Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Burberry body toaletna voda 85 ml 85 ml

Nájdených:    8 produktov

Burberry Body Tendre toaletná voda dámska 85 ml

V roku 2013 uviedla na trh značka Burberry dámsku vôňu Body Tender. Táto cyprusovo-ovocná vôňa je určená pre všetky ženy, ktoré milujú luxusné a neobyčajné vôňa. Hravo v sebe kombinuje zložky drevité s ovocnými, táto toaletná voda vás nadchne a nepustí!

Burberry Body Tender 85 ml toaletná voda pre ženy

Burberry Body Tender Toaletná voda pre ženy 85 ml

Burberry Body Tender toaletná voda pre ženy 85 ml

Toaletná voda Body Tender od značky Burberry bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 85 ml vami vybraté vône.

Burberry Body Tender toaletná voda pre ženy 85 ml

Toaletná voda Burberry Body Tender vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Dokonale podporí váš prirodzený pôvab a nenútenú sofistikovanosť.kvetinovo-ovocná vôňapre romantickú ženuna denné nosenie, predovšetk

Burberry Body parfumovaná voda dámska 85 ml

Značka Burberry uvádza na trh vôňu Body, ktorej tvárou je Rosie Huntington-Whiteley, modelka a herečka, ktorú poznáte z filmu Transformers 3. Je nenútene zmyselná a krásna. Už skôr si ju kreatívny riaditeľ Christopher Bailey vyberal pre reklamné kampane Burberry, v tejto kampani je Rosie odetá do ružovozlatého saténového plášťa. Vôňa Body je zamatová, elegantný, hrejivá a zmyselná - je ušitá žene priamo na mieru. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2011.

Burberry Body parfémovaná voda pre ženy 85 ml

Parfémovaná voda Body od značky Burberry bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 85 ml vami vybraté vône.

Burberry Body parfumovaná voda pre ženy 85 ml

Parfumovaná voda Burberry Body Body vás zahalí do svojho elegantného závoja a stane sa nenahraditeľnou súčasťou vašej osobnosti.cyprusové vôneovocná vôňapre modernú sebavedomú ženuna celodenné nosenie