Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Batman arkham ps4 vr

Nájdených:    4 produkty

Batman: Arkham Collection PS4

Batman: Arkham Collection je definitívna verzia trilógie Rocksteady Arkham a je kompletnou kolekciou, ktorá obsahuje všetok obsah vydaný po vydaní hry. Zažite fantastické dobrodružstvo v podaní dvoch z najuznávanejších titulov poslednej generácie - Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City, kompletne remastrované a s novou grafikou. Doplňte svoj herný zážitok výbušným... .

Batman: Arkham Knight PS4

V hre Batman: Arkham Knight dôjde cenami ovenčená Arkham trilógia k svojmu epickému rozuzleniu. Vyvinutý exkluzívne pre nextgen konzoly sa v Batman: Arkham Knight predstavuje unikátne navrhnutá verzia Batmobile. Netrpezlivo očakávané legendárne vozidlo v kombinácii s uznávanou hrateľnosťou série Arkham Vám ponúka maximálny a úplný Batman zážitok, kde Vás čaká... .

Batman: Arkham Knight – PS4

Hra na konzolu Batman: Arkham Knight – PS4:Táto fotografia je vypnutá z colorboxu a nebude sa v ňom teda zobrazovať.Batman má v zásobe množstvo ničivých pomôcokVývojári z Rocksteady Studios si pre oddaných fanúšikov Batmana pripravili poriadne sladký zákusok. Po prvej časti Arkham Asylum a následnom pokračovaní Arkham City sa ocitnete na hrane samotného finále. Batman: Arkham Knight je konečne tu a očividne ide o famózne zakončenie tejto série. Pripravte svoj batarang, nájdite kľúče od Batmo...

Batman: Return to Arkham PS4

Hra Batman: Return to Arkham spája hry Batman: Arkham Asylum a Batman: Arkham City, dve z najviac kritikmi vychválených hier na poslednej generácii herných konzol. Obe budú remastrované pre next-gen konzoly PlayStation 4 a Xbox One, po prvý krát v cenami ovenčenej sérii Batman: Arkham. Táto kolekcia hráčom ponúka možnosť... .