Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Cistic karburatoru 400 ml

Nájdených:    80 produktov

Čistič brzd 400 ml

SHERON Čistič brzd 400 ml Čistič brzd bez acetonu je vysoce kvalitní speciální čistič s intenzivním účinkem pro kotoučové brzdy a části brzd, spojky a spojkové obložení. Beze zbytku odstraňuje zatvrdlá mazadla, oleje, prach a různé nečistoty. Návod k použití: před použitím přípravek protřepejte. Aplikujte ze vzdálenosti 20-25 cm a nechejte působit pár sekund. Poté ošetřete textilní nebo papírovou utěrkou. VÝHODY Nekorozivní - nenapadá plastové a gumové části. Využití i ve strojním průmyslu p...

Čistič oken pěna 400 ml

SHERON Čistič oken pěna 400 ml Bohatá pěna k čištění skel (především čelního skla z vnitřní strany vozu) a zrcátek. Aktivně odstraňuje nečistoty. Po aplikaci vytvoří rovnoměrný film po celé ploše okna, nestéká a nezatéká za přístrojovou desku.VÝHODY Nestéká Provoní interiér Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu.

TECTANE - Čistič klimatizácie 400 ml

Čistič klimatizácie je ideálny penový prostriedok na čistenie klimatizácie v automobiloch, ale i bežných vetracích a ventilačných systémov kúpeľní a sáun. Vhodný pre digestor v domácnostiach a reštauračných zariadeniach.

TECTANE - Aktívny čistič 400 ml

Na odstránenie zlúpnutých zvyškov lepidiel po strhnutí starých grafík maskovacích pások, izolepových pások, textilných pások, samolepiek. Nepoškodzuje lak ani kov.

TECTANE - Čistič karburátorov 400 ml

Na dokonalé čistenie jednotlivých dielov karburátorov, ale i ako celku. Možno využiť na čistenie škrtiacich klapiek a ventilov pri chode na prázdno. Nespôsobuje oxidáciu oceľových častí zariadení a nenapadá gumové časti tesnenia strojov a strojných zariadení.

MOTIP - Čistič kolies 400 ml

Intenzívny čistiaci prostriedok na ráfiky na odstránenie apolárnych nečistôt.Má výborné čistiace vlastnosti, jednoducho a rýchlo aplikovateľný. Aplikácia Naneste na suchú, čistú handričku a leštite, kým sa nečistota neodstráni.

MOTIP - Čistič reťazí 400 ml

Čistiaci prostriedok na reťaze a ozubené kolieska. Má optimálny čistiaci účinok vďaka gélovej štruktúre v kombinácií s emulgačnými vlastnosťami a pomalému odparovaniu. Odstraňuje mazivo a olej. Aplikácia Dôkladne nastriekajte na ošetrované časti. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a pomaly otáčajte reťazou. Opláchnite vodou, dôkladne vysušte a namažte reťaz mazivom.

SANYTOL Dezinfekcia, univerzálny čistič 400 ml

Dezinfekcia SANYTOL Dezinfekcia, univerzálny čistič 400 ml: Univerzálny čistiaci prostriedok v spreji značky SANYTOL vám zaistí hygienicky čistú domácnosť. Tento prípravok nielenže najrôznejšie povrchy a predmety čistí, ale zároveň ich dôkladne dezinfikuje. Môžete ho použiť pri upratovaní a na dezinfekciu kúpeľne, kuchyne, izieb, kľučiek, telefónov, odpadkových košov a iných povrchov. Ponúka hneď trojaký účinok – bakteriálny, fungicídny a virucídny, vďaka čomu si môžete byť istí, že je o čis...

COLORMATIC Antistatický čistič plastov 400 ml

Čistič plastov je dôkladný a spoľahlivý čistič pre všetky plastové diely automobilu v interiéri i exteriéri. Je tiež vhodný pre hladkú kožu a vinyl. Spoľahlivo odstraňuje nečistoty, mastnotu, olej, silikón, vosk, decht, zbytky lepidla a pod. Ponúka vysokú čistiacu schopnosť a je vhodný pre zaistenie dobrej priľnavosti pre následné lakovanie. Ideálny pre bodové opravy a lakovanie plastových dielov. Aplikácia Pred striekaním pretrepte sprej počas niekoľkých sekúnd. Naneste sprej v 1-2 vrstvách na...

TECTANE - Čistič palubných dosiek 400 ml

Pre sviežu vôňu a vysoký lesk interiéru vášho automobilu. Čistí, ošetruje, chráni a konzervuje všetky plastové, gumové, koženkové a pryžové diely.Ochraňuje interiér vozidla proti znečisteniu, statickej elektrine a vlhkosti, osviežuje farby, odpudzuje prach. Neobsahuje silikón.

