Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Canvit nutrimin pre psy 230g new

Nájdených:    7 produktov

Canvit Nutrimin vhodné ako každodenný doplnok výživy pre psy 230g

Obsah Canvit Nutrimin 230 g, vo vnútri balenia je priložená odmerka, zarovnaná odmerka obsahuje približne 4 g produktu. Charakteristika Canvit Nutrimin Vhodné ako každodenný doplnok výživy k domácky pripravovanej strave. Rizikom domácky pripravovanej stravy je nevyrovnaný obsah vitamínov a ďalších nepostrádatelných látok. Canvit Nutrimin obsahuje všetky vitamíny, minerály a stopové prvky nevyhnutné pre zdravé fungovanie organizmu. Pravidelným podávaním prípravku k domácemu jedlu zabezpečíte bez...

Canvit Nutrimin pre psov 230g nový

Vhodné ako každodenný doplnok výživy k domácej strave.

Canvit Sport pre psov 230g nový

Vhodné pre: športové psy, záchranárske psy, pracovné psy.

Canvit Junior pre psov 230g nový

Probiotiká zlepšujú trávenie a imunitu. Vitamíny a organicky viazané stopové prvky podporujú zdravý vývoj. Vhodné pre šteňatá a mladé psy v období rastu.

Canvit Multi MAXI s príchuťou pre psov 230g

Vitamíny na denné použitie pre psy s hmotnosťou od 15 kg

Canvit Biocal Plus MAXI s príchuťou pre psov 230g

Vápnik a fosfor na podporu rastu a regenerácie kostí pre psy s hmotnosťou od 15 kg

Canvit Chondro Maxi pre psov s príchuťou tbl.76/230g

Kĺbová výživa pre veľké psy vo forme ochutených pečeňových tabliet. Účinný prípravok na prevenciu problémov pohybového aparátu a kvalitnú regeneráciu kĺbov. Pre šteňatá veľkých plemien, mladé rastúce psy, psy s nadváhou a obezitou, staršie a starnúce psy, dospelé psy so zvýšeným rizikom pohybových problémov (športové a pracovné psy, psy plemien so sklonom k ochoreniam kĺbov atď.)