Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Canon pgi 9gy originalne seda

Nájdených:    4 produkty

Canon PGI-9GY šedá (1042B001)

Cartridge Canon PGI-9Grey:Špičkový atrament profesinálnej kvality pre tlačiareň Canon Pro9500. Tento produkt je testovaný a 100 % garantovaný firmou Canon. Ide o pigmentový atrament „Lucia“ používaný aj na profesionálne 17-palcové tlačiarne imagePROGRAF iPF5000 a poskytuje výnimočnú úroveň stálosti obrazu. Atrament je určený pre komerčnú tlač, fotografov profesionálov a umeleckú tvorbu. Je vybavený technológiou FINE pre výraznejšiu ostrosť a detaily.Parametre a špecifikácia:Obsah:14 m...

Canon PGI-9GY šedá (grey) originálna cartridge

Originálna šedá (grey) atramentová cartridge Canon PGI-9GY. Originálne atramentové náplne sú vyrobené tak, aby s ich pomocou bolo dosiahnuté najefektívnejšieho tlače. Vďaka originálneho spotrebného materiálu dosahujú špičkovej kvality tlače.

Canon PGI-72GY šedá (grey) originálna cartridge

Originálna šedá (grey) atramentová cartridge Canon PGI-72GY. Originálne atramentové náplne sú vyrobené tak, aby s ich pomocou bolo dosiahnuté najefektívnejšieho tlače. Vďaka originálneho spotrebného materiálu dosahujú špičkovej kvality tlače.

Canon PGI-29 sada originálna cartridge

Originálne foto čierna/matná čierna/šedá/svetle šedá/tmavá šedá/oplimalizátor farebnosti (photo black/matte black/grey/light grey/dark grey/color optimizer) atramentové cartridge Canon PGI-29. Originálne atramentové náplne sú vyrobené tak, aby s ich použitím bolo dosiahnuté najefektívnejšieho tlače. Vďaka originálneho spotrebného materiálu dosahuje špičkovej kvality tlače.