TECTANE - Čistič palubných dosiek 400 ml

Pre sviežu vôňu a vysoký lesk interiéru vášho automobilu. Čistí, ošetruje, chráni a konzervuje všetky plastové, gumové, koženkové a pryžové diely.Ochraňuje interiér vozidla proti znečisteniu, statickej elektrine a vlhkosti, osviežuje farby, odpudzuje prach. Neobsahuje silikón.

TECTANE - Penový aktívny čistič 400 ml

Na univerzálne čistenie autopoťahov, čalúnení a kobercov. Uplatní sa pri čistení škvŕn v domácnostiach, v autoservisoch, ale aj pri údržbe športového náradia. Účinný do hĺbky vlákien, osviežuje farby, rovnako tak matné, zašlé a zvetrané plastické hmoty. Odstraňuje silné znečistenia - tuk, olej a asfaltové škvrny. Čistenie poťahov a čalúnených sedačiek automobilov a autobusov, čalúnených kresiel sedačiek, sedacích súprav v hoteloch a v domácnostiach.

TECTANE - Oživovač / Čistič plastov 400 ml

Pre ochranu a oživenie vzhľadu plastových povrchov, sklolaminátu, vinylu a lakovaného dreva. Určený špeciálne pre spojlery, nárazníky, ozdobné lišty automobilov a plastové kufre motocyklov alebo skútre. Ochraňuje ošetrené diely pred atmosférickými a chemickými vplyvmi a pôsobením UV žiarenia. Odpudzuje prach, vlhko a vodu, zvyšuje lesk. Obsahuje silikón.

Presto Čistič motorov 400 ml technický sprej

Čistič motoru PRESTO je veľmi kvalitný a účinný čistič motoru. Vlastnosti výrobku: špeciálne vyvinutý k odstráneniu olejov a tukov, čistí motory a časti podvozku, nezanecháva zvyšky, silný odmasťovací účinok. Oblasti použitia: domácnosť: práčky, záhrada: elektrické stroje, vozidlá: motory.

MOTIP - Čistič plastu v spreji 400 ml

Špeciálny čistič na predmety, ktoré majú byť ošetrené plastom v spreji Sprayplast alebo ktoré boli ošetrené plastom v spreji Sprayplast.

Presto Čistič kontaktov 400 ml technický sprej

Presto univerzálne použiteľný čistič kontaktov elektroinštalácie, zaisťujúci dlhodobú elektrickú vodivosť. Vlastnosti výrobku: odstraňuje prach a zaoxidovanie, odpudzuje vlhkosť, transparentný, ochrana proti korózii. Oblasti použitia: domácnosť, televízory, náradie, vozidlá, kabeláž, spoje, zábava - hudobné systémy.

TECTANE - Čistič bŕzd bez acetónu 400 ml

Čistič bŕzd slúži na účinné čistenie kotúčových a bubnových bŕzd, obložení, brzdových valcov a puzdra, odstraňovanie olejových alebo tukových substrátov pri montáži a údržbe. Čistenie častí motoru, benzínovej a naftovej pumpy a čerpadla, pera, puzdra od starých olejov a mazadiel, možno ho tiež využiť pri drobných montážach alebo opravách. Nezanecháva zvyšky, odstráni staré nefunkčné a zatvrdnuté mazivá. Má vysoký čistiaci efekt a nie je agresívny voči pryžovému tesneniu ani plastovým časti...

SONAX Čistič přístrojové desky - energy 400 ml 354300

SONAX Čistič přístrojové desky - energy 400 ml 354300

SONAX Čistič přístrojové desky - inspiration 400 ml 353300

SONAX Čistič přístrojové desky - inspiration 400 ml 353300

SONAX Xtreme Pena čistič čalúnenia 400 ml 206300

SONAX XTREME Pena na čistenie alcantaryBalenie: 400 mlDôkladne a šetrne vyčistí sedadlá, poťahy, výplne dverí, strop interiéru, koberce z veľmi citlivého povrchu - alcantary. Pena tiež rýchlo a trvalo odstraňuje nepríjemné pachy ako cigaretový dym, pachy od zvierat, zaschnutého mlieka apod. Interiér prevonia sviežu vôňu. Navracia farbu a nezanecháva šmuhy.Kategória: alcantara, semiš, čalúnenie, pena, čistenie, interiér

Presto Čistič klimatizácie profi 400 ml technický sprej - pomaranč

Účinná pena na osvieženie vzduchu a čistenie klimatizačných a cirkulačných systémov vozidla. Antibakteriálne a fungicídne účinné látky cirkulujú vo vozidle, pri zavretých dverách a s motorom v chode. Oblasti použitia: vozidlá, nákladné vozy, autobusy. Sprej / pena sa aplikuje priamo do „fukarov“ v prístrojovej doske. Po dobe 30min sa pena rozloží na tekutinu, ktorá odvedie znečistenie zo vzduchového systému.

CARPLAN CARPLAN CISTIC A OSETRENIE PNEU.400 ml POL123

Názov produktu: LESK NA PNEUMATIKY CARPLAN 400ML Kód: POL123Dokonalý spôsob ako dosiahnuť dlhotrvajúci čierny lesk a mokrý vzhľad pneumatík. Tiež slúži ako ochrana povrchu pneumatiky.

