Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Cokolada na fondue

Nájdených:    8 produktov

Chocolissimo - Čokoláda na fondue - karamel 90 g

Fondue pre milovníkov sladkých čokoládových hodov. Ochutnajte ovocie alebo iné dobroty v mliečno - karamelovej čokoláde! Mliečno-karamelové fondue sa ideálne hodí na osladenie oslavy alebo romantického večera.

Chocolissimo - Čokoláda na fondue - oriešková. 90 g

Horko-orieškové fondue bezpochyby nesklame Vaše očakávania ohľadom čokoládovej hostiny. Zamatová chuť najkvalitnejšej čokolády sa prirodzeným spôsobom spája s orechovým nádychom, vďaka čomu nápoj získava výnimočnú chuť. <br />Fondue sa nachádza v malej skleničke, ktorá umožní správne ohrievať čokoládu a udrží ju pri optimálnej teplote.

Chocolissimo - Čokoláda na fondue - biela 90 g

<p>Pokiaľ máte chuť ponoriť ovocie a ďalšie dobroty do lahodnej bielej čokolády - toto fondue zo známej francúzskej čokoládovne s istotou splní Vaše očakávania. Šálik hustého fondue z bielej čokolády sa ideálne hodí ako originálny darček i na príjemné strávenie voľného času v dvojke alebo vo väčšej spoločnosti.</p> <p>Fondue sa nachádza v skleničke, ktorá umožňuje správne ohriatie čokolády a udržujú ju v optimálnej teplote.<br /> <br /> &nbsp;</p>...

Chocolissimo - Čokoláda na fondue - slaný karmel 90 g

Fondue pre milovníkov originálnych chuťových kombinácií. Vynikajúci chutný karamel sme doplnili štipkou soli. Vychutnajte si ovocie alebo iné dobroty v mliečno-karamelovej čokoláde s jemným nádychom slanej chuti! <br />Mliečno-karamelové fondue sa ideálne hodí na osladenie oslavy alebo romantického večera.

Fondue Tescoma Delícia

<br /> <ul><li>Vynikající pro přípravu ovocného čokoládového fondue, namáčení cukroví v čokoládě, nalévání čokolády do formiček a zdobení rozpuštěnou polevou. </li> <li>Se šesti fondue vidličkami a víčkem pro uložení nespotřebované čokolády v lednici. </li> <li>Údržba: víčko, rozpouštěcí miska, rukojeť a fondue vidličky vhodné do myčky.</li> <li>Napájení 230 V. </li> <li>Návod k použití je součástí balení. </li> <li>Z...