Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Collection the commodores the

Nájdených:    3960 produktov

The Yakuza Remastered Collection PS4

The Yakuza Remastered Collection je ďaleko od typického konzolového portu. Ako bonus ku grafickým a výkonnostným vylepšeniam (720p>1080p na 30>60fps), všetky hry si prešli precíznym re-lokalizačným procesom. Anglické scenáre pre každú hru boli prekontrolované, upravené a v niektorých prípadoch dokonca prepísane, a obsah z niektorých západných vydaní Yakuzy 3, 4... .

The Miklós Jancsó Collection - 3 DVD

In celebration of Miklós Jancsó's 90th year, Second Run DVD present this special priced 3-disc set comprising three haunting epics from Hungarian cinema's most renowned filmmaker, a profound influence on filmmakers from Sergio Leone to Béla Tarr. Jancsó is one of cinema's greatest visionaries and this collection brings together three formidable works of art from a master filmmaker at the peak of his powers. 3-Disc Set comprises: My Way Home (Így jöttem) (1964) In the final days of WW II, a youn...

Assassins Creed The Ezio Collection PS4

Pište dejiny ako legendárny Majster Assassín, Ezio Auditore da Firenze, v Assassin's Creed The Ezio Collection, obsahujúci kritiky i fanúšikov obľúbenú single-playerovú kampaň z hier Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelation.Žite v koži Ezia, naučte sa tajomným spôsobom Assassinov a pomstite sa za zradu vašej rodiny v naprieč renesančným Talianskom 15. storočia, v Ríme a svoju cestu zakončite v 16. storočí v Konštantinopole.A...

Borderlands (The Handsome Collection) XBOX ONE

Kolekcia obsahuje kompletne remasterované hry Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel a všetok doteraz vydaný bonusový sťahovateľný obsah. Borderlands 2 Borderlands 2 je pokračovaním epickej RPG strieľačky pre štyroch hráčov. Vďaka spojeniu invencie a evolúcie ponúka Borderlands 2 úplne nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenie, ktoré sa spája v ambiciózne... .

The Wes Anderson Collection: Isle of Dogs

The Wes Anderson Collection: Isle of Dogs is the only book to take readers behind the scenes of the beloved auteur's newest stop-motion animated film. ?Through the course of several in-depth interviews with film critic Lauren Wilford, writer and director Wes Anderson shares the story behind Isle of Dogs's conception and production, and Anderson and his collaborators reveal entertaining anecdotes about the making of the film, their sources of inspiration, the ins and outs of stop-motion animatio...

Rokycanská hudební sbírka / The Rokycany Music Collection

Elektronická kniha Rokycanská hudební sbírka / The Rokycany Music Collection:Rokycanskou hudební sbírku tvoří cenný soubor hudebnin, obsahující kompozice českých i cizích autorů, které zřetelně avizují nástup koncertantních prvků v církevní hudbě. Z?této sbírky katalog vybírá autory franko-nizozemské: jedná se celkem o 210 převážně motetových a mešních kompozic od dosud identifikovaných 43 autorů. Součástí katalogu je přehled o možných tištěných předlohách, dostupných rukopisných konkordancí...

Disney Classic Games Collection: The Jungle Book, Aladdin & The Lion King PS4

Disney Classic Games Collection je rozšírená kompilácia klasických Disney hier: The Lion King, The Jungle Book a obe 16-bitové konzolové verzie Aladdin. Hrajte cez viacero verzií každej hry a užite si množstvo nových prvkov a herných módov. Vylepšené vizuály Disney Classic Games Collection zachytáva najlepšiu grafiku akú mohla 16-bitová éra ponúknuť. Moderné... .

Assassin’s Creed (The Rebel Collection) NSW

Balenie neobsahuje pamäťovú kartu a vyžaduje pripojenie ku sieti internet, kde si stiahnete hru pomocou kódu, ktorý je súčasťou balenia. O hre Zažite ocenenú franšízu Assassin’s Creed kdekoľvek a kedykoľvek. Assassin’s Creed: The Rebel Collection ponúka dve akčné hry pre jedného hráča. Staňte sa najobávanejším pirátom v Karibiku v hre Assassin’s Creed... .

