Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Curaprox kefka

Nájdených:    443 produktov

CURAPROX Hydrosonická kefka EASY

CURAPROX Hydrosonická kefka EASY Jednoduchá a pohodlná cesta k zdravému úsmevu Vďaka hydrodynamickému efektu čistí táto kefka účinne a presne aj v ťažko dostupných miestach, vrátane ďasnového žliabku.

Curaprox zubná kefka CS 1560

"Kliknite TU " pre Správnu techniku čistenia zubov Charakteristika Curaprox zubná kefka CS 1560: Vysoká pružnosť jemných polyesterových štetiniek dovoľuje použitie vysokého tlaku bez následkov na ďasná a odstraňuje plak 30-40 % intenzívnejšie, lebo tenké štetinky majú lepší prienik do fisúr. Zubná kefka CS 1560 soft s ochranným krytom pre štetinky má ideálnu malú hlavičku s husto osadenými kompaktnými štetinami so zaobleným koncom. Číslo v názve zubnej kefky znamená počet štetiniek umiestnených...

CURAPROX Kids Zubná kefka

Zubná kefka CURAPROX Kids Zubná kefka:CURAPROX Kids Zubná kefka je zubná kefka najobľúbenejšieho tvaru na úplné čistenie ráno a večer. Vďaka naozaj jemným Ultra soft vláknam štetiniek je zubná kefka najvhodnejšia pre každého, kto má citlivejšie zuby či ďasná a v týchto prípadoch výrobcovia odporúčajú venovať čisteniu trochu dlhší čas. Zaujímať vás bude praktický tvar kefky, kvôli ktorému je samozrejme zaistený dokonalý prístup aj k zadným zubom. Dôležité prednosti zubnej kefky CURAPROX Kids ...

CURAPROX zubná kefka CS 1560 soft

Zubná kefka CS 1560 soft Pre tých, ktorí sú zvyknutí na tvrdšie kefky, je CS 1560 ideálnym zoznámením s jemnosťou CURAPROX. Hlavička s 1560 vláknami CUREN® Jemné vlákna s priemerom 0.15 mm Osemhranná rúčka podporuje čistenie pod správnym 45-stupňovým uhlom. 1 kus v blistri. Farba nie je voliteľná.

CURAPROX ZUBNÁ KEFKA CS 5460 ORTHO

Zubná kefka, ktorú ďasná milujú vďaka jej 5460 ultrajemným, patentovaným CUREN vláknam, ponúka úplne jedinečnú jemnosť a účinnosť.

CURAPROX medzizubná kefka CPS14 5 kusov

Medzizubné kefky radu regular sú vhodné k sekundárnej prevencii otvorených medzizubných priestorov - pre korunky, mostíky, zubné výplne.

Curaprox Hydrosonická kefka Hydrosonic Black is white

CURAPROX Hydrosonická kefka Hydrosonic BLACK IS WHITE Hydrosonická kefka Hydrosonic Black Is White výnimočným spôsobom kombinuje výkon a neodolateľný dizajn. Samozrejmosťou sú jemné a šetrné vlákna aj hydrodynamický efekt. Extra výkonná batéria zvládne na jedno nabitie až približne hodinu čistenia.

CURAPROX zubná kefka CS 3960 super soft

Zubná kefka CS 3960 super soft Zubná kefka CURAPROX 3960 super soft dôkladne odstráni povlak a zároveň je šetrná k ďasnám aj sklovine. Hlavička s 3960 vláknami CUREN® Super jemné vlákna s priemerom 0.12 mm Vlákna CUREN® na rozdiel od nylonových neabsorbujú vodu, vďaka čomu kefka ostáva aj pri maximálnej jemnosti účinná v odstraňovaní povlaku. Osemhranná rúčka podporuje čistenie pod správnym 45-stupňovým uhlom. 1 kus v blistri. ...

CURAPROX zubná kefka CS 5460 ultra soft

Zubná kefka CS 5460 ultra soft Zubná kefka CURAPROX 5460 ultra soft dôkladne odstráni povlak a zároveň je maximálne šetrná k ďasnám aj sklovine. Hustá hlavička s 5460 vláknami CUREN® Ultra jemné vlákna s priemerom len 0.1 mm Vlákna CUREN® na rozdiel od nylonových neabsorbujú vodu, vďaka čomu kefka ostáva aj pri maximálnej jemnosti účinná v odstraňovaní povlaku. Osemhranná rúčka podporuje čistenie pod správnym 45-stupňovým uhlom. 1 ...

