. Kabelka má hlavnú priehradku, ktorá sa dá uzatvoriť na zips a dve uši, aby si si cih mohol prehodiť cez rameno. Dotiahni svoj vzhľad k dokonalosti so značkou Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10102BDS

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10102BDS.Materiál: 100% polyuretánDámska crossbody kabelka, odníatelný retiazkový popruh, vnútorné zipsové vrecko, logo značky na prednej strane.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10152C87

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10152C87.Materiál: 100% polyuretán Dámska crossbody kabelka, nastaviteľný popruh, názov značky na prednej strane, zipsové zapínanie.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10152BDS

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10152BDS.Materiál: 100% polyuretán Dámska crossbody kabelka, zipsové zapínanie, nastaviteľný popruh, výrazný nápis značky na prednej strane.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW09695DW5

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW09695DW5.Materiál: 100% polyuretánDámska crossbody kabelka, nastaviteľný odnímateľný popruh, na prednej strane logo značky, rozdelená na 3 vrecká.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10495XIT

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10495XIT.Materiál: 100% polyester Dámska crossbody kabelka, 2 hlavné vrecká so zapínaním na zips, široký a nastaviteľný crossbody popruh.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW09665DW5

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW09665DW5.Materiál: 100% polyuretán Dámska crossbody kabelka, retiazkový popruh, logo značky na prednej strane, zapínanie na magnet, zadné voľná vrecko.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10278BDS

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10278BDS.Materiál: 100% polyuretánDámska crossbody kabelka, 2 hlavné zipsové vrecká, nastaviteľný popruh, vnútorné zipsové vrecko na drobnosti, logo značky na prednej strane.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10099DW5

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10099DW5.Materiál: 100% polyuretán Dámska crossbody kabelka, vnútorné zipsové vrecko na drobnosti, nastaviteľný odnímateľný popruh, pohodlne sa nosí v ruke aj cez rameno.

Dámska kabelka Tommy Hilfiger Sabina - modrá

Elegantná priestranná dámska kabelka značky Tommy Hilfiger! Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Tommy Hilfiger. Táto priestranná kabelka je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože. Do kabelky nie je problém vložiť dokumenty formátu A4 a alebo menšie notebook. Kabelka je prakticky členená a ponúkne Vám 3 samostatné vrecká (dve na mag. Patentiek a jednu na zips). Vnútri prostrednej kapsy nájdete dve otvorené vrecká na drobnosti a vrecko na zips. Uši kabelky sú dostatočné dl...

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10229XJD

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10229XJD.Materiál: 100% polyuretán Dámska crossbody kabelka, 2 hlavné zipsové vrecká, nastaviteľný popruh, vnútorné zipsové vrecko na drobnosti, logo značky na prednej strane.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW09654DW5

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW09654DW5.Materiál: 100% polyuretánFarba komponentov: zlatá Dámska crossbody kabelka, retiazkový odnímateľný popruh, slot pre mobilný telefón na vonkajšej strane, hlavná komora s vreckom na zips.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW073290K

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW073290K.Materiál: 100% polyuretán Farba komponentov: zlatá Dámska crossbody kabelka pre denné nosenie, nastaviteľný popruh vo farbách značky, prehľadný vnútorný priestor so zipsovým vreckom, praktická veľkosť pre všetky vaše nevyhnutnosti.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW09654ACK

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW09654ACK.Materiál: 100% polyuretánFarba komponentov: zlatáĎalšie použité farby: biela, zlatá Dámska crossbody kabelka, retiazkový odnímateľný popruh, slot pre mobilný telefón na vonkajšej strane, hlavná komora s vreckom na zips, viac vnútorných slotov na karty.

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10095SM8

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW10095SM8.Materiál: recyklovaný polyester Recyklovaný polyester je materiál vyrobený z recyklovaných zdrojov, napríklad PET fliaš. Recyklovanie polyesteru šetrí prírodné zdroje a znižuje sa množstvo odpadu, vďaka tomu sú tieto vlákna udržateľnejšie voľbou. Farba komponentov: zlatáDámska crossbody kabelka, vpredu jedno vrecko n...