Uncharted: The Nathan Drake Collection CZ PS4

Balenie obsahuje hry Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves a Uncharted 3: Drake’s Deception. Uncharted: Drake’s Fortune Uncharted: Drake’s Fortune je vytvorený pomocou patentovanej technológie, ktorá plne využíva silu platformy PlayStation 3 a prináša neuveriteľne realistické postavy a prostredie. Hra Vás prenesie do sveta prekypujúceho realizmom a nečakanými prirovnaniami. Nathan Drake, omylný... .

Disney Classic Games Collection: The Jungle Book, Aladdin & The Lion King XBOX ONE

Disney Classic Games Collection je rozšírená kompilácia klasických Disney hier: The Lion King, The Jungle Book a obe 16-bitové konzolové verzie Aladdin. Hrajte cez viacero verzií každej hry a užite si množstvo nových prvkov a herných módov. Vylepšené vizuály Disney Classic Games Collection zachytáva najlepšiu grafiku akú mohla 16-bitová éra ponúknuť. Moderné... .

amiibo The Legend of Zelda Breath of the Wild Collection (The Legend of Zelda) NVL-E-AK4B

Objavte nový spôsob interakcie s Vašou obľúbenou Nintendo postavičkou. Keď sa pri hraní podporovanej hry dotknete figúrkou amiibo dotykového NFC bodu na ovládači Wii U GamePad, alebo na ovládačoch ku konzole Nintendo Switch, prenesú sa do hry údaje, ktoré môžete využiť mnohými spôsobmi. Pri hraní sa údaje vo Vašej amiibo... .

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection PS5

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection obsahuje trinásť predtým vydaných klasických hier. Táto kolekcia je pre hráčov skvelým miestom, kde môžu zažiť tieto obľúbené tituly súčasne. O hre Neuveriteľné balenie Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection spája trinásť klasických TMNT hier od Konami v jednom neuveriteľnom balení. Táto kolekcia poskytuje hráčom... .

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection PS4

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection obsahuje trinásť predtým vydaných klasických hier. Táto kolekcia je pre hráčov skvelým miestom, kde môžu zažiť tieto obľúbené tituly súčasne. O hre Neuveriteľné balenie Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection spája trinásť klasických TMNT hier od Konami v jednom neuveriteľnom balení. Táto kolekcia poskytuje hráčom... .

Sada na víno BALVI The Wine Collection 4

Darčeková sada BALVI The Wine Collection 4 . Táto sada obsahuje digitálny teplomer na víno​​, vákuový uzáver vína. Výrobca: BALVI

Assassin’s Creed CZ (The Ezio Collection) NSW

Zapíšte sa do dejín ako legendárny vrah, Ezio Auditore de Firenze v hre Assassin's Creed The Ezio Collection, ktorá obsahuje kritikmi aj fanúšikmi vychválené single player kampane z hier Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations, všetky s vylepšenou grafikou a k tomu samostatné DLC z hier... .

Assassin’s Creed CZ (The Ezio Collection) PS4

Zapíšte sa do dejín ako legendárny vrah, Ezio Auditore de Firenze v hre Assassin's Creed The Ezio Collection, ktorá obsahuje kritikmi aj fanúšikmi vychválené single player kampane z hier Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations, všetky s vylepšenou grafikou pre systémy Sony PlayStation 4. Assassin's Creed 2 Z... .

Lord of the Rings Bendyfig Gollum

Krásna akčná figúrka Golluma zo sveta Pána Prsteňov, s bohatými detailmi, zaručene nesmie chýbať vo Vašej zbierke! Oficiálne licencovaný produkt Výška cca 19 cm Materiál PVC ... .