Curaprox Zubná kefka 7600 Smart Ultra Soft

Curaprox 7600 je zubná kefka s ultra malou čistiacou hlavičkou, ktorá je husto osadená viac ako 7600 ultrajemných vlákien CUREN s mimoriadne účinnými čistiacimi vlastnosťami. Kefka je odporúčaný ako pre dospelých, tak aj pre deti vo veku od 4 - 10 rokov. Výber farby je náhodný!

CURAPROX zubná kefka CS 1560 soft - 3ks

Zubná kefka CS 1560 soft, trojbalenie Pre tých, ktorí sú zvyknutí na tvrdšie kefky, je CS 1560 ideálnym zoznámením s jemnosťou CURAPROX. Hlavička s 1560 vláknami CUREN® Jemné vlákna s priemerom 0.15 mm Osemhranná rúčka podporuje čistenie pod správnym 45-stupňovým uhlom. 3 kusy v blistri. Farba nie je voliteľná.

Curaprox Zubná kefka Implant Ortho SK 708

Zubní kartáček CS 708 Implant Ortho je určený pro čištění zubních náhrad a rovnátek. Super Soft CUREN vlákna 0,12 mm absorbují 5x méně vody než nylonová vlákna - při čištění jsou tedy stabilní a dokonale účinná. Dokonale odstraní zubní plak pod pevnými náhradami zubů a snadno vyčistí fixní rovnátka – okolo zámečků i mezi nimi. Výběr barvy je náhodný.

CURAPROX zubná kefka single sulcular CS 1006

Jediný zväzok štetín z extrémne jemných vlákien umožňuje účinné a jednoduché leštenie povrchov jednotlivých zubov.

CURAPROX ATA ZUBNÁ KEFKA 1KS

Zubná kefka s malou hlavičkou, husto osadenou jemnými vláknami je ideálna pre užívateľov s malou čeľusťou - pre deti i dospelých.

CURAPROX zubná kefka CS 3960 super soft - 3ks

Zubná kefka CS 3960 super soft, trojbalenie Zubná kefka CURAPROX 3960 super soft dôkladne odstráni povlak a zároveň je šetrná k ďasnám aj sklovine. Hlavička s 3960 vláknami CUREN® Super jemné vlákna s priemerom 0.12 mm Vlákna CUREN® na rozdiel od nylonových neabsorbujú vodu, vďaka čomu kefka ostáva aj pri maximálnej jemnosti účinná v odstraňovaní povlaku. Osemhranná rúčka podporuje čistenie pod správnym 45-stupňovým uhlom. 3 kusy v...

CURAPROX zubná kefka CS 5460 ultra soft - 3ks

Zubná kefka CS 5460 ultra soft, trojbalenie Zubná kefka CURAPROX 5460 ultra soft dôkladne odstráni povlak a zároveň je maximálne šetrná k ďasnám aj sklovine. Hustá hlavička s 5460 vláknami CUREN® Ultra jemné vlákna s priemerom len 0.1 mm Vlákna CUREN® na rozdiel od nylonových neabsorbujú vodu, vďaka čomu kefka ostáva aj pri maximálnej jemnosti účinná v odstraňovaní povlaku. Osemhranná rúčka podporuje čistenie pod správnym 45-stupňovým uhlom.

CURAPROX zubná kefka Baby (deti 0-4 roky)

Detská zubná kefka CURAPROX Baby Extra malá hlavička kefky Baby v kombinácii s pogumovanou vrstvou sú zárukou, že dieťatko sa vyhne nepríjemným mechanickým poraneniam v ústnej dutine. Veľký počet vlákien zároveň zabezpečí dôkladné odstraňovanie povlaku. Hustá hlavička so 4260 vláknami CUREN® Ultra jemné vlákna s priemerom len 0.1 mm Hlavička potiahnutá gumou predchádza nepríjemným pocitom pri čistení. Nožička s praktickým stojančekom Šp...

CURAPROX medzizubna kefka CPS mix 5 kusov + držák

Kefky určené k dokonalému vyčisteniu medzizubných priestorov. Balenie obsahuje 5 kefiek veľkosti 06-011, 1 ks handy držiaku a ochranný kryt.

CURAPROX medzizubná kefka CPS 11 regular 5 kusov

Medzizubné kefky radu regular sú vhodné k sekundárnej prevencii otvorených medzizubných priestorov - pre korunky, mostíky, zubné výplne.

Curaprox Zubná kefka pre deti Kids 4-12 rokov

Zubná kefka pre deti vo veku 4-12 rokov má 5 500 CUREN vlákien o priemere 0,09 mm. Dokonale vyvážená jemnosť a účinnosť. Zubná kefka SK kids zúbkami výborne vyčistí a čistenie je zároveň veľmi príjemné.

Curaprox zubná kefka ultra soft CS 5460 duo 2ks

CURA CS 5460 ZUB K ULTRA SOFT 2KS DUO FAREB.EDICIA Manuálna zubná kefka je určená na mechanické čistenie zubov pri každodennej dentálnej hygiene, je extrémne mäkká a citlivá.

CURAPROX medzizubná kefka CPS 06 prime start tyrkysové 5ks

Medzizubná kefka CPS 06 prime vyčistí aj najužší medzizubný priestor dôkladne a pritom bez zraňovania - od línie ďasien až po konkávne plôšky tesne pri bode kontaktu. To všetko vďaka extra tenkému a extra silnému chirurgickému drôtiku CURAL®. ultra jemné vlákna a dáždnikový efekt patentovaný chirurgický drôtik pre najužšie medzizubné priestory dlhá životnosť zaklápací systém pre všetky držiaky 5 kusov kefiek, jeden držiak UHS 409 a jeden ...

CURAPROX medzizubná kefka CPS 07 prime start červené 5ks

CPS 07 Prime Start Medzizubná kefka CPS 07 prime vyčistí aj najužší medzizubný priestor dôkladne a pritom bez zraňovania - od línie ďasien až po konkávne plôšky tesne pri bode kontaktu. To všetko vďaka extra tenkému a extra silnému chirurgickému drôtiku CURAL®. ultra jemné vlákna a dáždnikový efekt patentovaný chirurgický drôtik pre najužšie medzizubné priestory dlhá životnosť zaklápací systém pre všetky držiaky 5 ...

CURAPROX medzizubná kefka CPS 08 prime start ružové 5ks

CPS 08 Prime Start Medzizubná kefka CPS 08 prime vyčistí aj najužší medzizubný priestor dôkladne a pritom bez zraňovania - od línie ďasien až po konkávne plôšky tesne pri bode kontaktu. To všetko vďaka extra tenkému a extra silnému chirurgickému drôtiku CURAL®. ultra jemné vlákna a dáždnikový efekt patentovaný chirurgický drôtik pre najužšie medzizubné priestory dlhá životnosť zaklápací systém pre všetky držiaky 5 ...

Curaprox Surgical zubná kefka mega soft

Zubná kefka Curaprox Surgical udržuje zdravie a krásu vašich zubov. Efektívne odstraňuje zubný povlak a pomáha v prevencii proti zubnému kazu.Vlastnosti:poskytuje šetrnú starostlivosť ďasnám aj zubnej sklovine

CU CURAPROX SENSITIVE ZUBNÁ KEFKA 1560 SOFT

Najtvrdšia z Curaprox kefiek - 1560 husto zoradených aktívnych vlákien z Curenu čistia zuby pohodlne, šetrne, ale pritom starostlivo.

Curaprox Detská zubná kefka Baby 0-4 roky

Detská zubná kefka je určený pre deti od 4 rokov. Výber farby je náhodný!

Curaprox Jemná zubná kefka 1560 Soft 3 ks

Jemná zubná kefka efektívne čistí zuby a je veľmi šetrná k vašim ďasnám. Výhodné balenie obsahuje 3 zubné kefky. Výber farieb je náhodný!

Curaprox Hydrosonická zubná kefka Hydrosonic Black is White

Hydrosonic Black is White Hydrosonická zubná kefka Black Is White Hydrosonic je unikátnou kombináciou účinnosti a štýlu. Hlavičky zubnej kefky sú čierne a ich vlákna obsahujú čiastočky aktívneho uhlíka pre podporu bieliaceho efektu.

