Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Cooler master elite 110

Nájdených:    10 produktov

Herný set Cooler Master MS110 (MS-110-KKMF1-CZ)

Herný set Herný set Cooler Master ponúka RGB LED podsvietenie tak, ako na klávesnici, tak aj na myši. Na klávesnici je dostupné v 6 zónach a na myši v 3: koliesko, logo a 2 bočné svetelné lišty RGB. Optický senzor Pixart 5050 Súčasťou je aj skvelá myš s citlivým senzorom až 3 200 DPI a klávesnica s anti-ghosting technológiou pre 26 klávesov.

Herný set Cooler Master MS110 (MS-110-KKMF1-US)

Herný set Herný set Cooler Master ponúka RGB LED podsvietenie tak, ako na klávesnici, tak aj na myši. Na klávesnici je dostupné v 6 zónach a na myši v 3: koliesko, logo a 2 bočné svetelné lišty RGB. Optický senzor Pixart 5050 Súčasťou je aj skvelá myš s citlivým senzorom až 3 200 DPI a klávesnica s anti-ghosting technológiou pre 26 klávesov.

Cooler Master MasterMouse CM110 RGB, black CM-110-KKWO1

Perfektná herná myš s optickým snímačom hernej kvality a s DPI nastaviteľným až na 6 000 DPI, s dvoma bočnými tlačidlami v ergonomickom dizajne pre viac možností viazania kláves bez namáhania prstov. Postavený ako nádrž s odolnou konštrukciou a novým povrchom, ktorý ponúka robustné uchopenie a pohodlie, získa model CM110... .

Cooler Master MK110 Herná Klávesnica RGB LED, US layout, black MK-110-KKMF1-US

Klávesnica MK110 Mem-chanical Gaming Keyboard je preplnená funkciami špeciálne navrhnutými pre vynikajúcu hru. Exkluzívne hybridné prepínače Mem-chanical vyhadzujú kašovité membránové kupoly a namiesto toho používajú prémiové prepínače cítenia pre masívne vylepšenú odozvu. Pridajte klasický dizajn s plávajúcou klávesou pre nadčasový, minimalistický vzhľad a pohodlnú údržbu klávesnice. Máte klávesnicu, ktorá vašim... .

Cooler Master MS110 Herný set klávesnice a myši RGB LED, CZ layout, black MS-110-KKMF1-CZ

MS110 je plne vybavená kombo sada navrhnutá pre herný úspech. Klávesnica má charakteristické vlastnosti Cooler Master s exkluzívnymi lineárnymi Mem-chanical prepínačmi pre väčšiu odozvu ako bežné membránové klávesy. Herná myš je beštia v pruhoch alebo na mape battle royale s obojstranným tvarom optimalizovaným pre pravákov, optickým snímačom hernej kvality, nastaviteľným... .

COOLER MASTER MH752 sluchátka s mikrofonem 7.1 černá

Herní sluchátka s mikrofonem Cooler Master MASTERPULSE MH752: - Zvuková USB karta ovládá náhlavní soupravu a poskytuje virtuální prostorový zvuk 7.1 pro rozšiřování zvukové stopy - otočné ušní polštářky s plyšovým povrchem a lehká konstrukce poskytují maximální pohodlí pro dlouhé hodiny hraní her - 3,5 mm jack je kompatibilní s mnoha zařízeními, včetně PC, Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch a mobilních zařízení - 40mm neodymové řidiče a měkké koženkové ušní polštářky pracují v harmonii a...

Monitor CoolerMaster GM27-CF

Herný monitor Cooler Master GM27-CF Nechajte sa pohltiť fantastickými vizuálnymi zážitkami pri hraní hier a sledovaní filmov na prehnutom hernom monitore Cooler Master GM27-CF. Nielen hráči a grafici, ale aj bežní užívatelia ocenia vysoko detailný obraz vo Full HD rozlíšení s dokonale plynulým pohybom zásluhou obnovovacej frekvencie 165 Hz a rýchlej odozvy 3 ms. Vďaka štýlovému zakriveniu 1500R naviac monitor prehlbuje vizuálne zážitky tým, že jeho každý bod je rovnako ďaleko od očí. Monitor s ...

COOLERMASTER MH751 stereo sluchátka s mikrofonem černá, 1x jack

Herní sluchátka s mikrofonem MASTERPULSE MH751 nabízejí vynikající komfort: - otočné ušní polštářky s plyšovým povrchem a lehká konstrukce poskytují maximální pohodlí pro dlouhé hodiny hraní her - 3,5 mm jack kompatibilní s mnoha zařízeními, včetně PC, Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch a mobilních zařízení - 40mm neodymové řidiče a měkké koženkové ušní polštářky pracují v harmonii a poskytují plný a vyvážený Hi-fi zvuk s vynikající izolací od okolního hluku - odnímatelné kabely a sklopn...