Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Bauer nohavice ng core xl

Nájdených:    7 produktov

Nohavice Bauer NG Basic Yth, XL

Hokejové nohavice Bauer NG Basic žiak sú vyrobené zo 100% polyesterového vlákna. Materiál príjemný na telo dokáže odvádzať vlhkosť od pokožky a dlho drží tvar. Ploché švíky zaisťujú komfort a znižujú trenie s pokožkou, ktorá je náchylná k tvorbe odrenín.

Triko Bauer NG Core LS Crew SR, XL

Hokejové triko Bauer NG Core Crew je vyrobené z 62% polyesterového vlákna, 33% tvorí umelý hodváb a 5% spandex. Materiál príjemný na telo dokáže transportovať vlhkosť od pokožky a dlho drží tvar. Ploché švíky kontrastnej farby zaisťujú komfort a znižujú trenie.

Triko Bauer NG Core Int.Neck SS Top SR, XL

Hokejové tréningové triko Bauer s krátkym rukávom je vyrobené z látky THERMO MAX+, ktoré odvádza vlhkosť a bráni zápachu.

Triko Bauer NG Core Int.Neck LS Top SR, XL

Hokejové tréningové triko Bauer s dlhým rukávom je vyrobené z látky THERMO MAX+, ktorá odvádza vlhkosť a zabraňuje zápachu.

Triko BAUER NG Core Int.Neck LS Top Junior, XL

Juniorské hokejové tréningové triko Bauer s dlhým rukávom je vyrobené z látky THERMO MAX+, ktorá odvádza vlhkosť a zabraňuje zápachu.

Nohavice Bauer Core Compression Bottoms, XL

Nohavice Bauer Core Compression Bottoms Yth sú kompresné nohavice s technológií proti zápachu a plochými švíkmi.

Nohavice Bauer Core Compression Bottoms SR, XL

Nohavice Bauer Core Compression Bottoms SR sú seniorské kompresné nohavice s technológiou proti zápachu a plochými švíkmi.