Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Cacharel amor amor toaletna voda 30 ml w

Nájdených:    6 produktov

Cacharel Amor Amor toaletná voda dámska 30 ml

Cacharel Amor Amor je dámska kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá evokuje nápoj lásky, rýdziu rozkoš. Žena, ktorá si oblečie Amor Amor, sa stane zvodnou, očarujúcou a v každom okamihu žiaducou. Amor Amor je romantická vôňa, ktorá sľubuje nevšedné zážitky. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2003.

Cacharel Amor Amor toaletná voda pre ženy 30 ml

Toaletná voda Amor Amor od značky Cacharel bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.

Cacharel Amor Amor toaletná voda pre ženy 30 ml

Toaletná voda Cacharel Amor Amor Amor Amor je rýdzo ženskou vôňou, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti neprehliadnuteľná.kvetinovo-ovocná vôňapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

Cacharel Amor Amor Electric Kiss toaletná voda pre ženy 30 ml

Toaletná voda Cacharel Amor Amor Electric Kiss sa stane vašou tajnou zbraňou v zvádzaní! Objavte aj vy zmyselnú vôňu, ktorá dokonale doplní vaše jedinečné charizma.kvetinovo-ovocná vôňapre zmyselnú ženuna bežné nosenie, al

Cacharel Amor Amor 30ml

Cacharel Amor Amor - toaletná voda s rozprašovačom 30 ml Dámska kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá evokuje nápoj lásky, rýdzi rozkoš. Žena, ktorá použije tutovodu, sa stane zvodnú, očarujúcu ,v každom okamihu žiaduca.