Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Cappuccino cokolada vivani 100g bio

Nájdených:    12 produktov

Vivani Bio Cappuccino čokoláda 100 g

Bio Cappuccino čokoláda 100g Táto vynikajúca čokoláda sa skladá z dvoch vrstiev: spodná mliečna čokoláda ochutená voňavým espressom je pokrytá vrstvou bielej čokolády obsahujúcu sušenú šľahačku a pravú vanilku.

VIVANI bio čokoláda horká nugátová 100g

Vynikajúci horká čokoláda s veľmi jemne mletými orieškami (orieškovú pastou). Čokoláda neobsahuje mlieko a je vhodná pre vegánov.

VIVANI bio čokoláda biela chrumkavá 100g

Chrumkavá biela čokoláda výrazne kakaovo mliečnej chuti (29% kakaového masla) obsahuje ryžové křupíky a pravú Bourbon vanilkou. Čokoláda neobsahuje sójový lecitín ani iný emulgátor.

Vivani - Bio tmavá čokoláda chilli 70%, 100g

Vivani - Bio tmavá čokoláda chilli 70%, 100g 70% jemného kakaa Arriba, prírodný trstinový cukor a chilli. Táto čokoláda je holdom dávnym civilizáciám Mayov a Aztékov. Kakao z pôvodných oblastí južnej Ameriky a so štipkou pálivého chilli. Takto pripravovali svoj nápoj bohov ich šamani.

Vivani Bio Mliečna čokoláda s mandľami 100g 1 x 100 g

Bio Mliečna čokoláda s mandľami 100g Výberová jemná čokoláda osladená prírodným trstinovým cukrom so štedrou porciou veľkých chrumkavých mandlí. Neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor.

Vivani Bio Mliečna čokoláda 100 g

Bio Mliečna čokoláda 100g Jemná mliečna čokoláda sladená prírodným trstinovým cukrom, ktorá neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor. Parfumovaná je pravou Bourbon vanilkou a zjemnená sušenou šľahačkou.

Vivani Bio Horká čokoláda nugátová 100 g

Bio Horká čokoláda nugátová 100g Výborná horká čokoláda s veľmi jemne pomletými orieškami (s orieškovou pastou). Čokoláda neobsahuje mlieko a je vhodná pre vegánov.

Vivani Bio Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 100 g

Bio Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 100g Jemná mliečna čokoláda so sušenou šľahačkou a vysokým podielom chrumkavých ľahko pražených lieskových orieškov. Parfumovaná je pravou Bourbon vanilkou.

Vivani - Bio tmavá čokoláda 89 % Peru zázvor kurkuma, 80g

Vivani - Bio tmavá čokoláda 89% Peru zázvor kurkuma, 80g Táto odrodová čokoláda s 89% kakaa Criollo z Peru je skutočná pokladnice chuťou a vôní. Vzácna pôvodná od...

Vivani Horká čokoláda 70% pomarančová 100 g

Bio Horká čokoláda 70% pomarančová 100g Jemná horká čokoláda s vysokým obsahom kakaových častí parfumovaná pomarančovou silicou a sladená prírodným trstinovým cukrom. Neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor a je vhodná pre vegánov.

Tmavá čokoláda s pomarančom VIVANI 100 g

Táto tmavá čokoláda dochutená esenciálnym pomarančovým olejom je potešením pre všetky chuťové poháriky. Je výhercom ocenenia "Best of Bio-award 2006" a víťazom zlatého ocenenia DLG. Obsah: 100g Zloženie: kakaová hmota*, surový trstinový cukor*, kakaové maslo*, esenciálny pomarančový olej* (* = z ekologického kontrolovaného poľnohospodárstva) Obsah kakaa: minimálne 70% Nutricné hodnoty na 100 g: energetická hodno...

Čokoláda biela s vanilkou iChoc 80 g

Biela čokoláda, ktorá namiesto mlieka obsahuje sušený ryžový nápoj (ryžové „mlieko“). Neobsahuje kravské mlieko a je preto vhodná aj pre vegánov. Neobsahuje žiadne náhrady tukov, len kakaové maslo. Je ochutená pravou bourbon vanilkou. Čokoláda je vyrobená zo surovín z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a je v bio kvalite. Na výrobu boli použité druhy kakaových bôbov v špičkovej kvalite. Čokoláda je sladená trstinovým cukrom, ktorý obsahuje trs...