Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Bio kokosove chipsy 250g

Nájdených:    40 produktov

Wolfberry Kokosové chipsy BIO 250g

Kokosové chipsy BIO 250 g Wolfberry Pre krajšie ráno si s kokosovými chipsy ozdobte raňajky alebo si ich dajte samotné na desiatu. Kokosové chipsy sú ideálne k televízií alebo na párty.

Wolfberry Kokosové chipsy BIO 250 g Wolfberry * 250g

Kokosové chipsy Wolfberry BIO 250 g v BIO a RAW kvalite. Nesladená, nepražená chrumkavá a voňavá desiata v tej najvyššej kvalite.

Sense Coco Bio kokosové chipsy perníkovej / Family Pack 250g

Sense Coco Bio kokosové chipsy perníkové / Family Pack 250g Chrumkavé a voňavé, ľahko opekané s jedinečnou chuťou kokosu, perníka a vanilky.

Bonitas BIO Kokosové chipsy 50g

Bonitas BIO Kokosové chipsy 50g Zdravá dobrota na cesty plná energie. Ochutnajte kokos v novom šate.

Sense Coco Bio kokosové chipsy s morskou soľou / Family pack 250g

Sense Coco Bio kokosové chipsy s mořskou solí / Family pack 250g Bezlepkové, bohaté na vlákninu a s vysokým obsahom prospešných tukov. Chutia skvele!

Sense Coco Bio kokosové chipsy s javorovým sirupom / Family pack 250g

Sense Coco Bio kokosové chipsy s javorovým sirupem / Family pack 250g Láska na prvý krúp! Bezlepkové, bohaté na vlákninu a s vysokým obsahom prospešných tukov.

VanaVita BIO kokosové chipsy natural 200g

VanaVita BIO kokosové chipsy natural 200g BIO Kokosové chipsy natural - lahodné kúsky kokosu plné chuti a vône, ktoré môžete jesť v ovsenej kaši, dezertoch aj samotné len tak na chuť.

Wolfberry BIO Kokosové chipsy 250 g

BIO Kokosové chipsy sú ideálny snack pre zdravé maškrtenie. Obsahujú dôležité minerály, ako vápnik, horčík a vitamíny skupiny B, C a E. Kokosové chipsy môžete pridať do sladkých dezertov, raňajkových kaší či ovocných šalátov.

Bonitas BIO Kokosové chipsy opekáne 30g

Bonitas BIO Kokosové chipsy opekáne Zdravá dobrota na cesty plná energie. Užite si lahodnú chuť kokosu v novej podobe.

Bonitas BIO Kokosové chipsy kakaové 30g

Bonitas BIO Kokosové chipsy kakaové 30g Zdravá dobrota na cesty plná energie. Užite si lahodnú chuť kokosu v novej podobe obohatenú o kakao.

Kokosové chipsy BIO Wolfberry 250 g

Kokosové chipsy môžete pridať do sladkých múčnikov a dezertov. Sú vhodné ako náplne a posýpka. Posýpka oceníte pri výrobe tort a dezertov. V indickej kuchyni sa kokos pridáva do slaných jedál. Chipsy sa hodí k priamej konzumácii, alebo si ich přisipejte do jogurtov, ovocných šalátov a dezertov. Charakteristika kokosových chipsov • Obsah dôležitých minerálov (vápnik, horčík, fosfor, draslík, železo) a vitamínov (B1, B2, B6, E, C) • Zdroj omega 6 nenasýtený...

NATU - Kokosové chipsy - pražené BIO, 70g

NATU Kokosové chipsy - pražené BIO, 70g Pražené kokosové lupienky majú intenzívny kokosovú vôňu a chuť. V oblastiach, kde sa kokos pestuje, patrí medzi tradičné pochúťky. Stretnete sa s nimi najmä na Filipínach alebo Srí Lanke. Pečené kokosové...

Sense Coco Bio kokosové chipsy malina 40g

Sense Coco Bio kokosové chipsy malina 40g Chuťovo výrazné, vhodné pre doplnenie energie pri športe i dlhodobom pracovnom nasadení.

