Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Cinka na maskrty tvrda guma trixie

Nájdených:    3 produkty

ČINKA NA MAŠKRTY, TVRDÁ GUMA 15cm TRIXIE

Činka na maškrty, tvrdá guma 15cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Gumová činka z tvrdej gumy, ktorá skvele zabaví Vášho psieho spoločníka. Činka má dva plniace otvory, takže je vhodná aj na úschovu maškŕt. Činka sa vyrába z prírodného kaučuku a je ľahko umývateľná.

LABYRINT-SNACKY LOPTA NA MAŠKRTY 9cm

Labyrint-Snacky lopta na maškrty tvrdá guma 9 cm TRIXIE je aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty. Vnútri balónika sú gumové prepážky v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre keď balón pes kotúľa či ho hryzie palsky vypadávajú. Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.

LABYRINT-SNACKY LOPTA NA MAŠKRTY 6cm

Labyrint-Snacky lopta na maškrty tvrdá guma 6 cm TRIXIE je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Aktívna hračka, do ktorej je možné umiestniť maškrty. Vnútri balónika sú gumové prepážky, v ktorých sa palsky záchytnou a pri hre, keď balón pes kotúľa či ho hryzie, palsky vypadávajú. Hračka s motiváciou maškŕt je výbornou výcvikovú pomôckou.