CURAPROX Enzycal Novinka + Kefka CS5460 za 25% 1x1 set

CURAPROX Enzycal Novinka + Kefka CS5460 za 25% 1x1 set Zubná pasta a zubná kefka, špeciálny set pre kompletnú dentálnu starostlivosť.

Curaprox Medzizubná kefka Perio Plus 405 - 5,0 mm Červený (Holder & Refill)

Sada obsahuje jeden držiak na medzizubné kefky a 5x medzizubnú kefku.

CURAPROX Hydrosonic PRO Hydrosonická kefka 1ks

CURAPROX HYDROSONICKÁ KEFKA HYDROSONIC ORTHO Špeciálne umiestnenie motorčeka umožňuje tichý chod kefky. Extra výkonná batéria zvládne na jedno nabitie až približne hodinu čistenia. Najlepšou správou je však absolútna novinka – čistiaca hlavička single. Vyčistiť si každý zub po jednom či ťažko dostupné miesta nikdy nebolo také jednoduché. Kefka je navyše vodotesná, čiže používať ju môžete pokojne aj v sprche.

Curaprox CS 12460 Velvet zubná kefka

CURAPROX CS 12460 Velvet zubná kefka 1x1 ks Viac vlákien, viac jemnosti. Po dlhých rokoch Curaprox opäť posunul hranice a vytvoril kefku s jemnejšími a hustejšími štetinami ako akákoľvek iná kefka Curaprox.

Curaprox Náhradné medzizubná kefka CPS 06 (Prime Refill) 8 ks

Medzizubná kefka je určený k dokonalému a šetrnému vyčistenie otvorených medzizubných priestorov. Nové balenie umožňuje ľahšiu manipuláciu, chráni kefky a je plne recyklovateľné. Všetky veľkosti medzizubných kefiek sú vďaka click systému kompatibilný so všetkými držiakmi medzizubných kefiek Curaprox .

Curaprox Náhradné medzizubná kefka CPS 08 (Prime Refill) 8 ks

Medzizubná kefka je určený k dokonalému a šetrnému vyčistenie otvorených medzizubných priestorov. Nové balenie umožňuje ľahšiu manipuláciu, chráni kefky a je plne recyklovateľné. Všetky veľkosti medzizubných kefiek sú vďaka click systému kompatibilný so všetkými držiakmi medzizubných kefiek Curaprox .

Curaprox Náhradné medzizubná kefka CPS 09 (Prime Refill) 8 ks

Medzizubná kefka je určený k dokonalému a šetrnému vyčistenie otvorených medzizubných priestorov. Nové balenie umožňuje ľahšiu manipuláciu, chráni kefky a je plne recyklovateľné. Všetky veľkosti medzizubných kefiek sú vďaka click systému kompatibilný so všetkými držiakmi medzizubných kefiek Curaprox .

Curaprox Náhradné medzizubná kefka CPS 011 (Prime Refill) 8 ks

Medzizubná kefka je určený k dokonalému a šetrnému vyčistenie otvorených medzizubných priestorov. Nové balenie umožňuje ľahšiu manipuláciu, chráni kefky a je plne recyklovateľné. Všetky veľkosti medzizubných kefiek sú vďaka click systému kompatibilný so všetkými držiakmi medzizubných kefiek Curaprox .

Curaprox Náhradné medzizubná kefka CPS 405 (Perio Refill) 5 ks

Medzizubná kefka je určený k dokonalému vyčisteniu medzizubných priestorov. Rad Perio je vhodná pre čistenie väčších medzizubných priestorov. Nové balenie umožňuje ľahšiu manipuláciu, chráni kefky a je plne recyklovateľné. Všetky veľkosti medzizubných kefiek sú vďaka click systému kompatibilný so všetkými držiakmi medzizubných kefiek Curaprox .

CURAPROX CS 5460 ultrasoft TATTOO Edícia zubná kefka 2 ks

CURAPROX CS 5460 ultrasoft TATTOO Edícia zubná kefka 1x2 ks Zubná kefka Curaprox z limitovanej edície.

Curaprox 1560 Soft zubná kefka

Zubná kefka Curaprox 1560 Soft udržuje zdravie a krásu vašich zubov. Efektívne odstraňuje zubný povlak a pomáha v prevencii proti zubnému kazu.Vlastnosti:odstraňuje zubný povlakleští povrch zubovľa