Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Batoh husky sweety 6l modry

Nájdených:    5 produktov

Detský batoh Sweety 6l zelená

Detský batoh Sweety 6l zelená Batôžtek je opatrený nastaviteľnými popruhmi, Tak aby sedel v každom veku. Samozrejme nechýba ani reflexné prvky pre dobrú viditeľnosť. polstrovaný chrbtový systém priedušné polstrovanie na anatomicky tVarovaných ramenných popruhoch 1 hlavná komora hrudný popruh bočné siet'ovanie vrecká štítok pre meno, adresu a telefón Objem: 6 l Hmotnosť: 290 g Rozmery: 30 × 20 × 11 cm Materiál: 600D Polyester s nepremokavou úpravou Turistické batohy » Malé batohy (d...

Batoh Husky Sweety New 6l - modrá

Batoh Husky Sweety New 6l - oranžová je batôžtek pre najmenšie deti, ale stále s dostatočným priestorom na všetko potrebné na výlet.

Batoh Husky Sweety New 6l - oranžová

Batoh Husky Sweety New 6l - oranžová je batôžtek pre najmenšie deti, ale stále s dostatočným priestorom na všetko potrebné na výlet.

Batoh Husky Sweety New 6l - tm.zelená

Batoh Husky Sweety New 6l - tm-zelená je batôžtek pre najmenšie deti, ale stále s dostatočným priestorom na všetko potrebné na výlet.

Detský batoh Husky Sweety New 6l modrá

Detský batoh Husky Sweety New 6l modrá Batôžtek je opatrený nastaviteľnými popruhmi, tak aby sedel v každom veku. Samozrejme nechýbajú ani reflexné prvky pre dobrú viditeľnosť. polstrovaný chrbtový systém priedušné polstrovanie na anatomicky tvarovaných ramenných popruhoch 1 hlavná komora hrudný popruh bočné siet'ovanie vrecká štítok pre meno, adresu a telefón Objem: 6 l Hmotnosť: 290 g Rozmery: 30 × 20 × 11 cm Materiál: 600D Polyester s nepremokavou úpravou Turistické ...