Sense Coco Bio kokosové chipsy perníkovej 60g

Sense Coco Bio kokosové chipsy perníkové 60g Chrumkavé a voňavé, ľahko opekané s jedinečnou chuťou kokosu, perníka a vanilky.

Natu Kokosové chipsy pražené BIO 70 g

Kokosové chipsy pražené BIO majú intenzívny kokosovú vôňu a chuť. V oblastiach, kde sa kokos pestuje, patrí medzi tradičné pochúťky.

Natu Kokosové chipsy kakao bio 70 g

NATU Kokosové chipsy - kakao BIO Ochutnajte exotiku v podobe pečených kokosových lupienkov s peruánskym kakaom a trochou kokosového nektáru. Neobsahujú pridaný tuk a navyše sú bohaté na vlákninu a kvalitné rastlinné tuky. Kokos je druh ovocia rastúca v tropickom pásme po celom svete. Využíva sa voda, dužina i šupka na mnohé účely. Kokosové chipsy sú získa...

VanaVita- BIO kokosové chipsy natural 200 g

BIO Kokosové chipsy natural sú lahodné kúsky BIO kokosu, ktoré si vás získajú svojou výraznou prírodnou vôňou aj chuťou. Slúžia ako skvelý zdroj vlákniny a tukov. Môžete ich pridať do kaše, jogurtu, použiť pri príprave dezertov alebo ich maškrtiť len tak samostatne, keď vás prepadne chuť na niečo chutné.

NATU - Kokosové chipsy - slaný karamel BIO 70g

NATU Kokosové chipsy - slaný karamel BIO Ochutnajte exotiku v podobe pečených kokosových lupienkov s neodolateľnou príchuťou slaného karamelu. Neobsahujú pridaný tuk a navyše sú bohaté na vlákninu a kvalitné rastlinné tuky. Kokos je druh ovocia rastúci v tropickom pásme po celom svete. Využíva sa voda, dužina i šupka na mnohé účely. Kokosové chipsy sú zís...

NATU - Kokosové chipsy - morská soľ BIO 70g

NATU Kokosové chipsy - morská soľ BIO Ochutnajte exotiku v podobe pečených kokosových lupienkov so štipkou francúzskej morskej soli. Neobsahujú pridaný tuk a navyše sú bohaté na vlákninu a kvalitné rastlinné tuky. Kokos je druh ovocia rastúci v tropickom pásme po celom svete. Využíva sa voda, dužina i šupka na mnohé účely. Kokosové chipsy sú získané z duž...

Natu Kokosové chipsy chilli BIO 70 g

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov s trochou čili. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušených na slnku. Potom sú ľahko pečené a ochutené zmesou korenia s morskou soľou. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny.

BrainMax Pure Kokosové chipsy BIO, 100 g

Kokosové chipsy - zdravá desiata so skvelou chuťou kokosu Kokosové chipsy sú pripravované z BIO kokosov pestovaných v súlade s prírodou. Výsledkom sú skvele chutiace chipsy, ktoré sú zdrojom prospešných tukov, vlákniny, minerálov a vitamínov a s nízkym glyke...

Country Life Kokosové chipsy BIO 150 g

Kokosové chipsy sa získavajú z dužiny kokosového orecha a hodí sa predovšetkým do sladkých jedál. Kokos má typickú aromatickú vôňu, ktorá dodá vašim pokrmom exotický nádych.

Natu Kokosové chipsy kakao BIO 70 g

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov s peruánskym kakaom a trochou kokosového nektáru a morskej soli. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny.

Sense Coco Bio kokosové chipsy slaný javor 40g

Sense Coco Bio kokosové chipsy slaný javor 40g Vhodné pri náročnom tréningu, extrémnych športoch a vysokom pracovnom výkone.

Sense Coco Bio kokosové chipsy mandľový proteín 40g

Sense Coco Bio kokosové chipsy mandlový protein 40g Vysokoenergetické potravina doplní energiu pri náročnom tréningu a športovom výkone.

Bonitas BIO Kokosové chipsy s javorovým sirupom 30g

Bonitas BIO Kokosové chipsy s jav. Sirupom Lahodná kombinácia kokosu a javorového sirupu plná energie. Ideálny snack na cesty a výlety.

