Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Damska cierna kabelka calvin klein

Nájdených:    372 produktov

Dámska kabelka Calvin Klein Edisa - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Kabelka má naozaj originálne zapínanie za pomoci popruhu, ktorý sa uzatvára otočným kaštieľom (v logu) Kabelka je rozdelená veľkým vreckom na zips na dve polovice. Vnútri druhej polovice nájdete ešte kapsičku na zips. Súčasťou kabelky je nastaviteľný a odnímateľný popruh cez rameno.

Dámska kabelka Calvin Klein Kamelia - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein "Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára na pomoci magnetického patentku. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu priehradku uzatvárateľnú zipsom a dve otvorené vrecká na drobnosti. Kabelka má dostatočne dlhé uši a je možné ju nosiť prehodenú cez ramene.

Dámská kabelka Calvin Klein Anetta - čierna

Elegantná dámska kabelka 2v1 značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútri kabelky je prakticky organizér, ktorý sa uzatvára zipsom. Ogranizérom je vyberateľný a po pripnutie popruhu cez rameno, ho môžete využiť ako trendy crossbody kabelku. Kabelka má pevný tvar a súčasťou je odnímateľný popruh cez rameno.

Dámska kabelka Calvin Klein Neame - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu priehradku uzatvárateľnú zipsom a dve otvorené vrecká na drobnosti. Súčasťou kabelky je odnímateľný a nastaviteľný popruh cez rameno.

Dámska kabelka Calvin Klein Liandra - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitného textilného materiálu. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu menšiu otvorenú kapsičku na drobnosti. Uši kabelky sú dostatočne dlhé a nie je problém si ju prehodiť cez plece.

Dámska kabelka Calvin Klein Amanda - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu priehradku uzatvárateľnú zipsom a dve otvorené vrecká na drobnosti. Uši kabelky sú dostatočne dlhé a preto ju možno nosiť prehodenú cez rameno.

Dámska kabelka Calvin Klein Vilma - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein pre jeseň / zimu 2017/2018. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu priehradku uzatvárateľnú zipsom a dve otvorené vrecká na drobnosti. Súčasťou kabelky je nastaviteľný a odnímateľný popruh cez rameno.

Dámska kabelka Calvin Klein Tynus - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára za pomoci otočného kaštieľa. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom veľkú a malú kapsičku uzatvárateľnú zipsom a dve otvorené vrecká na drobnosti. Uši kabelky sú dostatočne dlhé a preto ju možno nosiť prehodenú cez rameno.

Dámska kabelka Calvin Klein Balla - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára za pomoci mag. patentku. Vnútorný priestor kabelky je prakticky rozdelený väčšie vreckom na zips na dve polovice. Ďalej vnútri nájdete otvorenú kapsičku na drobnosti. Ucho kabelky je dostatočne dlhé a nie je problém si ju prehodiť cez plece.

Dámska kabelka Calvin Klein Hankas - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitného textilného materiálu. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu menšiu otvorenú kapsičku na drobnosti. Ďalej je súčasťou kabelky odnímateľný obal pre uloženie notebooku až do veľkosti 15,6 ". Uši kabelky sú dostatočne dlhé a nie je problém si ju prehodiť cez plece....

Dámska kabelka Calvin Klein Marika - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu priehradku uzatvárateľnú zipsom a dve otvorené vrecká na drobnosti. Ucho kabelky sú dostatočne dlhé a nie je problém si ju prehodiť cez plece. Súčasťou kabelky je odnímateľný a nastaviteľný popruh cez rameno....

Dámska kabelka Calvin Klein Ambra - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu priehradku uzatvárateľnú zipsom a dve otvorené vrecká na drobnosti. Uši kabelky sú dostatočne dlhé a nie je problém si ju prehodiť cez plece. Súčasťou kabelky je odnímateľný a nastaviteľný popruh cez rameno....

