Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Cossacks 2 napoleonske vojny pc

Nájdených:    3 produkty

Cossacks 2: Napoleonské vojny CZ PC

Mysleli ste si, že po Cossacks: European Wars je po všetkom? Tak to ste sa mýlili! S hrou Cossacks 2: Napoleonské vojny sa vracia jedna z najúspešnejších strategických hier minulých rokov na bojisko v reálnom čase - aj s posilami. Zoznámte sa Napoleonom Bonaparte, cisárom Francúzska a pravdepodobne najgeniálnejším stratégom v... .

Cossacks & Cossacks 2 PC

Balenia obsahuje hru Cossacks: European Wars a pokračovanie Cossacks 2: Napoleonské vojny CZ . Cossacks: European Wars Cossacks: European Wars je historická real-time stratégia založená na udalostiach 16. - 18. storočia v Európe, kedy vznikali a zanikali národy a štáty a vo vojnách sa preliali moria krvi. V hre je k dispozícii 16... .

Cossacks 2: Battle for Europe PC

Cossacks 2: Battle for Europe je samostatne spustiteľný datadisk pre vojenskú realtime stratégiu Cossacks 2: Napoleonic Wars. Battle for Europe sa aj naďalej sústreďuje na začiatku 19. storočia a napoleonské vojny. Okrem nových jednotiek a budov, môžete hrať za tri nové národy v snahe nastoliť hegemóniu nad európskym kontinentom. Okrem toho... .