Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Bosch senior 2 5kg

Nájdených:    15 produktov

Bosch Dog Senior 2,5kg

Toto krmivo je speciálně zaměřeno a přizpůsobeno potřebám starších psů od 7-8 roku života.

Bosch Dog Senior Mini 2.5kg

Bosch Dog Senior Mini 2.5kg krmivo určené špeciálne pre potreby starších psov menších rás

Bosch Dog Senior Maxi Chick/R 2,5kg

Kompletné krmivo pre psy staršie 7 rokov. Má znížený obsah energie a bielkovín, zároveň mierne zvýšený obsah vitamínov a stopových prvkov, ako dodatočnú ochranu starnúcich buniek.

Bosch Dog Senior Maxi 12,5kg

Kompletní krmivo pro psy starší 7 let. Má snížený obsah energie a bílkovin, zároveň mírně zvýšený obsah vitamínů a stopových prvků, jako dodatečnou ochranu stárnoucích buněk.

Bosch Dog BIO Senior Chicken & Cranberry 11,5kg

Kompletné krmivo pre psy staršie 7 rokov. Má znížený obsah energie a bielkovín, zároveň mierne zvýšený obsah vitamínov a stopových prvkov, ako dodatočnú ochranu starnúcich buniek.

Bosch Dog Light 2,5kg

Bosch Light je kompletný, plnohodnotné a vyvážené krmivo pre psov s nadváhou.

Eukanuba Dog Mature&Senior Lamb&Rice 2,5kg

100% kompletní a vyvážené krmivo pro starší psy a seniory všech plemen upřednostňující krmivo s jehněčím masem pro snadné trávení a vynikající stav kůže a srsti.

Bosch Dog Light Mini 2,5kg

Bosch Dog Light Mini 2,5kg Plnohodnotné, vyvážené a kompletné krmivo pre psov malých plemien s nižším obsahom energie.

Calibra Dog Life Senior Medium&Large Chicken 2,5kg

Hypoalergenní kompletní granule pro starší psy středních a velkých plemen (nad 6 let, nad 10 kg) s?kuřecím masem a rýží, které obsahují 85 % bílkovin živočišného původu. Receptura je zaměřena na péči o klouby a na podporu optimálního zažívání.

N&D LG DOG Senior Mini Chicken & Pomegranate 2,5kg

Kompletné suché krmivo s nízkym obsahom obilnín, kuraťom a granátovým jablkom pre staršie psy malých plemien.

N&D LG DOG SENIOR M/L CHICKEN & POMEGR 2,5KG

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE STARŠIE PSY . N & D Low Grain Chicken & Pomegranate Senior M / L Dog SENIOR - Kurča, špalda, ovos a granátové jablko. . Zloženie: . Čerstvé vykostené kura (20%), sušené kuracie mäso (18%), špalda (10%), ovos

N&D LG DOG Senior M/L Chicken & Pomegr 2,5kg

Kompletné suché krmivo s nízkym obsahom obilnín, kuraťom a granátovým jablkom pre starších psov stredných a veľkých plemien.

Hill's Can.Dry SP Mature Adult 5+Senior Large Br.2,5kg

krmivo pre psov veľkých plemien s kuraťom a ryžou

N&D LOW GRAIN SENIOR S&M CH&P 2,5KG KURA&GRANATOVE JABLKO

KOMPLETNÉ KRMIVO PRE STARŠIE DOSPELÉ PSY . Zloženie: . Čerstvé kuracie mäso bez kostí (20%), sušené kuracie mäso (18%),špalda (10%), ovos (10%), kurací tuk, čerstvé slede, sušené slede, sušené vajcia , sušená repná dužina,

Píla priamočiará 530W, EXTOL PREMIUM, JS 530 BQ, 8893102

Píla priamočiará 530W, EXTOL PREMIUM, JS 530 BQ Píla je určená hlavne na rezanie dreva, drevotriesky, kovu a umelých hmôt. Univerzálny úchyt pílového plátku pre štandardy Bosch, Extol i Black&Decker. Nástroj je vybavený reguláciou otáčok motora a reguláciou sily predkmitu. Hlavné technické parametre:  napätie/frekvencia: 230V/50Hz príkon: 530W otáčky: 500-2800/min výška kmitu: 18mm sklon rezu: 0-45° max. prierez drevo: 55mm max. prierez oceľ: 10mm max. prierez hliník: 15mm ...