Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Bosch dog bosch adult dog 15 kg

Nájdených:    7 produktov

Bosch Active 15 kg

ACTIVE je ideální krmivo pro psy se zvýšenou aktivitou či fyzickým výkonem, jakými jsou např.sportovní výkony nebo strážní služba. Krmivo ACTIVE si také získalo velkou oblibu a uznání v nejširších chovatelských kruzích. Krmivo ACTIVE zcela vyhovuje zvýšeným nárokům aktivních psů na přísun energie, které je vynikajícím zdrojem, a zabezpečuje rychlou a trvalou výkonnostní pohotovost psa. Vyvážené plnohodnotné a kompletní krmivo ACTIVE je nanejvýš chutné, velmi lehce stravitelné. Organické vazby z...

Viac informácií
od 43,86 €
Do obchodu

Bosch Dog Adult 15 kg

Kompletné krmivo pre dospelé psy pri bežnej aktivite a bežnej záťaži, ako sú prechádzky alebo behanie po záhrade.

Bosch Dog Adult Maxi 15 kg

Kompletné, vyvážené a plnohodnotné krmivo, ktoré je určené pre dospelé psy v bežnom živote a fyzickej záťaži a najmä pre veľké plemená.

Bosch Dog Adult Menue 15 kg

Vyvážená zmes mäsových a zeleninových krokiet s podielom spracovaných obilných vločiek obohatená bylinnou zmesou starostlivo vybraných prvotriednych zložiek.

Bosch Dog Active 15 kg

Plnohodnotné a kompletné krmivo pre psa vo vysokej záťaži, vyrobené zo surovín zaručujúcich rýchlu a trvalú výkonnostnú pripravenosť psa aj počas dlhodobých fáz jeho výcviku a tréningu.

Bosch Dog Adult Maxi 3 kg

Kompletné, vyvážené a plnohodnotné krmivo, ktoré je určené pre dospelé psy v bežnom živote a fyzickej záťaži a najmä pre veľké plemená.

Bosch Dog Junior Medium 15 kg

Krmivo pre rastúce šteňatá malých a stredných plemien, ktoré v dospelosti dosahujú hmotnosť do 30 kg.

Bosch Dog Junior Maxi 15 kg

Krmivo, ktoré je vďaka svojmu zloženiu a zameraniu vhodné najmä pre šteňatá veľkých a veľmi veľkých plemien.