Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Bros pasca na octomilky

Nájdených:    15 produktov

BROS 00477 PASCA NA KRTKOV

PASCA NA KRTKOV BROS . Je ekologická forma odchytu krtkov, so signalizáciou. Umožňuje hlodavcom i krtkom vstup do pasce, ale von už nie. Keď je zviera vo vnútri, západka sa zaklapne a zabráni jeho úniku, zdvihne sa zástavka, ktorá

BROS 02246 PASCA NA MYSI KOVOVA

KOVOVÁ PASCA NA MYŠI BROS . S účinným mechanizmom chytania myší.

BROS 02247 PASCA NA POTKANY KOVOVA

KOVOVÁ PASCA NA POTKANY BROS . S účinným mechanizmom na chytanie potkanov.

BROS 02245 PASCA NA MYSI DREVENA

DREVENÁ PASCA NA MYŠI BROS . Z bukového dreva, odolná voči vlhkosti.

BROS LEPOVA PASCA NA SVABY - TUNEL

LEPOVÁ PASCA . BROS lepová pasca na šváby v tvare tunela, neobsahuje chemikálie a nevysychá, s výdržou 4 mesiace. Možno používať v nemocniciach. . Použitie . lep vyberte z obalu a umiestnite v miestach najčastejšieho výskytu hmyzu.

BROS 02210 PASCA NA MYSI PLASTOVA

PLASTOVÁ PASCA NA MYŠI BROS . V čiernej farbe, odolná voči vlhkosti, s pohodlným obsluhovaním a nádobou na nástrahu, ktorá umožňuje bezpečné nastavenie pasce.

Pasca na myši BROS drevená malá

Kvalitní Pasca na myši BROS drevená malá z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Hubiče, lapače a odpudzovače škodcov, hmyzu a hlodavcov | Pasce na myši a lapače slimákov.

Pasca na myši BROS kovová malá

Kvalitní Pasca na myši BROS kovová malá z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Hubiče, lapače a odpudzovače škodcov, hmyzu a hlodavcov | Pasce na myši a lapače slimákov.

BROS 04167 PASCA NA MYSI DREVENA 2 KS

DREVENÁ PASCA NA MYŠI BROS . Z bukového dreva, odolná voči vlhkosti. V balení 2 ks.

Pasca na krtkov BROS rúrková so signalizáciou

Kvalitní Pasca na krtkov BROS rúrková so signalizáciou z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Hubiče, lapače a odpudzovače škodcov, hmyzu a hlodavcov | Pasce na myši a lapače slimákov.

BROS NASTRAHA NA SLIMAKY 2 KS

NÁSTRAHA NA SLIMÁKY . Nástraha na slimáky BROS je pasca na sledovanie a chytanie všetkých druhov slimákov. Vo vnútri zariadenia je kvapalina s obsahom atraktanu, ktorá účinne láka slimáky, ktoré poškodzujú rastliny a zeleninu. Jedna

BROS nástraha na muchy 2 ks

Okrasná účinná náplasť priťahujúca muchy a octomilky. Je bez zápachu a možno ju používať vo všetkých typoch uzavretých miestností (vrátane detskej izby). Vďaka jej univerzálnemu dizajnu ju môžeme umiestniť kdekoľvek na okennú tabuľu, zatiaľ čo jej štruktúra skrýva prilepený hmyz pred pohľadom. Vďaka silno lepivému povrchu má vysokú účinnosť. Balenie: 2 ks.

Papírna Moudrý Pasca na osy nádobka

Pasca je určená k odchytu obtiažneho lietajúceho hmyzu. Chráni pred dotieravým hmyzom na záhradách, balkónoch, v altánoch a podobne. Účinkuje bez chemikálií. Ako náplň postačí ovocný sirup, džús alebo iné sladké, najlepšie kvasiace nápoje. Návod na použitieOdskrutkujte biely uzáver a do pasce nalejte pripravenej lákadlo, napr. Sirup, sladký nápoj či pivo. Potom naskrutkujte uzáver späť a takto pripravený lapač zaveste za šnúrku alebo položte na miesto, ktoré chcete chrániť pred ...

BROS 00492 SPREJ PROTI MUCHAM A KOMAROM 400 ML

BROS SPREJ PROTI MUCHÁM A KOMÁROM 400 ML . Je aerosólový prípravok, ktorý pôsobí okamžite. Používa sa v interiéri a hodí sa okrem múch a komárov aj na mole, šváby, octomilky vošky a iný lietajúci či lezúci hmyz.

BROS LAPAC OS, SRSNOV A MUCH, NAHRADNA NAPLN 200 ML

LAPAČ . BROS Lapač ôs, sršňov a múch je pasca na vonkajšie použitie. S obsahom feromónu a zmesi prírodných vôní, ktoré vábia hmyz aj zo vzdialených miest. Špeciálne prevedenie zabezpečí, aby hmyz zostal vo vnútri pasce. S