Golden Collection of the Slovak Drama of the 20th Century (1900-1948) - CD-ROM

Golden Collection of the Slovak Drama of the 20th Century I (1900–1948) je prezentačná publikácia, ktorá predstavuje v anglickom jazyku hry ôsmich najvýznamnejších slovenských dramatikov prvej polovice 20. storočia: Ivana Stodolu (Čaj u pána senátora); Júliusa Barča-Ivana (Dvaja); Jozefa Gregora Tajovského (Nový život); Vladimíra Hurbana Vladimírova (Zámka škripí); Petra Karvaša (Meteor); Štefana Králika (Hra o slobode) ; Leopolda Laholu (Atentát); Juraja Váha (Ticho). Úvodnú štúdiu a medailóny...

figúrka The Alien & Predator (votrelec) - Collection Dallas - EAMODEC162593

detailne spracovaná figúrka Dallas z filmu ALIEN. Zmenšenina v mierke 1:16 Oficiálny produkt! výška cca .: 14cm. Zloženie: Polyresin. Balené v luxusnom darčekovom boxe - viď spodnú fotka.

figúrka The Alien & Predator (votrelec) - Collection Bishop - EAMOJUL172809

detailne spracovaná figúrka Bishop z filmu ALIENS. Zmenšenina v mierke 1:16 Oficiálny produkt! výška cca .: 14cm. Zloženie: Polyresin. Balené v luxusnom darčekovom box u - viď spodnú fotka.

tričko pánske AKUMU INK - The Caterpillar's Collection - 16TM05

pánske originálne tričko s predným aj zadným potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka: Akuma INK. Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko dámske AKUMU INK - The Caterpillar's Collection - 16TW05

dámske tričko s predným aj zadným potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Značka: Akuma INK. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

figúrka The Alien & Predator - Collection Parker - Alien - EAMOAUG172673

dekorácie, figúrka Parker z filmu Alien. Vyrobené z ručne maľované syntetickej živice (Polyresin) - veľmi precízne detaily a prevedenie - nádherný zberateľský kúsok. výška - 12cm. Balené v darčekovom boxe - viď spodnú fotka.

figúrka The Alien & Predator - Collection Deacon - Prometheus - EAMOFEB172645

dekorácie, figúrka Alien z filmu Prometheus. Vyrobené z ručne maľované syntetickej živice (Polyresin) - veľmi precízne detaily a prevedenie - nádherný zberateľský kúsok. Zmenšenina: 1:16. výška - 9cm. Balené v darčekovom box u - viď spodnú fotka.

figúrka The Alien & Predator - Collection Hudson - Aliens - EAMOJAN172679

dekorácie, figúrka Hudson z filmu Aliens. Vyrobené z ručne maľované syntetickej živice (Polyresin) - veľmi precízne detaily a prevedenie - nádherný zberateľský kúsok. Zmenšenina: 1:16. výška - 12cm. Balené v darčekovom box u - viď spodnú fotka.

Crusader Kings 2: The Reaper's Due Collection [Steam]

Temný stredovek sa možno blíži ku koncu, ale Európa je stále otrasená. Drobní lordi súperia s utrápenými kráľmi, ktorí sa snažia ovládnuť svoje rozdrobené ríše. Pápež vyzýva na križiacku výpravu na ochranu kresťanov vo Svätej zemi, aj keď odmieta vzdať sa kontroly nad investitúrami biskupov - a nad ich bohatstvom.... .

Lord of the Rings – držiak na sviečku

Držiak Lord of the Rings – držiak na sviečku:

Lord of the Rings – držiak na sviečku

Držiak Lord of the Rings – držiak na sviečku:

POP! Holiday: Winnie The Pooh (Diamond Collection) Special Edition

Special Edition Diamond Collection POP Funko kľúčenka Winne The Pooh, z rozprávky Macko Pú. Ak si fanúšikom tejto krásnej rozprávky, tak táto exkluzívna kľúčenka ti jednoducho nemôže chýbať! Veľkosť: cca 4 cm Materiál: Vinyl Balenie: Krabička Výrobca: Funko ... .

Assassin’s Creed CZ (The Ezio Collection) XBOX ONE

Zapíšte sa do dejín ako legendárny vrah, Ezio Auditore de Firenze v hre Assassin's Creed The Ezio Collection, ktorá obsahuje kritikmi aj fanúšikmi vychválené single player kampane z hier Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood a Assassin's Creed Revelations, všetky s vylepšenou grafikou pre systémy Sony PlayStation 4. Assassin's Creed 2 Z... .