HB BODY DEFENDAIR - Čistič povrchov v spreji transparentná 400 ml

Povrchový čistič, ktorý obsahuje 70% izopropylalkoholu a čistí akýkoľvek typ povrchu. Je vhodný na vonkajšie a vnútorné časti vozidiel, elektronické zariadenia, náradie a nábytok. Má miernu a príjemnú vôňu lesa.Aplikácia Pred použitím sprej dobre premiešajte po dobu 1-2 minút. Striekajte zo vzdialenosti 20-30 cm na čistenú plochu. Identifikácia nebezpečnostiKlasifikácia látky alebo zmesiKlasifikácia v súlade s nariadením (ES) č. 1272/200Prvky označovaniaOznačovanie v súlade s nar...

K2 RADIATOR FLUSH 400 ml - čistič chladiča a chladiaceho systému

Producer: K2, Volume: 400ml, cooler and cooling system cleaner Návod na použitie: 1. Prípravok vylejte do studeného chladiča. 2. Výkon kúrenia zapnite na maximum. 3. Naštartujte motor a nechajte ho bežať po dobu 15 až 20 minút. 4. Vypnite motor. 5. Keď vám motor auta vychladne nalejte chladiacu zmes. 6. Vyplachujte priestor chladiča vodou, až kým nebude voda čistá, bez usadenín. 7. Uzavrite vypúšťaciu zátku a vlejte do chladiča novú chladiacu kvapalinu. 8. Dohliadnite výšku hladiny chladiacej ...

TECTANE - Rýchly štart 400 ml

Rýchly štart - pre všetky druhy benzínových a naftových motorov, motocyklov, osobných a nákladných automobilov, v poľnohospodárstve i v priemysle. Určený pre autodielne, poľnohospodárov, domácich majstrov a motoristov. Umožňuje rýchly a jednoduchý štart motoru, zabraňuje zamrznutiu karburátoru a šetrí tým motor a batériu.

AF Maxiclene 400 ml

Čistiaca pena AF Maxiclene 400 ml: AF Maxiclene s objemom 400 ml je účinný penový čistič. Ide o veľmi šetrný prípravok, ktorý nepoškodí ani plastový materiál. Čistič nie je horľavý, má antistatické účinky a odstraňuje napríklad prach alebo mastnotu. Sprej sa veľmi ľahko aplikuje a dá sa používať aj na nábytok či koberce. Kľúčové vlastnosti čistiacej peny AF Maxiclene, 400 mlNehorľavá čistiaca pena AF Maxiclene s príjemnou citrónovou vôňouIdeálna na čistenie plastových častí, nábytku aj kober...

Muc-Off Chain Cleaner 400 ml

Čistič bicyklov Muc-Off Chain Cleaner 400 ml:Biologický čistič bicyklov Muc-Off Chain Cleaner 400 mlČistiaci prostriedok Muc-Off Chain Cleaner s objemom 400 ml skvele slúži na rýchle a účinné odstránenie hrubej špiny, tukov, vazelíny a olejov zo všetkých druhov hnacích reťazí vrátane reťazí s gumovými tesniacimi krúžkami. Využitie má najmä pri bicykloch, ale aj motocykloch. O reťaz sa dôkladne stará a zanecháva ju dokonale čistú. Jeho jedinečné zloženie je obohatené o najmodernejšie rozpúšťa...

Čistič na parkety a korok 750 ml

Čistiaci prípravok bez rozpúšťadiel na čistenie po pokládke a pravidelné bežné čistenie všetkých lakovaných drevených a korkových podláh. POUŽITIEČistič na parkety a korok rozrieďte v pomere 1:200 (50 ml na 10 litrov vody) a týmto roztokom podlahu navlhko vytrite. Veľké plochy môžu byť čistené roztokom 1:200 až 1:400 sprejovou metódou v spojení s jednokotúčovým rotačným strojom SRP 1 s bielou alebo červenou podložkou. Mastné škvrny, ryhy od podpätkov a iných tvrdošijných nečistôt odstránite ner...

Muc-Off Disc Brake 400 ml

Čistič bicyklov Muc-Off Disc Brake 400 ml:Odmasťovač bŕzd Muc-Off Disc Brake 400 mlČistiaci prostriedok Muc-Off Disc Brake s objemom 400 ml je špeciálne určený na čistenie brzdového systému. Rýchlo a účinne čistí a odmasťuje všetky druhy kotúčových bŕzd aj v tých najťažších podmienkach. Hĺbkovo odstraňuje brzdový prach, olej, kvapaliny, špinu a ďalšie nečistoty zo všetkých brzdových komponentov. Pomáha tak zvýšiť brzdný výkon doštičiek. Jeho veľkou prednosťou je unikátne zloženie, ktoré je o...