Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Beurer bc 60

Nájdených:    5 produktov

BEURER BC 57

BEURER BC 57 - TLAKOMER . plne automatické meranie tlaku na zápästie . čitateľný LCD displej, 2 x 60 pamätí . bluetooth® funkcia . meranie počas inflácie - rýchle a pohodlné . ukladá priemerné hodnoty meraní ráno a večer za .

Beurer BC 58

Automatický tlakomer na zápästie Beurer BEU-BC58 pre jednoduché a rýchle meranie krvného tlaku v pohodlí vášho domova. Praktický a spoľahlivý pomocník pre každého člena rodiny, ktorý ponúka niekoľko užitočných funkcií.Vlastnosti a špecifikácie: tlakomer na zápästie s automatickým meraním krvného tlaku pre obvod zápästia od 14 do 19,5 cm XXL dotykový inverzný displej čiernej farby, extra veľké čísla klasifikácia podľa WHO - odhalí vysoký krvný tlak detekcia arytmie presnosť zobrazenia tlaku +/...

Beurer BC 28 tlakomer

BEURER BC 28 Plne automatické meranie krvného tlaku a pulzu na zápästí. LCD displej. Priemer všetkých uložených hodnôt ráno a večer, krvný tlak za posledných 7 dní 2 x 60 pamäťových miest a ukazovateľ rizika.

Beurer BC 40 tlakomer biely

BEURER BC 40 Tlakomer / pulsoměr na zápästie s inflačné technológiou. Farebná klasifikácia výsledkov, indikácia možné nepravidelnosti činnosti srdca. Dátum a čas, 60 pamätí, počítanie priemerov. Pre obvod zápästia 12,5 - 21,5cm.

Beurer Tlakomer / pulsoměr BC 51

Tlakomer / pulsoměr Beurer BC 51 na zápästie je vhodný k rýchlemu zmeranie krvného tlaku v pohodlí domova. Výhodou tlakomeru je jednoduché použitie, ktoré ocenia predovšetkým osoby staršieho veku. Tlakomer disponuje klasifikáciou krvného tlaku podľa svetovou zdravotníckou klasifikácii (WHO), má 2 x 60 pamäťových miest, indikuje možné nepravidelnosti činnosti srdca, počíta priemery, má veľký čitateľný display s ukazovateľom dátumu a času a je dodávaný s batériou AAA....