Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Borderlands 2 game of the year edition pc

Nájdených:    3 produkty

Borderlands 2 (Game of the Year Edition) [Steam]

Borderlands 2 je pokračovaním epickej RPG strieľačky pre štyroch hráčov. Vďaka spojeniu invencie a evolúcie ponúka Borderlands 2 úplne nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenie, ktoré sa spája v ambiciózne navrhnutom príbehu. Odhaľte tajomstvá a záhady sveta Borderlands na svojom dobrodružstve naprieč nepreskúmanými novými oblasťami Pandory. Hra Borderlands 2... .

Fallout 3 Game Of The Year Edition – PC DIGITAL

Hra na PC Fallout 3 Game Of The Year Edition – PC DIGITAL:91%Vytvorte si postavu podľa svojich predstáv a pustite sa do boja o prežitie v postapokalyptickom svete Fallout 3 Game Of The Year Edition.Každá minúta v hre bude krutým a neľahkým bojom o prežitie.Fallout 3 Game Of The Year Edition obsahuje všetkých 5 doplnkových balíčkov.Operation: AnchorageV tomto diele budete bojovať na Aljaške, aby ste ju ochránili pred nadvládou čínskych komunistických útočníkov.The PittV postapokalyptickom Pit...

Borderlands (Legendary Collection) NSW

Fyzická verzia tejto hry obsahuje iba prvú hru Borderlands: Game of the Year Edition (je vyžadované aj dodatočné stiahnutie súborov cez internet). Zvyšné hry Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel musíte stiahnuť cez internet do vašej konzoly. Získajte trojitý chaos, trojitú korisť a trojitú akciu s Borderlands Legendary Collection na konzole... .