Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Ca mg zn vit d tbl 30

Nájdených:    25 produktov

Robicold tbl obd 200 mg/30 mg (blis.) 1x20 ks

Liek obsahuje dve liečivá: ibuprofen a pseudoefedrín. Ibuprofen patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú „nesteroidné protizápalové lieky“ (NSAID). Pomáha zmierniť bolesť a znížiť vysokú teplotu (horúčku). Pseudoefedrín patrí do skupiny liekov, dekongestant, ktorý pomáha prečistiť nosové dutiny a zmierniť zdurenie nosovej sliznice. Liek sa použ&iacut...

Etrixenal 250 mg tbl 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo nazývané naproxén. Je to „nesteroidný protizápalový liek“ alebo NSAID (z anglického slova Non Steroidal Anti Inflammatory Drug). Liek môže zmierňovať bolesť, opuch, sčervenenie a pálenie (zápal). Používa sa u dospelých na krátkodobé zmiernenie náhlej miernej alebo stredne silnej bolesti svalov, kĺbov a šliach spôsobenej napríklad zraneniam...

Etrixenal 250 mg tbl 1x10 ks

Liek obsahuje liečivo nazývané naproxén. Je to „nesteroidný protizápalový liek“ alebo NSAID (z anglického slova Non Steroidal Anti Inflammatory Drug). Liek môže zmierňovať bolesť, opuch, sčervenenie a pálenie (zápal). Používa sa u dospelých na krátkodobé zmiernenie náhlej miernej alebo stredne silnej bolesti svalov, kĺbov a šliach spôsobenej napríklad zraneniam...

NOOTROPIL 1200 mg tbl flm 1x60 ks

Liek obsahuje liečivo piracetam priamym účinkom priaznivo ovplyvňuje funkciu mozgových buniek v oblasti učenia a pamäti, bdelosti a vedomia ako u zdravých ľudí, tak aj u chorých, ktorí majú funkčné poruchy mozgu. Bežne nevyvoláva sedáciu (útlm). Piracetam sa používa u dospelých pacientov na: symptomatickú liečbu organického psychosyndrómu – porucha mozgovej činnosti, ako j...

Lucetam 800 mg tbl flm 1x30 ks

Piracetam, účinná látka tohto lieku, priaznivo ovplyvňuje funkciu mozgových buniek v oblasti učenia a pamäti, bdelosti a vedomia ako u zdravých ľudí, tak aj u chorých, ktorí majú funkčné poruchy mozgu.  U dospelých pacientov sa používa na: symptomatickú liečbu organického psychosyndrómu – porucha mozgovej činnosti, ako je strata pamäti, porucha pozornosti a nedost...

Lucetam 400 mg tbl flm 1x60 ks

Piracetam, účinná látka tohto lieku, priaznivo ovplyvňuje funkciu mozgových buniek v oblasti učenia a pamäti, bdelosti a vedomia ako u zdravých ľudí, tak aj u chorých, ktorí majú funkčné poruchy mozgu.  U dospelých pacientov sa používa na: symptomatickú liečbu organického psychosyndrómu – porucha mozgovej činnosti, ako je strata pamäti, porucha pozornosti a nedost...

LUCETAM 1200 mg tbl flm 1x60 ks

Piracetam, účinná látka tohto lieku, priaznivo ovplyvňuje funkciu mozgových buniek v oblasti učenia a pamäti, bdelosti a vedomia ako u zdravých ľudí, tak aj u chorých, ktorí majú funkčné poruchy mozgu.  U dospelých pacientov sa používa na: symptomatickú liečbu organického psychosyndrómu – porucha mozgovej činnosti, ako je strata pamäti, porucha pozornosti a nedost...

MIG-400 tbl flm 400 mg (blis.) 1x10 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidové protizápalové liečivo, NSAID) s horúčku znižujúcimi (antipyretickými) vlastnosťami. Liek sa používa na symptomatickú liečbu: miernej až stredne silnej bolesti horúčky Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí a deti od 12 rokov (s telesnou hmotnosťou > 40 kg)...

MIG-400 tbl flm 400 mg (blis.) 1x30 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek (nesteroidové protizápalové liečivo, NSAID) s horúčku znižujúcimi (antipyretickými) vlastnosťami. Liek sa používa na symptomatickú liečbu: miernej až stredne silnej bolesti horúčky Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Dospelí a deti od 12 rokov (s telesnou hmotnosťou > 40 kg)...

Dicuno 25 mg filmom obalené tablety tbl flm 25 mg (blis.) 1x30 ks

Liek obsahuje liečivo draselná soľ diklofenaku. Patrí do skupiny liekov známych ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Má protizápalový, pôsobiaci proti bolesti a horúčku znižujúci účinok. Liek sa používa na symptomatickú liečbu akútnej bolesti miernej až strednej intenzity a na symptomatickú liečbu akútnych migrenóznych bolestí hlavy. Spôsob použiti...

NUROFEN 200 mg tbl obd (blis.) 1x24 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Patrí medzi lieky označované ako analgetiká (lieky na tlmenie bolesti), antipyretiká (lieky na tlmenie horúčky) a nesteroidové antireumatiká (lieky na tlmenie zápalu). Liek sa používa na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, ako je bolesť hlavy (vrátane migrény), bolesť chrbtice, bolesť zubov, menštruačná bolesť, bolesť svalov a kĺbov, bolesť po...