Natu Kokosové chipsy morská soľ BIO 70 g

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov so štipkou francúzskej morskej soli. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušené na slnku. Potom sú ľahko pečené a ochutené štipkou morskej soli navyše s jódom. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny.

Natu Kokosové chipsy slaný karamel BIO 70 g

Kokosové chipsy sú v podobe pečených kokosových lupienkov s neodolateľnou príchuťou slaného karamelu. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušené na slnku. Potom sú ľahko pečené a ochutené kokosovým nektárom s trochou morskej soli navyše s jódom. Dužina kokosu je plná rastlinných tukov a vlákniny.

Goodie Kokosové chipsy BIO - Francúzska morská soľ 70 g

Kokosové chipsy BIO - Francúzska morská soľ sú sušené kokosové plátky v BIO kvalite. Vhodné na okamžitú konzumáciu.

Sense Coco Bio kokosové chipsy s morskou soľou 40g

Sense Coco Bio kokosové chipsy s mořskou solí 40g Bezlepkové, bohaté na vlákninu, s vysokým obsahom prospešných tukov. A chutia skvele!

Sense Coco Bio kokosové chipsy s javorovým sirupom 40g

Sense Coco Bio kokosové chipsy s javorovým sirupem 40g Láska na prvý krúp! Bezlepkové, bohaté na vlákninu s vysokým obsahom prospešných tukov.

Sense Coco Bio kokosové mlieko v prášku 250g

Sense Coco Bio kokosové mléko v prášku 250g Pripravte si sami kvalitné mlieko. Presne toľko, koľko ho budete potrebovať. Je vhodné do smoothies, miešaných nápojov, ázijskej kuchyne i do kávy.

Sense Coco Raw Bio kokosové chipsy prírodné / family pack 500g

Sense Coco Raw Bio kokosové chipsy přírodní / family pack 500g Výživné, zachytávajú plnú chuť i vôňu čerstvého kokosu.

NATU - Kokosové chipsy - chilli BIO 70g Expirace 31.7.2021

NATU Kokosové chipsy - chilli BIO Ochutnajte exotiku v podobe pečených kokosových lupienkov s trochou čili. Neobsahujú pridaný tuk a navyše sú bohaté na vlákninu a kvalitné rastlinné tuky. Kokos je druh ovocia rastúci v tropickom pásme po celom svete. Využíva sa voda, dužina i šupka na mnohé účely. Kokosové chipsy sú získané z dužiny kokosov sušenej na sl...

Country Life Kokosové chipsy 150 g BIO COUNTRY LIFE 150 g

Kokosové chipsy sa získavajú z dužiny kokosového orecha a hodí sa predovšetkým do sladkých jedál. Kokos má typickú aromatickú vôňu, ktorá ...

Kokosové mlieko v prášku 250g

Kokosové mlieko v prášku je zdrojom minerálov (vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík, zinok), vitamínov (C, B1, B2, B3, B6, E, K), aminokyselín, kyseliny laurovej, kaprínovej a kaprylovej.,, Pridajte tropickú chuť a živiny do Vašich pokrmov a nápojov!Kokosové mlieko v prášku je chutná altern...

Salvia Paradise Kokos plátky - chipsy BIO 1000 g

Kokosové chipsy BIO vynikajú najmä tým, že sú zdrojom vlákniny a pri jemnom upražení možno umocniť ich vôňu a chuť. Výborne dopĺňajú ovocné šaláty či dezerty.

Salvia Paradise Kokos plátky - chipsy BIO 200 g

Kokosové chipsy BIO vynikajú najmä tým, že sú zdrojom vlákniny a pri jemnom upražení možno umocniť ich vôňu a chuť. Výborne dopĺňajú ovocné šaláty či dezerty.

Salvia Paradise Kokos plátky - chipsy BIO 500 g

Kokosové chipsy BIO vynikajú najmä tým, že sú zdrojom vlákniny a pri jemnom upražení možno umocniť ich vôňu a chuť. Výborne dopĺňajú ovocné šaláty či dezerty.