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW102140GY

Tommy Hilfiger Dámska crossbody kabelka AW0AW102140GY.Materiál: 100% recyklovaný polyester Recyklovaný polyester je materiál vyrobený z recyklovaných zdrojov, napríklad PET fliaš. Recyklovanie polyesteru šetrí prírodné zdroje a znižuje sa množstvo odpadu, vďaka tomu sú tieto vlákna udržateľnejšie voľbou. Dámska crossbody kabelka, predné a vnútorné zipsové vrecko na drobnosti, n...

Červená dámska crossbody kabelka Tommy Hilfiger

Farba: červenáZapínanie: zipsÚložný priestor: hlavné vrecko, vnútorné vreckoŠpecifikácia: nastaviteľná dĺžka popruhu, odnímateľný popruhMateriál: 90 % nylon/polyamid, 4 % polyvinyl, 3 % polyester, 2 % polyuretán, 1 % ostatné vláknaPranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Tmavomodrá dámska kabelka Tommy Hilfiger Honey

Model: HoneyFarba: tmavomodráÚložný priestor: hlavné vreckoŠpecifikácia: nastaviteľná dĺžka popruhuZapínanie: zipsMateriál: 100 % polyuretánPranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Dámska crossbody kabelka Tommy Hilfiger Leons - vínová

Moderná dámska crossbody kabelka značky Tommy Hilfiger! Predstavujeme Vám dámsku crossbody kabelku z najnovšej kolekcie značky Tommy Hilfiger. Táto Elegantná kabelka je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože. Kabelka sa zapína za pomoci zipsu a po jeho rozopnutí Vám ponúkne nedelený vnútorný priestor. Vnútri ďalej nájdete jednu menšiu tašku na zips. Súčasťou kabelky je odnímateľný a nastaviteľný popruh cez rameno, ktorý je naozaj variabilný a kabelku môžete používať aj ako trendy ľadvinku....

Dámska kabelka Tommy Hilfiger Beáta - modro-červená

Elegantná priestranná dámska kabelka značky Tommy Hilfiger! Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Tommy Hilfiger. Táto priestranná kabelka je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože v úprave saffiano. Do kabelky nie je problém vložiť dokumenty formátu A4 a alebo menšie notebook (veľkosť polstrované vrecká 33x30 cm). Zapínanie kabelky je za pomoci mag. patentku a zipsu. Vnútorný priestor je vybavený veľkou vystuženým vreckom, vreckom na zips, dve otvorenými kapsičkami na dro...

Červená a modrá dámska crossbody kabelka Tommy Hilfiger

Červená a modrá dámska crossbody kabelka Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger TJW ESS DOME CROSSOVER - Dámska kabelka

Dámska kabelka do ruky Tommy Hilfiger TJW ESS DOME CROSSOVER je vyrobená z kvalitného materiálu, a vďaka svojej jednoduchosti sa ti bude hodiť k veľkému množstvu outfitov. Kabelka má hlavnú priehradku, ktorá sa dá uzatvoriť na zips a jedno ucho, aby si si ju mohla prehodiť cez rameno. Dotiahni svoj vzhľad k dokonalosti so značkou Tommy Hilfiger.

Tommy Hilfiger TJW NYLON SHOLDER BAG - Dámska kabelka

Dámska fashion kabelka do ruky Tommy Hilfiger TJW NYLON SHOLDER BAG je vyrobená z kvalitného materiálu, a vďaka svojej jednoduchosti sa ti bude hodiť k veľkému množstvu outfitov. Kabelka má hlavnú priehradku, ktorá sa dá uzatvoriť na zips a jedno ucho, aby si si ju mohla prehodiť cez rameno. Dotiahni svoj vzhľad k dokonalosti so značkou Tommy Hilfiger.

Dámska crossbody kabelka Tommy Hilfiger Leons - tmavo modrá

Moderná dámska crossbody kabelka značky Tommy Hilfiger! Predstavujeme Vám dámsku crossbody kabelku z najnovšej kolekcie značky Tommy Hilfiger. Táto Elegantná kabelka je vyrobená z kvalitnej syntetickej kože. Kabelka sa zapína za pomoci zipsu a po jeho rozopnutí Vám ponúkne nedelený vnútorný priestor. Vnútri ďalej nájdete jednu menšiu tašku na zips. Súčasťou kabelky je odnímateľný a nastaviteľný popruh cez rameno, ktorý je naozaj variabilný a kabelku môžete používať aj ako trendy ľadvinku....