The Elder Scrolls Online Collection: High Isle [Bethesda Launcher]

MAXIMÁLNA SLOBODA – Vytvorte si svoju ultimátnu RPG postavu, hrajte sólo alebo dobrodružstvo s priateľmi a určte svoj osud v neustále sa rozširujúcom svete. Bez obmedzení na úrovni choďte kdekoľvek a kedykoľvek v skutočne otvorenom svete. V The Elder Scrolls Online je voľba na vás. VYBERTE SI SVOJE DOBRODRUŽSTVO – začnite... .

Socha Masters Collection Thranduil The Woodland King (Hobbit) WET732779

Exkluzívna a majestátna zberateľská socha Thranduil The Woodland King z filmu Hobbit, skutočný zberateľ by si nemal nechať ujsť príležitosť pridať si tento extrémne jedinečný zberateľský kúsok do svojej zbierky! Najväčšia socha v mierke 1/6, akú kedy spoločnosť Weta Workshop vyrobila. Socha nesúca podobizeň Thranduil, kráľa lesných elfov z Temného hvozdu... .

Socha Masters Collection Gollum (Lord of The Rings) WET723708

Exkluzívna a majestátna zberateľská socha Gollum z filmu Pán Prsteňov, skutočný zberateľ by si nemal nechať ujsť príležitosť pridať si tento extrémne jedinečný zberateľský kúsok do svojej zbierky! Socha zo série Master Collection v mierke 1:3, nesúca podobizeň Golluma.Mimoriadne limitovaný zberateľský kúsok, spoločnosť ich vyrobila len 500 kusov!!! Spoločnosť Weta Workshop, ktorej... .

figúrka The Alien & Predator (votrelec) - Collection Noland - (Predators) - EAMOJUN172656

dekorácie, figúrka postavy. Vyrobené z ručne maľované syntetickej živice (Polyresin) - veľmi precízne detaily a prevedenie - nádherný zberateľský kúsok. výška - 12,5 cm. Balené v darčekovom boxe - viď spodnú fotka.

figúrka The Alien & Predator - Collection Johner - Alien Resurrection - EAMOMAR172765

dekorácie, figúrka Johner z filmu Aliens. Vyrobené z ručne maľované syntetickej živice (Polyresin) - veľmi precízne detaily a prevedenie - nádherný zberateľský kúsok. Zmenšenina: 1:16. výška - 12cm. Balené v darčekovom box u - viď spodnú fotka.

figúrka The Alien & Predator - Collection Homeworld Predator - Predator - EAMOOCT172381

dekorácie, figúrka Predator. Vyrobené z ručne maľované syntetickej živice (Polyresin) - veľmi precízne detaily a prevedenie - nádherný zberateľský kúsok. Zmenšenina: 1:16. výška figúrky - 13cm, výška kopije od zeme max. 18cm .. Balené v darčekovom boxe - viď spodnú fotka.

dekorácia HARRY POTTER - The Dark Mark Wand Collection - NOB7351

dekorácie, prútika - komplet je vyrobený z ručne maľované syntetickej živice (Polyresin) a kovových háčika - veľmi precízne detaily a prevedenie. Ideálne na zavesenie na stenu. Sada obsahuje základňu (držiak palíc), a päť kúzelníckych prútikov. Štyri prútika Death Eater a jedna Lord Voldemort 's. Parádny zberateľský kúsok. Rozmery cca .: základňa na zavesenie na stenu - výška - 42cm, šírka - 16cm, dĺžka paličiek okolo 35cm.

The Hungarian Masters Collection Box Set (3 Films) - DVD

Three films from Hungarian cinema's most renowned filmmakers: Miklós Jancsó, Károly Makk, Márta Mészáros. My Way Home (Miklós Jancsó, 1964) Poetic, evocative and deeply personal - My Way Home is considered Jancsó's first masterpiece.

Figúrka Lord Of The Rings Dlx Gollum JUL212509

Krásna akčná figúrka Golluma zo sveta Pána Prsteňov, s bohatými detailmi, zaručene nesmie chýbať vo Vašej zbierke! Príslušenstvo bonusovej postavy: Ryba , Sekera pre Gimliho, Nože/čepele pre Legolasa a Aragorna Oficiálne licencovaný produkt Výška cca 15 cm Materiál PVC ... .