Dámska kabelka Calvin Klein Matelda - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka má jedinečný tvar a je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko kabelky sa zapína zipsom a jej vnútorný priestor je nedelené. Po stranách hlavného vrecka nájdete otvorenú kapsičku na drobnosti a vrecko na zips. Ďalej nájdete dve väčšie otvorené vrecká pozdĺž hlavnej kapsy kabelky. Súčasťou kabelky je nastaviteľný a odnímateľný popruh cez rameno....

Dámska kabelka Calvin Klein Vivas - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu priehradku uzatvárateľnú zipsom. Uši kabelky sú dostatočne dlhé a nie je problém si ju prehodiť cez plece. Súčasťou kabelky je aj odnímateľný popruh pre nosenie kabelky cez rameno. Popruh je vyrobený zo silného a odolného nylonu....

Dámska kabelka Calvin Klein Kenneta - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámskou kabelku z najnovších zberateľských predmetov znčky Calvin Klein. Kábel je vyrobený z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavná kapsa sa uzavírá zipem. Vnitřní prostor je nedělený a vnútri nájdete jednu kapsičku uzavriratelnou zipem. Ucho je dostatočne dlhé a nie je problém, ktorý by už mala prekročiť rameno.

Dámska kabelka Calvin Klein Dolores - čierna

Elegantná dámska kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej hladkej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu menšiu otvorenú kapsičku na drobnosti, kapsičku na zips a vrecko na uloženie mobilného telefónu. Ďalšie vrecko na zips nájdete na prednej strane kabelky. Uši kabelky sú dostatočne dlhé a nie je problém si ju prehodiť cez plece....

Kabelka Calvin Klein Čierna

Materiál: 100 % polyuretán Rozmery: 41x13x30 cm Výška ucha: 26 cm Farba: čierna Detail: sub-brand Calvin Klein Jeans

Dámska crossbody kabelka Calvin Klein Lois - čierna

Elegantní dámská crossbody kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku crossbody kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Kabelka Vám ponúkne hlavnú kapsu uzatvárateľnú zipsom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu menšiu otvorenú kapsičku na drobnosti. Ďalšou praktickou kapsičku nájdete na prednej strane kabelky. Neoddeliteľnou súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno....

Dámska crossbody kabelka Calvin Klein Romana - čierna

Elegantná dámska crossbody kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku crossbody kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein pre jeseň / zimu 2018. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko sa uzatvára za pomoci klopy (mag. Patentiek). Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu otvorenú kapsu na drobnosti. Neoddeliteľnou súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno.

Dámska crossbody kabelka Calvin Klein Maja - čierna

Elegantní dámská crossbody kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku crossbody kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko kabelky sa uzatvára za pomoci zipsu a jej vnútorný priestor je podšitý látkou. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu menšiu otvorenú kapsičku na drobnosti. Neoddeliteľnou súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno.

Dámska crossbody kabelka Calvin Klein Brian - čierna

Elegantní dámská crossbody kabelka značky Calvin Klein. Predstavujeme Vám dámsku crossbody kabelku z najnovšej kolekcie značky Calvin Klein, ktorá na prvý pohľad zaujme svojím tvarom. Kabelka je vyrobená z veľmi kvalitnej syntetickej kože. Hlavné vrecko kabelky sa uzatvára za pomoci klopy s magnetickým cvokom. Vnútorný priestor je nedelený a nájdete v ňom jednu menšiu otvorenú kapsičku na drobnosti. Neoddeliteľnou súčasťou kabelky je nastaviteľný popruh cez rameno....

Dámska peňaženka-kabelka Calvin Klein Minas - čierna

Trendy Dámske peňaženky-kabelka zn. Calvin Klein! Elegantný peňaženku značky Calvin Klein, ktorý aj napriek svojim malým rozmerom, pojme všetko čo potrebujete. Peňaženka Vám ponúkne dostatok priestoru na platobnú alebo vernostné kartičky. Zapína sa na klasicky cvok a po jeho otvorení Vám peňaženka ponúkne kapsičky na platobné karty a priehradku na uloženie bankoviek. Samostatnou kapsu na mince nájdete na zadnej strane peňaženky. Peňaženka je zasielaná v darčekovej krabičke....

