Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Christina aguilera edp 50 ml 50 ml

Nájdených:    18 produktov

Christina Aguilera Woman - EDP 50 ml

Christina Aquilera uvádza na trh svoj nový parfum Woman. Táto vôňa stelesňuje naozajstnú ženskosť. Ženu zmyselnú, radostnú a predovšetkým ženu, ktorá sa cíti sexy. Vôňa otvára akordy bergamotu, ružového korenia, liči a hrušky. Srdce patrí magnólii, ružu, listu fialky a medu. Základ sa skladá z ambry, fazule Tonky a santalového dreva. Navoňajte sa parfumom, ktorý bol uvedený na trh v roku 2014.

Christina Aguilera Christina Aguilera 50 ml parfumovaná voda pre ženy

Christina Aguilera Christina Aguilera Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Christina Aguilera Christina Aguilera 50 ml parfumovaná voda tester pre ženy

Christina Aguilera Christina Aguilera Parfumovaná voda pre ženy 50 ml tester

Christina Aguilera Christina Aguilera by Night 50 ml parfumovaná voda pre ženy

Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Christina Aguilera parfumovaná voda dámska 50 ml

Zmyselnosť a sila zvodnosti. Prvá vôňa Christiny Aquilera je určená ženám, ktoré sa cítia silné a užívajú si svojej ženskosti. Zmes ovocia v hlave vône, ktorú dopĺňa kvetinové srdce s kvapkou šťavnatej slivky, vás bude sprevádzať po celý deň. Celú kompozíciu tejto jedinečnej vône završuje pižmo, ambra, vzácne drevá a krémová vanilka. Buďte aj vy očarujúce, elegantné a zvodná!O tejto vôni vám viac napovie náš magazín.

Christina Aguilera Christina Aguilera by Night 50 ml parfumovaná voda tester pre ženy

Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Parfumovaná voda pre ženy 50 ml tester

Christina Aguilera Unforgettable parfumovaná voda dámska 50 ml

Unforgettable od Christina Aguilera je vôňa pre všetky ženy, ktoré chcú urobiť dojem a zanechať nezabudnuteľnú stopu. Hlava vône je ovocná s tónmi slivky a granátového jablka. Srdce je kvetinové s vôňami ruží a jazmínu. V závere vôňu zafixuje kašmírové drevo, vanilka a fazuľa Tonka. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Christina Aguilera Definition parfumovaná voda dámska 50 ml

Definition od značky Christina Aguiera je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Ovocná hlava sa skladá z bergamotu, mandarínky a červeného jablka. Kvetinové srdce tvorí vanilková orchidea. V základe sa prelína kombinácia dreva hinoki, šedej ambry, heliotropu a pižma. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2017.

Christina Aguilera Unforgettable 50 ml parfumovaná voda pre ženy

Christina Aguilera Unforgettable Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Christina Aguilera Christina Aguilera darčeková kazeta poškodená krabička pre ženy parfumovaná voda 15 ml + sprchovací gél 50 ml

Christina Aguilera Christina Aguilera Darčeková kazeta pre ženy parfumovaná voda 15 ml + sprchovací gél 50 ml poškodená krabička

Christina Aguilera By Night parfumovaná voda dámska 50 ml

Christina Aguilera By Night je zvodná vôňa s nádychom hravosti. Oslavuje zmyselnosť a ženskosť v každej z nás. Christina hovorí: "Milujem ten čas, keď sa chystám večer von. K tomu, aby som sa cítila žensky a sebavedome mi stačí moja obľúbená vôňa. "O tejto vôni vám viac napovie náš magazín.

Christina Aguilera Red Sin parfumovaná voda dámska 50 ml

Red Sin je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy a dievčatá od značky Christina Aguilera, ktorá bola verejnosti prvýkrát predstavená v októbri 2012. Táto vôňa je oslavou ženstva s provokatívnym symbolom červenej farby. V úvode vône sa skrýva jablko a škorica, v srdci cyklámen. Záver je zložený zo santalového dreva, pižma a zázvoru.

Christina Aguilera Woman 50 ml parfumovaná voda tester pre ženy

Christina Aguilera Woman Parfumovaná voda pre ženy 50 ml tester

Christina Aguilera Red Sin 50 ml parfumovaná voda pre ženy

Christina Aguilera Red Sin Parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Christina Aguilera Red Sin parfémovaná voda pre ženy 50 ml

Parfémovaná voda Red Sin od značky Christina Aguilera bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

Christina Aguilera Definition parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Parfumovaná voda Christina Aguilera Definition je rýdzo ženskou vôňou, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti neprehliadnuteľná.kvetinová vôňapre zmyselnú ženuna každodenné nosenie

Christina Aguilera By Night parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Parfumovaná voda Christina Aguilera By Night je rýdzo ženskou vôňou, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti neprehliadnuteľná.kvetinovo-ovocná vôňapre zmyselnú ženuna večerné nosenie a špeciálne príležitosti

Christina Aguilera Violet Noir parfumovaná voda pre ženy 50 ml

kvetinovo-orientálnapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť