Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Cistic cd a dvd dedra

Nájdených:    4 produkty

Univerzály čistič Emag pre zlato, šperky, okuliare, CD, DVD, atď.

Zmiešavací pomer 1: 100 Tento text bol preložený strojovo. Riedenie v pomere 1:100·Pre zlato, šperky, okuliare, DVD, atď.·Až 50 litrov čistiaceho roztoku Čistiace prísady používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte štítok a informácie o produkte. 1x 500 ml čistiacej prísady.

Univerzálny čistič na optiku Kontakt Chemie KONTAKT IPA 77109-AA, 200 ml

Vysoko čistý izopropylalkohol na profesionálne čistenie optických okuliarov. Z CD a DVD sa tiež rýchlo odstránia nečistoty a odtlačky prstov. Tento text bol preložený strojovo. Odstráni odtlačky prstov·Na čistenie optických okuliarov

ŠK SPEKTRUM Isopropanol 1L

Isopropanol je rozpúšťadlo na oleje, lepidlá a laky. Je to výborný čistič na CD a DVD mechaniky a výborne odstraňuje vodu z elektrických zariadení po zasiahnutí vodou.

Ultrazvukové čistenie UC 6620 Grundig GMS1060, 500 ml

Intenzívne a jemné čistenie pomocou ultrazvuku pomocou dvojitej polvlny. Vhodné pre: žiletkové hlavice, strihacie súpravy na strihanie vlasov, zubné kefky, zubné protézy, rovnátka, šperky, vodotesné hodinky, okuliare, CD / DVD, hrebene a oveľa viac Tento text bol preložený strojovo. Výkon: 50 W·600 ml nádrž na vodu·Odnímateľný kôš s integrovaným držiakom hodiniek Ultrazvukový čistič·návod.