VERAL 25 mg tbl ent (blis. Al/PVC) 1x30 ks

Liek obsahuje liečivo sodná soľ diklofenaku, ktoré patrí medzi nesteroidné protizápalové liečivá. Používa sa pri liečení bolesti a zápalu. Odstraňuje zápalové príznaky ako je bolesť a opuch a tiež znižuje horúčku. Neovplyvňuje príčiny zápalu. Liek sa užíva pri liečbe nasledovných stavov: vyvrtnutie a bolesti kĺbov, natiahnutie a bolesti svalov alebo iné poú...

VERAL 25 mg tbl ent (blis. Al/PVC) 1x30 ks

Liek obsahuje liečivo sodná soľ diklofenaku, ktoré patrí medzi nesteroidné protizápalové liečivá. Používa sa pri liečení bolesti a zápalu. Odstraňuje zápalové príznaky ako je bolesť a opuch a tiež znižuje horúčku. Neovplyvňuje príčiny zápalu. Liek sa užíva pri liečbe nasledovných stavov: vyvrtnutie a bolesti kĺbov, natiahnutie a bolesti svalov alebo iné poú...

NUROFEN pre deti Active tbl oro 100 mg 1x12 ks

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liečiv. Ibuprofén tlmí bolesti, má protizápalové účinky a znižuje horúčku. Liek sa používa: na tlmenie miernych až stredne silných bolestí, ako sú bolesť hlavy, bolesť zubov, bolesť chrbtice, pri bolestiach a horúčke spojených s prechladnutím a chrípkou, pri ...

ACC LONG tbl eff 600 mg (vre.Al/papier) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého viskózneho hlienu, ako sú: chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída (zápal priedušiek), bronchiektázie (rozšírenie priedušiek), priedušková astma...

ACC LONG tbl eff 600 mg (vre.Al/papier) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého viskózneho hlienu, ako sú: chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída (zápal priedušiek), bronchiektázie (rozšírenie priedušiek), priedušková astma...

ACC LONG tbl eff 600 mg (vre.Al/papier) 1x10 ks

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého viskózneho hlienu, ako sú: chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída (zápal priedušiek), bronchiektázie (rozšírenie priedušiek), priedušková astma...

ACC LONG tbl eff 600 mg (vre.Al/papier) 1x6 ks

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého viskózneho hlienu, ako sú: chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída (zápal priedušiek), bronchiektázie (rozšírenie priedušiek), priedušková astma...

ACC LONG tbl eff 600 mg (vre.Al/papier) 1x10 ks

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Užíva sa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého viskózneho hlienu, ako sú: chrípka, zápaly priedušnice, akútna i chronická bronchitída (zápal priedušiek), bronchiektázie (rozšírenie priedušiek), priedušková astma...

ASPIRIN PROTECT 100 tbl ent 100 mg (blis.Al/PP priehľ.) 1x20 ks

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien. Enterosolventné tablety zaručujú rozpustenie tablety až v zásaditom prostredí tenkého čreva, čo chráni sliznicu žalúdka. Liek sa používa: ako súčasť štandardnej liečby nestabilnej srdcovej angíny (angi...

PIRACETAM AL 800 tbl flm 800 mg (blis. PVC/Al) 1x50 ks

Liek ovplyvňuje funkciu mozgových buniek (je to nootropná látka), ako u zdravých ľudí, tak aj u chorých, ktorí majú funkčné poruchy mozgu. Bežne nevyvoláva sedáciu (útlm). U dospelých pacientov sa používa na: symptomatickú liečbu organického psychosyndrómu – porucha mozgovej činnosti, ako je strata pamäti, porucha pozornosti a nedostatok motivácie.  ...

PIRACETAM AL 800 tbl flm 800 mg (blis.PVC/Al) 1x30 ks

Liek ovplyvňuje funkciu mozgových buniek (je to nootropná látka), ako u zdravých ľudí, tak aj u chorých, ktorí majú funkčné poruchy mozgu. Bežne nevyvoláva sedáciu (útlm). U dospelých pacientov sa používa na: symptomatickú liečbu organického psychosyndrómu – porucha mozgovej činnosti, ako je strata pamäti, porucha pozornosti a nedostatok motivácie.  ...

ACC 200 šumivé tablety tbl eff 200 mg (tuba Al) 1x20 ks

Liek obsahuje liečivo acetylcysteín. Acetylcysteín rozpúšťa všetky zložky, ktoré spôsobujú viskozitu hlienu a podporuje tým jeho vykašliavanie. Liek sa používa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú spojené s intenzívnou tvorbou hustého viskózneho hlienu. Bez porady s lekárom možno liek užívať pri ochoreniach d&yacu...

Ibuprofen Dr.Max 400 mg filmom obalené tablety tbl flm (blis.PVC/Al-nepriehľadný) 1x48 ks

Liek patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú NSAID (nesteroidné protizápalové lieky), ktoré tlmia bolesť, zápal a znižujú horúčku. Používa sa na zmiernenie miernej až stredne silnej bolesti, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti zubov, menštruačné bolesti, a na zníženie horúčky. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy D&...

Canesten GYN Kombi tbl vag (blis.Al) 1x500 mg + crm der (tuba Al) 1x20 g, 1x1 set

Liek (vaginálna tableta) je širokospektrálne antimykotikum, ktoré sa používa na liečbu gynekologických zápalov pošvy spôsobených hubovitými mikroorganizmami, kvasinkami a plesňami (predovšetkým rodu Candida). Okrem toho pôsobí proti Trichomonas vaginalis a ďalej proti infekciám pošvy spôsobeným grampozitívnymi mikróbmi, predovšetkým strept...