Kabelka Calvin Klein Čierna

Materiál: 100 % polyuretán Rozmery: 29x14x43 cm Výška ucha: 26 cm Farba: čierna

Kabelka Calvin Klein Čierna

Farba: čierna Zapínanie: na zips Materiál: 100 % polyuretán Pranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Kabelka Calvin Klein Čierna

Materiál: 100 % polyuretán Rozmery: 20x15x30 cm Výška ucha: 12 cm Zapínanie: na zips Farba: čierna

Kabelka Calvin Klein Čierna

Materiál: 100 % polyuretán Rozmery: 25x10x31,5 cm Výška ucha: 23 cm Zapínanie: na zips Farba: čierna

Kabelka Calvin Klein Čierna

Farba: čierna Zapínanie: magnetický patent Úložný priestor: hlavné vrecko Materiál: 100 % polyuretán Pranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Kabelka Calvin Klein Čierna

Farba: čierna Zapínanie: na zips Špecifikácie: nastaviteľná dĺžka popruhu Materiál: 100 % polyuretán Pranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Kabelka Calvin Klein Čierna

Farba: čierna Zapínanie: magnetický patent Materiál: 51% polyvinyl, 25% polyester, 22% termoplastický polyuretán, 2% ostatné vlákna Pranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Kabelka Calvin Klein Čierna

Farba: čierna Zapínanie: magnetický patent Úložný priestor: 1 x hlavné vrecko Špecifikácie: nastaviteľná dĺžka popruhu Materiál: syntetika Pranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Kabelka Calvin Klein Čierna

Farba: čierna Zapínanie: na zips Výška: 29 cm Šírka: 45 cm Hĺbka: 11 cm Materiál: 100 % polyuretán Pranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Kabelka Calvin Klein Čierna

Materiál: 100 % polyuretán Rozmery: 17,5x6,5x22 cm Povrch: imitácia kože Dĺžka popruhu: max. 65 cm Zapínanie: magnetické Farba: čierna Detail: kovové doplnky striebornej farby

Kabelka Calvin Klein Čierna

Materiál: 51% polyvinyl, 25% polyester, 22% polyuretán, 2% ostatné vlákna Rozmery: 28x13x48 cm Výška ucha: 12 cm Dĺžka popruhu: max. 121 cm Zapínanie: aktovkové Farba: čierna

Kabelka Calvin Klein Čierna

Farba: čierna Zapínanie: na zips Špecifikácie: nastaviteľná dĺžka popruhu Materiál: 51% polyvinyl, 25% polyester, 22% termoplastický polyuretán, 2% ostatné vlákna Pranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Kabelka Calvin Klein Čierna

Farba: čierna Úložný priestor: hlavné vrecko, vonkajšie vrecko Rozmery: 32 x 34 x15 cm Špecifikácie: nastaviteľná dĺžka popruhu Zapínanie: na zips Materál: 100 % polyester Pranie a údržba: utrieť vlhkou handričkou

Calvin Klein Dámska kabelka K60K608283BAX

Calvin Klein Dámska kabelka K60K608283BAX.Materiál: 100% polyuretán Dámska kabelka, zipsové zapínanie, s odnímateľným príveskom, vnútorné voľné vrecká na drobnosti.

Calvin Klein Dámska kabelka K60K608243BAX

Calvin Klein Dámska kabelka K60K608243BAX.Materiál: 100% polyuretán Dámska luxusná kabelka, s odnímateľným popruhom, rozdelená na 3 hlavné vrecká, odnímateľný prívesok, vnútorná voľná aj zipsové vrecko.