Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Bily jedalensky stol pre 6 8

Nájdených:    748 produktov

Jedálenský stôl Bender (pre 6-8 osôb)

Rozmery 75x160-200x90 v./š./hĺ. Hmotnosť 46.5kg

Jedálenský stôl Ilton (pre 6 až 8 osôb)

Praktický jedálenský stôl, ktorý v rozloženom stave je schopný obslúžiť až 8 osôb.

Jedálenský stôl Sentos (pre 6 až 8 osôb)

Impozantný jedálenský stôl vhodný do väčších a priestrannejších jedální. Ozdobne vyrezávaný okraj vrchnej dosky pekne dopĺňa rustikálny dizajn stola. Stôl môžete rozložiť, čím vytvoríte priestor až pre osem ľudí. S týmto stolom si naplno vychutnáte obedy, oslavy a posedenia.

Jedálenský stôl Nova (pre 6 až 8 osôb)

Ak potrebujete väčší jedálenský stôl, pri ktorom sa pohodlne zmestí viac osôb, stôl Nova je tým pravým pre Vás. Po rozložení sa pri ňom pohodlne zmestí až osem osôb. Stôl sa hodí do moderných i klasicky zariadených jedální. Veľké rodinné obedy, oslavy a posedenia s priateľmi si s týmto stolom užijete naplno.

Jedálenský stôl Hema (pre 6 až 8 osôb)

Tento jedálenský stôl poteší všetkých milovníkov klasickejšieho dizajnu a prírodných materiálov. Stôl má krásnu kresbu dreva a elegantné farebné prevedenie. Rodinné obedy, oslavy, či posedenia s priateľmi - pri tomto stole strávite množstvo nádherných chvíľ.

Jedálenský stôl Leonardo (pre 6 až 8 osôb)

Dizajnovo veľmi príťažlivý a najmä praktický jedálenský stôl, ktorý sa dá v prípade potreby rozložiť. Vytvoríte tak priestor až pre osem osôb, čiže Vás už neprekvapí ani nečakaná návšteva. Dobre poslúži počas rodinných obedov, alebo osláv.

Jedálenský stôl Oxyn (pre 6 až 8 osôb)

Elegantný rozkladací jedálneský stôl vhodný do väčších jedální a kuchýň. Po rozložení sa pri ňom pohodlne zmestí až osem ôsob. Počas obedov, osláv a hostín bude mať každý dostatok miesta pri stole. Jedálenský stôl má krásne farebné prevedenie orech.

Jedálenský stôl Eternos (pre 6 až 8 osôb)

Máte početnejšiu rodinu, či radi usporadúvate väčšie hostiny? S týmto jedálenským stolom nebudete mať problém s nedostatkom priestoru. Tento masívne pôsobiaci stôl viete rozložiť a pohodlne pri ňom usadiť až osem osôb. Stôl má zaoblenú vrchnú dosku stola a široké nohy. Ak ste milovníkmi rustikálneho dizajnu a tradičných prírodných materiálov, tento stôl bude ako stvorený pe Vás.

Jedálenský stôl BRW AJPI (pre 6 až 8 osôb)

Moderný rozkladací jedálenský stôl, pri ktorom sa pohodlne zmestí až osem osôb. Počas osláv, či posedení s priateľmi už nebudete mať problém s miestom pre hostí. Po rozložení získate priestor až pre osem ľudí. Stôl je vhodný do priestrannejších jedální.

Jedálenský stôl BRW Resten (pre 6 až 8 osôb)

Praktický jedálenský stôl jednoduchého moderného dizajnu, s ktorým nebudete mať problémy s nedostatkom miesta pre hostí počas osláv a posedení. Stôl má hrubšie nohy a jeho výhodou je aj možnosť rozložiť ho. Zmestí sa pri ňom pohodlne až osem osôb.