Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damska cross body kabelka 76047

Nájdených:    10 produktov

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJULIE CROSS BODY Cognac

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJULIE CROSS BODY Cognac.Farba komponentov: strieborná Jedinečná crossbody kabelka s krokodílím vzorom, dodá nádych luxusu každému outfitu, je pohodlná a príjemne sa nosí, skvelý doplnok na párty či neformálne akciu.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJAKOBA CROSS BODY D2D Black

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJAKOBA CROSS BODY D2D Black.Materiál: 100% polyuretán Farba komponentov: zlatá Crossbody kabelka s magnetickou chlopňou, a nastaviteľným popruhom, môžete si ju vziať na akúkoľvek akciu, počas dňa i večer.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCHILDA LEATHER CROSS BODY Picante

Pieces Dámska crossbody kabelka PCHILDA LEATHER CROSS BODY Picante.Materiál: 100% koža Farba komponentov: strieborná Crossbody kabelka s magnetickou chlopňou, a nastaviteľným popruhom, skvelá na párty, na rande aj na kávu s kamarátkou.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCNA CROSS BODY Elephant Skin

Pieces Dámska crossbody kabelka PCNA CROSS BODY Elephant Skin.Materiál: 100% polyuretán Farba komponentov: zlatá Dámska crossbody kabelka, má priestrannú hlavnú priehradku a malú priehradku na zips, retiazkový popruh bez možnosti odopnutia a nastavenia dĺžky, zmestia sa do nej všetky vaš nevyhnutnosti.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJULIE CROSS BODY Racing Red

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJULIE CROSS BODY Racing Red.Farba komponentov: strieborná Jedinečná crossbody kabelka s krokodílím vzorom, dodá nádych luxusu každému outfitu, je pohodlná a príjemne sa nosí, originálny doplnok, ktorý vám bude každá žena závidieť.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCAIJU CROSS BODY D2D Black

Pieces Dámska crossbody kabelka PCAIJU CROSS BODY D2D Black. Materiál: 100% polyester-potiahnutý polyuretánom Malá crossbody, ktorá ladí ku každému oblečeniu, s nastaviteľným popruhom, a prehľadným priestorom, bez zbytočného členenia.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJULIE CROSS BODY Botanical Garden

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJULIE CROSS BODY Botanical Garden.Farba komponentov: strieborná Jedinečná crossbody kabelka s krokodílím vzorom, dodá nádych luxusu každému outfitu, je pohodlná a príjemne sa nosí, môžete s ňou vyraziť na kultúrne podujatia, do kina aj na večeru.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCNOELLE BOXY CROSS BODY SWW Nature

Pieces Dámska crossbody kabelka PCNOELLE BOXY CROSS BODY SWW Nature.Materiál: 85% drevo, 15% polyester Nevšedná dámska kabelka, má nastaviteľný popruh, ucho pre možnosť nosenia v ruke, vnútri podšívka.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCAIJU CROSS BODY D2D Bright White

Pieces Dámska crossbody kabelka PCAIJU CROSS BODY D2D Bright White. Materiál: 100% polyester-potiahnutý polyuretánom Malá crossbody s nastaviteľným popruhom, a prehľadným priestorom, bez zbytočného členenia, ná párty aj ples bude dokonalá.

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJULIE CROSS BODY Noosa Choco late Plum

Pieces Dámska crossbody kabelka PCJULIE CROSS BODY Noosa Choco late Plum.Materiál: 100% polyester-potiahnutý polyuretánom Farba komponentov: strieborná Malá crossbody kabelka so vzorom krokodílej kože, prehľadná vnútorné vrecko, nastaviteľný crossbody popruh.